Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
11. srp 2009

SVOJI bylo to hustý a nejlepší nakonec bylo to, že si to mamka ani nepamatovala... nebo radši dělala, že si nepamatuje??? nevím.......

verled
11. srp 2009

svoja:chudáci děti🙂))tak na to nemam svoji🙂))

verled
11. srp 2009

hehe:tak to si neumim představit, mě vychovával nevlastní táta, ale bere mě jao vlastní🙂my od něj zas dostávali takový ty tresty jako napiš 200x....to jsem nenáviděla🙂....já vim že asi malý mimi budu trochu rozmazlovat, ale jakmile začne chápat tak utrum.........nic zadarmo

jinak já jsem nejstarší ze tří:takže jsem ani neměla čas zlobit, naši chodili do práce a já se starala o děti 😉

svoja
11. srp 2009

Je fakt, holky, ze ty prazdniny jsou fakt zaslouzeny. Verejnost to ucitelum vycita, ze maji porad volno a tak, ale jako at si to kazdej zkusi s tema harantama...a proste MUSIS bejt prijemna, trpeliva a neco tem detem predat...i kdyz te serou nebo te neco sere nebo ti je blbe....fakt je to nekdy narocny....

HEHE tve detstvi zni dost strasidelne teda....myslim, ze to na tebe bude pusobit tak, ze se budes snazit, aby to tve deti nikdy tak nezazily a budes uzasna mamca....ja jsem mela detstvi super, i ted mam s nasima skvely vztahy a vubec si to bez nich neumim predstavit....

svoja
11. srp 2009

ver mas teda dobrou pripravu....

verled
11. srp 2009

hehe:sleduj tu mluvu pani učitelky 😀 😀 se tady řežu........

svoja:tak to já to učitelům přeju🙂)).....to jo máma od mala🙂

svoja
11. srp 2009

No je fakt, ze teda me par slov pred deckama ve tride ujelo no....a kolikrat jsem se fakt musela hooodne drzet, aby me nevyklouzlo neco horsiho....mela jsem tam par takovych typku, ve treti tride prosim, ktery to teda se mnou umeli...🙂

Ja se zas na chvili odmlcim....zatim...

misa_1
11. srp 2009

ahojte, v rychlosti docitam, nez zmizim na cvico, a taky se tu celkem smeju, ale verim, ze deticky umi pekne vydeptat 😖
koukam, ze ten 20 tt je vsude kriticky, v nedeli jsem byla za komoskou v porodnici a tam mi bylo uplne jasny, ze se o takovyho drobecka nemuzu zvladnout postarat, no nechame prekvapit. jinak to mam tay takovy, jakoze o miminku mluvime, bricho hladime, ale mluvit na nej nebo mu neco poustet mi prijde fakt uchylny, asi to ma kazda jiny... 😉
rano jdu jdu na kontrolu, tak mi drzte palce a mejte se fajn... pa... 😎

verled
11. srp 2009

ahojky kočka mažu domu🙂))paaaa
voja.-)))))
misa:určo bude držet, já jdu zítra na echo.-)

hehena
autor
11. srp 2009

SVOJI 🙂))))))))))))))

MÍŠO ahoooj a taky držím palce na KO...

VER páááá ... užij si zbytek dne 🙂

😵

cat79
11. srp 2009

Ahoj kočky🙂
Tak tedy mi sis bříškem povídáme a zpíváme🙂))asi jsme magoři🙂))
A já tedy zatím mám představy že to v poho dáme🙂asi si to ještě plně neuvědomuju🙂))ale my se fakt těšíme a msslím si, že to má každá ty pochybnosti, ale zase je lepší je mít a pak být mile překvapená, než je nemít a pak být vyřízená🙂)

Hezký večer všeem🙂
hehe v tý ikejce jsem si to živě představila, to asi byla šou🙂)))hihhihihihihi

carculka
11. srp 2009

ahuuj holky,jakpak se mate?

angetha
11. srp 2009

Ahoj holky..
Ty pocity s tou výchovou jsou normální, taky mám pocit, že to nezvládnu 😅
Pohádky jsem bříšku četla, ale když jsem tu knížku dočetla, tak jsem se k další nedokopala 😀
Byli jsme se projet velorexem do lesa na houby, to by mě zajímalo, co si asi Vendulka myslela 😀 😀

carculka
11. srp 2009

ange,no myslim ze ten strach pozna asi kazda tehulka...ale ja ted prozivam fobii z porodu 😖 😖 furt se snazim myslet pozitivne ale fobie je velika...hlavne nastrih a siti..

angetha
11. srp 2009

Carcul nástřih se dělá v době, kdy máš kontrakce, takže to tolik necítíš a na šití dávají injekci, ale to už máš mimi u sebe a určitě se to dá vydržet 🙂 🙂
Já si jdu lehnout, s těma nohama se nedá sedět 😝 😝

carculka
11. srp 2009

tak paa ange

hehena
autor
11. srp 2009

ahooooooj všem 🙂

CAT jak už tu někdo psal, každej to prostě prožívá jinak... .) takže buďte dál "magoři" že jo.... 🙂

CARCUL hlavně u tý fobie nezapomeň dýchat... já zatím nic takovýho neprožívám, ale určitě to příde... každopádně, kdyby to byla fakt fobie jako fobie a nepřecházelo to, řekni to gyndaři.... fobie z porodu je na doporučení na císaře... ale nevím, jestli se musí k psychologovi, aby to posoudil.... každopádně, když se žena fakt hodně bojí, tak asi není dobrý, aby přirozeně rodila...

baeszinka
11. srp 2009

Ahojky holky,tak jsem tak nějak v rychlosti dočetla 🙂 .Moc děkuju za pochvalu foteček 😅
Jinak já bych podle toho co jste psaly-chutě na sladký,zhoršení pleti,... čekala taky na 100 %holčičku a ono prd 🙂 .

Dneska jsem celej den lítala po městě a mám toho teda plný kecky,od neděle mám "asi" už poslíčky a tak jsem dneska manžoj jen tak mezi řečí řekla,že si asi pomalu začnu balit tašku do porodnice,tak tu šílí strachy,že už budem rodit,no jo ti chlapi 😀 😀 😀

hehena
autor
11. srp 2009

každopádně asi si i musíš říct, co je pro tělo horší... císař je prostě operace a jizva se často dlouho hojí a taky dost bolí, což dost stěžuje péči o mimčo... tím tě nechci děsit, ale třeba by ti opačnej pohled pomohl tu fobii potlačit...

hehena
autor
11. srp 2009

BAE ahoooooooj... taky chválím.... a mrkám jak měníš vlásky... :-O
čoveče a tvůj chlap je fakt hora a podle kukuče bych do něj nikdy neřekla ty pochyby, který měl... takovej mi na pohled příde skálopevnej...

hehena
autor
11. srp 2009

vypadá hooodně chlapsky... ani se mi nechce věřit, že je mu teprve 24....

jinak vám to společně moc sluší!

baeszinka
11. srp 2009

Ahojda Těhulko 😉
No jo,už nejsem blond 😉 🙂mšla jsem teda strach to v těhu obarvit na tmavo,říká se že špatně chatá barva ,ale asi dobrý 😉
Jinak manža měří skoro dva metry,takže je o 30 centimetrů vyšší než já...a s těma pochybama..no jo,já bych to do něj taky neřekla,ale musím zaklepat,teď je zase zlatej,chová se moc krásně ke mě i k pupíkoj,asi se nám to snaží vynahradit 😉 ,ale kdo ví,jestli mu ještě někdy začnu věřit... 😖

Já mám taky strach z porodu..je to asi normální,ale uklidňuju se tím,že spousta lidí má víc jak jedno dítě,takže to tak strašný bejt nemůže 😉

baeszinka
11. srp 2009

Jj,24,je o den mladší než já 🙂 😅

carculka
11. srp 2009

bae..hezky fotecky..

hehe..zas to neni fobie..ale proste mam z toho blbej pocit-jednu znamou treba po x mesicich museli presivat-nemohla vubec s manzelem spat..porod nejak preziju ale siti se bojim...ale zas ne uplne tak psycho strach to neni 😀 to jsem zas nafoukla...

jinac,..maso temer nepapam,nanejvys ryby a silene sladky-to muzu furt...maso mi dela nevolno...vetsinou....
a plet hruza bes..takze podle priznaku by to mela byt holka..vsak uvidime 😀

carculka
11. srp 2009

bae,ja se uklidnuju ze ikdyz to bude hnus,tak pak s drobkem v naruci si na to ani nevzpomenu(skoro 😀 )

baeszinka
11. srp 2009

no holky,jdu se vysprchčit a asi usnu,jsem úplně k.o...tak dobrou noc všem 😉 🙂

carculka
11. srp 2009

tak paa bae

cat79
11. srp 2009

Carcul asi joo, holčička🙂)
No já jsem pořád strašně chtěla chlapečka, ale jak teď sleduju ty oblečky, tak bych si tu holčičku strašně vymazlila, takže jsem se nakonec dostala do fáze, že to bude milé překvapení až už to bude holka nebo kluk asi budu mít stejnou radost u obou. Kluka jsem si vysnila a holčička to bude mazec🙂))

Bae o 1 den mladší?To je hustý🙂))))

Hehe, viď, jdeme magořit a zpívat, prý se ta miminka u té písničky co se jim v bříšku zpívá pak po porodu krásně uklidňují...tak proč tomu nevěřit, že?🙂))

Holky jdi hajat, jsme po dnešních změnách tlaku total KO...papapapapa a hezký večer!!!

cat79
11. srp 2009

Ještě něco pro inspiraci..už mám objednáno pár neutrálních kousků🙂)kamarádka jede v sobotu z londýna..tak se mi staví v nextu🙂))je to teda mega nářez🙂))

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/

svoja
11. srp 2009

ahojky, tak jsem vas jeste prisla pozdravit....holky ja na ten porod ted tak nejak nemyslim....jak uz jsem psala...zacina to byt pro me tak nejak realny a pritom silene vzdaleny....mela jsem CAR z porodu taky hruzu, ale rikam si, ze to je neco, co proste chvili potrva, ale skonci....nebude to trvat vecne a zvladlo to tolik zenskych, ze to zvladnu i ja...a basta!!! a to siti? je zajimavy, ze to je to posledni, co na porodu resim....a to jako fakt....