Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
10. srp 2009

prosteja: tak papa..🙂 a hezký den🙂

cat79
10. srp 2009

Jé holky vy jste toho zase probraly🙂)
Sac teda, to bylo docela rychlý ten porod, jsi fakt šikula, mě to bolelo jenom jsem to četla🙂))))

Já byla na kafíčku s jednou těhulkou, už ví pohlaví, jéé, já už chci taky, když pak slyším jak všechny nakupujiu, tak bych chrěla i tu holčičku, ty věcičky jsou mazec🙂))
no ale hlavně ať je to zdravé, ne?🙂))

Zuzko tak držím palečky ať to tebhle měsíc zaručeně vyjde!!!!a Nuki tobě také!!holky jděte do toho spolu!!!!!🙂)))

Prostějko super registrace a ty ses tak bála🙂)))

lenka_bohousek
10. srp 2009

Ahojky moje milé holčinky 😵
Hlásím se po hodně dlouhé době a asi se nejspíš opět odmlčím anebo budu chodit mnohem méně. U nás není nic nového, však si to můžete přečíst v albíčku, jsme na tom se Zuzíkem stejně 🙂 Zuzanka je myslím 4DC, já 3DC. Ale těším se na to, až budeme těhulkovat spolu 😵
Jinak holky já se musela odmlčet, všude kolem jsou samé těhulky a maminky nebo se probírá otěhotnění a proč to nejde a já už na to neměla "morál". Musela jsem přestat pročítat důvody a příběhy a přestat sledovat sama sebe a dát si minimálně přes léto od všeho klid a srovnat se hlavně po psychické stránce.
No a tady koukám přibyla krásná nová miminka, všem statečným maminkám moc gratuluji a přeji jim a jejich drobečkům spoustu zdravíčka a štěstíčka 😵
No a těhulky nám tu také přibývají, už nás tu snažilek moc nezbývá ☹
Zlatíčka, opatrujte se, užívejte léta a já zase za vámi někdy přijdu 🙂
Pááááááááááá 😵

cat79
10. srp 2009

Ahooj Leni!!
Chápu tě, je to asi ještě víc depresivní sledovat kdo tě předběhne..ale nebooj já pevně věřím, že už to nebude dlouho trvat, určitě pak se Zuzkou budete spolutěhulit🙂)mooc vám to přeju!!!!!Drž se kočičko, užij si zbytek léta a dej o sobě vědět, nenervuj se, papkej listovku a buď v klidu, to pomáhá nejvíc. Zadaří se, neboj......

Přidala jsem fotečku bříška jak jsem slíbila..teď když zpětně koukám na to jaká jsem byla žížala, tak jsem musela polknout..a to jsme v půlce...waaaw!!!!!!!bříško mojééééé🙂))))))ale mimísek bude mít prostorný byteček🙂))

svoja
10. srp 2009

Ahoj holky!!

Tak SAC gratuluju, popis tveho porodu zni lakave🙂

Efi to urcite zvlada, je to silna baba, myslim na ni! Holky, kdo na ni mate cislo, pisnete ji neco povzbudivyho....

PROSTEJ ty uz jsi zaregistrovana koukam, to byla rychlost....🙂

HEHE a kdypak posles nejakou fotecku novyho domecku? brisko jsi mi neposlala....tak aspon ten domecek🙂 😉

LENICKO chapu! drz se a nekdy mezi nas prijd, rady te uvidime!!!! a pozdravuj britacka🙂

svoja
10. srp 2009

Jinak jsem teda pridala brisko....takhle z profilu vypada mensi, ale v obleceni uz je videt🙂
HEHE a dalsi...koupila jsem dnes u vietnamcu bozi plataky....mega siroky, v pase takovy to zabickovy zebrovani pres boky i...cerny se slabe sedym pouzkem. jsou strasne pohodlny a nebejt slaby, tak si myslim, ze by me byly po cely tehu🙂...no a pak jeste jedny kratasy....taky plateny, balonovy nohavice v pase uplet...taky ok....oboje dohromady za 530🙂

svoja
10. srp 2009

SAC koukala jsem na ty tvy fotky a VYPADAS SKVELE!!!! jak je mozny, ze nekdo po porodu vypada takhle dobre?🙂 Janicka je krasna....tak at dela jen a jen radost tobe i tatinkovi!!!

lenka_bohousek
10. srp 2009

Ahojík Cat a Svoji, téééda, vám ty týdny utíkají, už 20. Za chvilinku už budete maminky a my těhulky se od vás budeme učit 🙂

A moc vám děkuju za podporu, je hrozně fajn vědět, že vám někdo rozumí a drží vám palečky 😵

Všechny těhulky, máte nádherná bříška a posílám pohlazeníčka vašim mimískům 🙂

Svoji, briťáček je tento týden opět v mojí péči, páníčkovi odjeli zase na dovolenou, tak za ním každé odpoledne budu chodit. Dneska teda byl hodně veselý a pěkně mi poškrábal ruku, je to takový lumpík 😀

Tak zlatíčka, jdu se pomalu chystat do hajan, zítra vstávám brzy, tak ať něco naspím. Mějte se nádherně, určitě za vámi zase brzy přijdu.

A koho jsem dnes propásla, tak ještě moooooc vás zdravím a přeju hodně štěstí 😵

carculka
10. srp 2009

ahoj holky,tady uz prazdno..ale stejne vas jdu aspon pozdravit....

cat a svoji-krasna briska 😀

a copak je noveho??

koukala jsem ze jste resili porod-bvojim bojim,hlavne siti 😖 😖 😖a nastrihu 😖 😖 😖

orchi..a jakypak mas auticko? 😀

nuki
10. srp 2009

krásný večer holky, tak koukám na Vaše krásné pupíčky, nádhera, jen ať rostou..🙂

svoja
10. srp 2009

NUKI tak jsem se docetla ze nic....ale libi se mi jak to beres....tak drzim pesti do pristiho snazeni. Me na konikovi bylo doporuceno se snazit od 9.dne do asi 14. Ovulka byva pry mezi 12-14DC....Ja teda tomuhle moc nerozumim....taky jsem se ptala.

LENI nase britinky jsou zas na hlidani u nasich na chalupe, byli jsme pryc. Tak tam radej jako pominuty, maji tam jeste brasku a maminku (jejich vlastni kocici), takze nasi tam maji 4 kocky a jsou spokojeny🙂 Je zboznujou snad vic nez me a segru, svy vlastni deti. Zitra za nima jedu, uz se strasne tesim!

CAR+LENI+NUKI diky🙂

svoja
10. srp 2009

VER, chudero, mimous se neukazal....a dostala jsi zpravu s nejakyma zkratkama. Tady mas odkaz na stranky, ktery me posilala myslim ANG a moc me pomohly....

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

V pripade, ze nedocitas ti to poslu i do ip....

svoja
10. srp 2009

jo a jinak, LENI....urcite se to podari....protoze takova hodna snazilka, ktera ma rada kocicky a jeste se stara o britacka si miminko zaslouzi🙂 😵

nuki
10. srp 2009

svoja: člověk to musí brát v pohodě a hlavně jsme sotva začali..🙂

carculka
10. srp 2009

holky doazete si predstavit ze pujdete vyvencit dite na voditku??ja teda ne..ale delaj voditka na deti...mi to teda prijde takovy zvlastni 😀 😀 😀

svoja
11. srp 2009

jeee, ja jsem prvni...dobre jitro tehulenky a snazilenky a maminky 😵 😵 😵
Uz mam za sebou odber krve, chvili tady ted budu, tak koukejte prijit...a pak hura na chalupu za detma - kocickama 😀

svoja
11. srp 2009

NUKI no ja jsem si predstavovala co budu delat, kdyz se treba nezadari...uz jsem se videla, jak kazdou ms obulim....my ale meli stesti, zadarilo se napoprve 😵

CAR proboha to neee 😒

cat79
11. srp 2009

Dobré ranko!!!!
Ahoj Svoji, tak hlavně ať testy dopadnou na jedničku!!!!!a zítra už jdete na utz, viď?jéé, už budeš vědět pohlaví🙂))))já ci taky!!!
včera jsem do půlnoci dražila na aukru kombinézku a koukala na mimi bazar, je tam kočka co vozí věci z nextu z anglie, masakr hadříky, čekám na tu barvičku a asi utratím majland🙂))))

verled
11. srp 2009

ahoj holky🙂
nové fotky pupku tak mrkejte, je to děs.....
svoja:díky kočko moje, ty pláťáky ti závidim, já taky byla obíhat vietnámoše, ale nic nesehnala☹ach jo a ty jak mluvíš musí být super.......snad se tvoje mimi ukáže🙂

prosteja
11. srp 2009

dobré ránko všem 😵

jen jsem se přihlásila a už okukuju bae fotečky od profíka 😀

prosteja
11. srp 2009

na bříška jsem kukala...... cat bříško ti začíná lízt spíš ze spodu, že by klučík? 😀

svoji bříško už krásně vykukuje 😉 a asi spíš holčička 😉

a verled proč děs? kráááááásný břišánko máš 😵 😵 😵

prosteja
11. srp 2009

a po delší době tu zdravím snažilku Leničku 😵 😵 😵 a držíííím palec, aby se konečně zadařilo a všechny snažilky se zařadily mezi nás těhulky 😉 už to musí vyjít holky 😉

prosteja
11. srp 2009

a jinak ange ještě jednou díky za odpověď na mou otázku 😵 😵 😵 jsi zlatíčko 😵

svoja
11. srp 2009

CAT no tak to ani nelez na mimibazar nebo odtamtud neodejdes🙂
VER jo, katata jsou bozi...mam je porad na sobe, jsou silene pohodlny a pritom vypadaji vyborne
PROSTEJ taky jsem mrkala...jsou krasny...BAE pochvala🙂 koukam, ze uz nejsi blondyna🙂

prosteja
11. srp 2009

jinak já si asi holky dotáhnu kufr věciček po miminkách z rodiny teď o víkendu, není to ještě brzy že ne? 😅 chci to omrknout, co tam všechno a co se z toho hodí, ať pak nekupuju deset podobných věcí........a pak bude nákupní mánie 😀

verled
11. srp 2009

prostej:to bříško všem leze zespodu🙂od dělohy 😀 😀 😉 krásný je na fotce, jinak je to hrůza jen počkej🙂)))

jinak stejně jako svoji držim pěstičky snažilkám, všem....

prosteja
11. srp 2009

ver no ale rozdíl mezi bříškem svoji a cat tam je... to se ani nebavím o tobě... 😀 vy ho máte tak nějak celý zespodu, když se podíváš na svoju, ona ho má takový jednolitý a daleko výš 😉

verled
11. srp 2009

no asi někomu ta děloha jde nahoru a někomu ještě vyplní pánev, jako třeba mě páč mam prdel jak valach, tam je místa🙂a jde mi to dopředu.-)a taky když mrkneš na svoji tak je to uplně jinej úhel.-)ale každý břicho je jinačí....je fakt že já mám bouličku už od uplně nelinky🙂)))jako že od kalhotek.-)

svoja
11. srp 2009

PROSTEJ jeee, hadriky, ty se mas...hned bych se v necem pohrabala...byla jsem v tescu a maji novy zbozico a tak nadherny vecicky hl. fialkove, zene....nadhera, jsem tam ulne slintala a chtelo se me dojetim brecet jak to bylo roztomily....manzel porad chce cekat na pohlavi, ale uz par kousku mame....
jinak, s tema briskama souhlasim, ten rozdil tam je...kdyz kouknu na brisko treba anghetce a me, prijdou me podobny...a VER tvoje je takovy niz a do spicky vic...vsak jsem ti rikala, ze me prijde, ze mas jen to brisko dole a me zacina pomalu u prsou a je to takovej polstarek....

prosteja
11. srp 2009

jj holky, každá to bříško máte úplně jinačí 😉 to je bez debat 😀

svoji no já si to chci právě dotáhnout, abych se v tom mohla pohrabat, co bude použitelný a co ne, abych pak nenakoupila patery dupačky a nezjistila, že zachovalé a použitelné mám doma v kufru 😀 jako nedělám si iluze, že tam budou výstavní kousky, ale na doma to bude stačit určo, já zase nejsem tak náročná.......a jinak nakupovat chceme průběžně, pohlaví stejně vědět nechceme a nechci aby to pak měsíc před porodem byla taková palba 😉 to se budou kupovat úplně jiný věci než oblečení 😉