• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
kazdopadne to asi jeste prijde ten strach...
holky ja jsem silene prezrana, nadmuta a boli me z toho uplne zada....fuj....
11. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat a myslis ze ten next se da nak za slusny penize objedat rovnou z uk na netu??prave bych aky chtela pro prte..a myslim ze dnes uz se da vymazlit chlapecek i holcicka :grinning:

svoji..jojo presne,zvladli to jini,zvladnem to taky :grinning:
11. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul pošlu ti kontakt na paní, která ti pošle co budeš chtít, je z mimi bazaru a co si vybereš to ti pošle, vždy uvede cenu v librách a aktuální kurz a pak platíš jen poštovné..
já věděla že ty budeš nadšená:slight_smile:)hihi

kontakt:
komisek-shop@seznam.cz

Jen jí napiš, že bys měla zájem a jak to funguje a pak si budem obědnávat (já taky) a můžem porovnávat co která má a nemá:slight_smile:)hihihihi
11. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat,jako jak jsi to mohla vedet?? :grinning:
dekuju
11. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten nextik zprostredkovava i par mamin na mimibazaru...tak na to mrknete...je to napr Veronika M

jinak maji krasnoucky vecicky i treba v hm...ale na muj vkus silene drahy...na to, ze z toho to mimo vyroste za chvilicku, tak me to proste prijde moc. ja rada nakoupim treba v caa nebo v tescu...jsou to taky krasny veci, i kdyz ne treba tak vyhlaseny znacky, ale myslim, ze to staci....
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tě mám přečtenou:slight_smile:)hihihi, myslím že my jsme na tom s hadříkama naprosto stejně..jednou jsme tot tu myslím řešily..takže je to jasný:slight_smile:)))
11. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji určitě, ale já jen pár kousků, ty první z porodky:slight_smile:))je to dost, ale zase si říkám, první miminko:slight_smile:)
Já budu kupovat i v aukcích, ty věci jsou téměř nenošený...a na burze tady u nás mají věci z nextu 10kč kus, to je mazec, next, gap a tak..takže tam pak tu cenovou rozdílnost doženu:slight_smile:)u tepláčků a tak:slight_smile:))
11. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..jojo to je fakt..resili jsme i barvu kocarku,aby mimi ladilo :grinning: :grinning: jsem na hadry uchylna :grinning:

svoji..v caa se m moc veci nelibi..ale hm a tesco,ma hezky veci :grinning: :grinning: jinac ja nakoupim v tescu,hm,i normalnich obchodech a i naky supr veci od nextu a taak :grinning: proste co se mi bude libit..ale aby miminko bylo fesacky :grinning:
11. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, ze ja rada navstivim treba sekac....a tam mivaji fakt znackovy veci treba vubec nenoseny....tak na to se tesim....ale kupovat celou vybavu v nextu...to by byl teda mazec
11. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčátka, tak jsem vás zběžně dočítala....

bae náááádherný fotečky, je fakt, že ten tvůj chlap na to nevypadá, že ti dělal takový starosti :wink: mooooc vám to sluší :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nakukuju z dovolene :wink:

nenasla jsem, co Efi????

A koukam, ze Sac uz je s Janickou doma, tak jeste jednou velka gratulace!!!!!! Ja vas nemuzu docitat, neb net je tu dosti drahy, tak jen tak zbezne :wink:

mejte se fajnove, vsechny!!!
11. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík amali, pěkně se dovolenkuj :wink: :dizzy_face:

o efi nemáme zatímky žádné zprávy :frowning2: jen to, že v pátek porodila Davídka...jinak zatím nic....
11. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI ahoooj ..... žjéééé ty si užíváš paříž, to je krása...

EFI a Davídek jsou snad v pořádku a brzy něco málo napíšou... myslím na ně...

add hadříky, taky jsem pro Tesco - líbí se mi tam moc věcí :slight_smile:))) a na hadříky je asi každá, zvlášť pro miminko... :slight_smile: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte princezny :slight_smile: tady se ještě chrupkáááááá :sunglasses:
12. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci a Terezko dobré ránko :wink: .
12. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík Peti, tak co jak Vítek, ty máš tak hodný díťátko, snad to naše bude taky tak hodný a bude chrupkat :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé včera se tu objevila hehe a já to prošvihla :confounded: hlavně, že jsi ok, už jsem si dělala starosti... jinak to stěhování a práci chápu, je jasný, že tu nemůžeš vysedávat každý den.... a souhlasím s tebou, že tu jsi snad pořád, proto mi přišlo divný, že jsi tu včera nebyla :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky já dnes zase objímala záchodovou mísu :confounded: zase takový šílený bolestivý křeče, protože jsem ani neměla co zvracet.... :confounded: jen piškoty a trošku čaje.... paráda..... naštěstí už je mi fajn :wink:
12. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zensky,tak se hlasim plne on line uz z domova :grinning:
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj blahuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé to je super zprávičky, že už jsi doma online a můžeš sem za náma přijít :grinning: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky monci už se někdy umí i dobře vztekat, hlavně když ho bolí bříško, ale to je normální. Ale jinak je fakt hodný. Včera jsme celý den nebyli venku v kočárku, pořád pršelo, tak dneska to m usíme dohnat :wink: A co ty zachvíli 30 tt, to utíká :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostej bobku snad už tě to brzo přejde :confounded:

Blahovko zdravím tě domů :wink:
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréranko všeem!!!
Ahoj Blahu a Ondrášku:slight_smile:
A Petulko a Vítečku:slight_smile:))
Prostějko, chuděrko, jojo, těhotenství něco obnáší:slight_smile:ale zase jednou za čas...to je ještě dobrý....

MMJ to mi připomíná, že sem chodila Romik a ta přece byla i na kapačkách, pořád zvracela, nevíte o ní některá?Dlouho se tu neukázala:frowning2:

Já jdu dneska s autíčkem do servisu, pak koupit dárek ségrušce, má svátekma veřer je u nás oslavička:slight_smile:)))
12. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko naštěstí se vyzvracím a je to ok :wink:
12. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj cat..... no mě bývá špatně od žaludku každý ráno, ale nezvracím každý den, takže je to ok :wink: a třeba už to za chvíli přejde :wink:

jinak romik tu byla nedávno, čeká myslím holčičku a blbě už jí není :wink:
12. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak uz jsme doma...az budu mit cas tak hned prijdu a taky dam nejaky fotecky...a trochu vas doctu...a co angeth??nerodi?
12. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé ahoooooj efi, no to jsme se tě načekaly :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak budeš mít čas, tak určo přijď, jsme zvědavý na novinky a hlavně na fotečky :grinning:
12. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsme ze ste se o me baly...no holky trochu to nezvladam hlavne psychicky a trochu to udelala i ta porodnice novorozenecke,ale ted uz jsem doma tak uz to bude snad lepsi...jsem asi jedna z mala z tech matek co to nedavaji a druhy nechci uz anin ahodou
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetka asi ještě nerodí, aspoň včera nic neříkala :grinning:
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek