Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
12. srp 2009

hehe 😀 já nevím jestli si objednám nakonec tento, mě se jich tam líbí víc.... ale tento patří mezi ty, co se mi moooooc líbí 😀 a navíc, když spolu budem v porodce, musíme ladit ne? 😀

hehena
autor
12. srp 2009

no ségra mi koupila už jeden : tenhle
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

ale kupovala ho z druhý ruky... na aukru za 300.-
ta paní jí tvrdila, že ho kupovala na 750.- (tady na těch stránkách je každopádně za 550.-) ale tak možný to je no...

hehena
autor
12. srp 2009

přesně PROSTEJ, ať ví, že chcem pokoj spolu 🙂))) 😀 😀 😀
ále doufám, že nechrápeš :D 🙂))))))))))) 😀 😀 😀 😉 😉 😉

hehena
autor
12. srp 2009

NUKI pááááááááááááááá, pěknej den!! 🙂 a ať ti to čekání na snažení utíká 🙂 😉 😵

zuzka.o
12. srp 2009

Ahooooj Prvušky..... jdu na vás juknout, jak se tady všechny máte a jak vám rostou bříška a miminka 😵

Jsem ráda, že se Efi ukázala .... brzo se ta psychika spraví a ty si miminka budeš užívat plnými douška 🙂

prosteja
12. srp 2009

hehe nechrápu 😀 😀 😀 a ten svetřík od ségry je taky mooooc hezkej a za super cenu 😉

hehena
autor
12. srp 2009

ale čéče jestli bude brej, tak si koupím ještě ten šedej, ten se mi líbí taky mooooc...

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

hehena
autor
12. srp 2009

ZUZI ahooooooooj... 😵 😵 😵

jak se máte? 🙂

prosteja
12. srp 2009

jo tak hehe tenhle jsem si chtěla objednat určitě 😀

prosteja
12. srp 2009

ahoooooj zuzi 😵

hehe my budem fakt jako dvojčata 😀

hehena
autor
12. srp 2009

🙂)))))) no máme stejnej vkus.. to je fajn 🙂 prostě budem fakt krásně ladit 🙂))) 😀 😉 😉 😉
se těším 🙂

hehena
autor
12. srp 2009

jede mi oběéééééééééd... slint... mlask... žjéééé 🙂)) 😀

prosteja
12. srp 2009

hehe já už fakt vidím, jak se objevíme spolu v porodce a ještě se stejnejma svetrama 😀 mě trefí normálně a porodím na chodbě 😀

prosteja
12. srp 2009

hehe 😠 😠 😠 já si jdu pro chleba 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

je ahojky zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no holky jednou vetou teed je krasna tehu moda,ale ono to tehu brisko by vypadalo krasne snad ve vsem 😀

svoja
12. srp 2009

holky, milacek se me vzbudil po nocni, jedeme na obidek za kocickama na chalupu(inhalator beru s sebou) a pak k tomu dr. Drze pesti...ja jsem tak nazhavena, ze se me uplne klepou ruce🙂

EFI jestli je to ta poporodni depka, ci psychoza ci co...tak neves hlavu, ma ji dost maminek a okoli o tom treba ani nevi...bud to casem odejde samo nebo pomuze psycholog....neni na tom nic hroznyho a hlavne ty za to ani nemuzes. ale ja verim, ze ty to zvladnes!!!

blahovka.cz
12. srp 2009

teda prostejko neodbejvej se,jste dva,to chce poradnou stravu,to vynahrad mimi vecer,me taky kazdou chvilkou priveze manza obed,uz mam hlad,snad to stihnu snist,nez se vzbudi Ondrasek,ze chce taky jist 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

je svoji to koukej pak hned poinformovat o pohlavi miminka!!!!!!!! 😀 drzime palecky at vsechno dobre dopadne 🙂

svoja
12. srp 2009

holky ty svetriky jsou krasny....

prosteja
12. srp 2009

no blahu já bych ráda, ale ty blafy tady v jídelně, to by ve mě moc dlouho nezůstalo 😀 ale nebooooj, doma máme pořádnou stravu, polívku a teplý jídlo 😉

angetha
12. srp 2009

Ahoj holky, nerodím, jen jsme byli nakupovat..ale manžel má dnes narozeniny, tak by to byl hezký dáreček..ale vidím se stejně jako Efi. Že budu přenášet, porod mi budou vyvolávat a stejně udělají císaře, nebudu moc kojit a poporodní blues bude jak vyšité.. 😎 😎
Jsem moc ráda, že se Efulka ukázala, je dobře, že má doma maminku, ta jí podrží, kdyby měla hodně velké depky..a časem se to zlepší.. 🙂 🙂
Verli gratuluju k pindíkovi 🙂 🙂
Já jsem zvědavá i na Svoju a svojí švagrovou 🙂

baeszinka
12. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Jéé Ver,gratuluju k pindíkoj 😉 😵 😵
Angethko,nekresli čerta na zeď 😉

Efiku,vítej zase mezi námi,mamino 😉 ,uvidíš,že doma Vám to půjde,budete sehraná dvojka(trojka) 😵

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJI tak se těšímeeeee!!!!!!!!! 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prosteja
12. srp 2009

ahoooj anget a bae 😵 😵 😵

ange nestraš prosímtě 🙄 uvidíš, že porodíš v pohodě 😉

svoji tak na pohlaví se těším a dávej na sebe s tím dýcháním pozor 😖 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

tak jsem zpet,nadlabnuta,malej spi a vesele si tu prdi do pleny 😀

ahojky baes,holka tebe jsem tu nepotkala uz dlouho 😀 jak se mas?

ahojky ange co ma proti cisari 😠 😀 hele ja se taky po nem rozkojila,sice ted o mliko uz prichazim,ale to uz je zase kvuli necemu jinymu,tak ze prejem manzovi vsechno nej 😀

prosteja
12. srp 2009

blahu jé to musí být super 😀

hehena
autor
12. srp 2009

helééé holky ty jsou docela pěkný...

http://aukro.cz/item710899910_tehotenske_kalhot...

prosteja
12. srp 2009

hehenko ty vypadají dobře 😉 ty ti schvaluju 😀 a to stejný mít nebudem 😀 já těhu rifle kupovat nebudu 😀

jinak na aukru teď prohlížím svetříky 😀

cat79
12. srp 2009

..jsem vařila a vytírala🙂
No hehe já ten svetřík nakonec objednala až min. týden, nejprve jsem si objednala ten žluto-zelený, ale rozložilo se mi to, tak jsem neposlala penízky a pak jsem si na dobírku nechala objednat ten růžovo-fialový a do týdne byl tu🙂))jééé, mám z něj radost, je mi teda trošku větší přes bříško, ale to doroste🙂))jinak rukávy a ramena a prsa super, je to myslím 1 velikost, jestli ne tak mám M

Ahoj Ange a bae a Zuzi🙂))
Svoji a kdy ty jdeš dneska na ten 3d ultrazvuk?mooc držíme pěstičky a myslím, že vy tam pindík mít nebudete🙂)tipuju🙂))

Ange a neboj, porodíš ani nebudeš vědět jak🙂))

hehena
autor
12. srp 2009

Ahooj ANGE, BAE....

ANGE musíš myslit pozitivně... určitě to nebude takový jak si myslíš, bude to prostě lepšíííí!!!!!!!!! já vím, že se mi to kecá, ale taky mě to čeká a pak mě musíte uklidňovat zas vy 🙂