Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
12. srp 2009

No joooo, já nějak nestíhám dočítat....Verled, gratuluju k pindíkovi 😵 😵 😵 Tak konečně se ukázal ... jupíííí, další klučina.

Ježiš holky, toto letí, Verled, Svoji a Cat ... vy už jste 20tt???? 😲 😲 😲
a Prostej, ORchi a Hehe.....12tt??? 😲 😲 😲 ................šmarjá, člověk jenom mrkne a vy už budete snad rodit, čico! 😲 😀

hehena
autor
12. srp 2009

jo VER, ten je taky naprosto úžasnej... ten bych taky brala, ale já v krátkých rukávech většinou trpím 🙂)) ale to by asi nevadilo do toho mít bílý tričko aspoň s polodlouhým rukávem což???

jsem věděla VER, že ti pindík udělá radost... kamarádka má holčičku i kluka a říkala, že klouček je rozhodně mazlivější, než byla v jeho věku holčička...

prosteja
12. srp 2009

orchi ty zavinovací jsou univerzální velikost 😉 přijde mi to lepší, poroste ti s bříškem 😉 jinak teda já jsem normálně taky hrozná zmrzlina, ale v těhu opravdu platí, že ženská má vyšší teplotu, protože je mi pořád horko a i ruce mám horký a to u mě nebývá zvykem ani omylem...... tak vydržžžž orchi, já myslím, že co nevidět ti bude hic 😀

orchidei
12. srp 2009

Holky včera jsem byli s manželem za penem řetitelem 😀 !
Bylo to teda akorát, jít tam o nějaký den dřív tak jsem měla smůlu, protože tam měl pro nás akorát přichystaný papíry že nám přidává a pochybuju že by mi ještě přidal kdyby věděl že odcházim!

prosteja
12. srp 2009

no hehe s tím tričkem pod ten svetr je to dobrý nápad 😉 šikulka 😉

prosteja
12. srp 2009

orchi s manželem? proč s manželem?

prosteja
12. srp 2009

a už jste mu to oznamovali orchi? já se na to chystám po dovolené 😉

orchidei
12. srp 2009

no kéž by protože nosit celou zimu jednu věc se mi nechce a zase žádný velký nákupy taky moc dělat nechci! Radši budu utrácet za pidi věcičky pro mrňouska!

hehena
autor
12. srp 2009

no asi jo ZUZI 🙂))) i já se divím... zvlášť když jsem před pár dny otvírala stránku http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=2 a už jsem klikala na 12. týden......... si pamatuju jak jsem klikala na 6 týden a říkala si, že to snad rychle uteče, že už bych chtěla být na tý 12....

a vidíš to... za chvíli končíme první trimestr.... a fakt nemrknem, budou tu vánoce a po vánocích už jen mžik a rodíme 🙂 😵 😀

carculka
12. srp 2009

orchi,tak supeeeer ze oba mate pridano 😉

hehena
autor
12. srp 2009

ani já moc utrácet nechci, ale už se vidím, jak si tam pokoupím určitě 4 svetry... 🙂))) 😅 😅 😅
uklidňuje mě u nich jen ta cena... kdyby to byli klasický těhu ceny, tak si za tu samou konečnou cenu koupím sotva dva ty svetříky.... 🙂))

prosteja
12. srp 2009

jj hehe, ty svetříky mají fakt za super cenu a na tom aukru ještě levnější 😉

a jinak souhlas, hrozně to letí......příští týden končím první trimestr.... ty brďo 😀

verled
12. srp 2009

prostej:no jasně tríčo pod to.-)....jsem z něj vyplasklá🙂

hehe:joooo proč by ne??kluci bejvaj hezčí miminka zasejc🙂))už se na něj těšim, a taky jsou víc vázaný na maminku než holky🙂
zuzu:děkuju

jinak mi dělá největší starosti spíš vršek na zimu, kabát a tak teď jsem viděla jeden hezkej na mimibazaaaru

angetha
12. srp 2009

Holky já se radši připravuju na tu horší variantu a pak budu příjemně překvapená, když půjde porod jak po másle 🙂 🙂 Manžel mi pořád tvrdí, že to udělá Prrrddd a malá bude na světě..Hahaha 😀
Koukám, že řešíte svetříky 🙂 opravdu platí, že v těhu se ženská zahřívá lépe, tak si kupte i nějaká trika s dlouhým rukávem...a hlavně budete asi řešit i zimní boty, protože nohy otékají i v zímě 😒

orchidei
12. srp 2009

no carku zas tako sláva to není! Dneska jsme dostali pásku tak to v čisté mzdě zas tak vodětelné není, ale až se mirně narodí tak by moh mít manžel nišší daně tak to pak snad bude víc znát!

prostě jojo už jsme to šli oznámit a manžel si to chtěl říct sám a bylo to fajn ve dvouch(pracujem ve stejné práci) a dokonce říkal ředitel že tu na nás uzavírali sázky jak dlouho ještě vydržím v práci 😀 !

zuzka.o
12. srp 2009

Já zapomněla na Carculí, ta je už 13tt! 😲

orchidei
12. srp 2009

anget nestarš já si kupovala nový minulou zimu! A taky se modlím abych zapla zimní bundu, protože tu taky nemám dlouho abych kupovala novou a ještě jen na jednu zimu!

prosteja
12. srp 2009

verled jj, svetřík je hezkej a s tím tričkem unositelnej 😉 bude ti určo slušet 😉 jinak já právě vršek na zimu neřeším, koupím raději tak 3 nějaký hezký svetříky a kabát budu mít přes bříško rozepnutý no, co nadělám, hodně těhulek tak chodí 😉

anget jj, svetříky řeším spíš kvůli tomu kabátu, myslím, že v kanclu budu sedět stejně v tričku s dlouhým rukávem a potit se 😀 a o botech mi ani nemluv 😲

tý jo orchi, manža se cejtí 😀 prej chtěl si to říct sám 😀 to je dobrý....... to já si to hrdě oznámím sama 😀

carculka
12. srp 2009

orchi,tak reditel pohodar 😀 😀 😀

holky..v jakych velikostech nakoupite vybavicku??
a jaky velikosti pro sebe??

prosteja
12. srp 2009

carcul pro mimi něco v malinkým, tak tu 56-58, doufám, že to nebude obřík 😀 a pak abych měla v zásobě tu 60 nebo jak to jde dál ty velikosti, kdyby mimi rychle rostlo.... a zbytek pak průběžně..... 😉 no a pro sebe budu asi kupovat tak, že se poměřím nebo si to vyzkouším a musím počítat s tím, že přiberu, takže všechno raději o číslo větší 😉

zuzka.o
12. srp 2009

Teď se tady stavila známá, rodila 3.8., týden přenášela a měla nastupovat do porodky a malej si to rozmyslel, ve 3ráno začaly kontrakce a v 9byl na světě. Krásnej porod. Prý bylo nejhorší to šití. Že jí málo nastříhli a ona se potrhala, takže je totál šitá. A zaživa. Že myslela, že umře. No a pak další hrůza bylo dojít si za 2dny na velkou, prej druhej porod!!! Ale malej je tak kráááásnej, ty malý ručičky... úplně slintám! A že péče na šestinedělí byla báječná. A malej miluje koupání, je to prý vodní živlík 🙂

carculka
12. srp 2009

prostej..oni delaj i 58?ja myslela ze 56a pak az 62....ja budu kupovat asi v tehle velikostech

orchidei
12. srp 2009

a je to tady zase! Nejvíc se bojim šití a pořád se v tom jen a jen utvrzuji! ☹
carkul já si uložila takový ten seznam věcí co je nutné mít apodle toho nakoupim ten základ a pak asi budu dokupovat podle toho jak rychle porostem a co uvidim že nám chybí!

orchidei
12. srp 2009

Jé vy jste mě tu naladily že asi až půjdu z kontroli tak už taky něco minipidi koupím! 🙂

blahovka.cz
12. srp 2009

tak poporade

baes - kynes z toho si nic nedelejja nabrala za tehu 13 kilo a uz mam nahore jen jedno ono se to krasne shodi zase dolu

peti na prdiky mame SAB kapicky,ale ty se davaj jen jednou denne,takze jeste mazeme brisko pupikem,coz je gelik na brisko z lekarny

tak jsme holky nakrmily a prebalili,konecne se poradne pokadil,tak snad uz bude lip

hehena
autor
12. srp 2009

no já se toho šití snad taky bojím nejvíc... i toho, co píše ZUZI, že mě málo nastřihnou a nějak víc se netrhnu aúúúúú hrůza...

carculka
12. srp 2009

hehe..taky se bojim nejvic siti 😖 ale musime si rikat jak to vse probehne v poho

hehena
autor
12. srp 2009

ještě jednou vkládám dotaz na ty těhu gatě.....

*********** BLAHU, ANGE, PETI, SAC, EFI.....

holky kupovali jste si kalhoty stejný velikosti jako jste nosily před těhu? nebo o číslo větší???

***********

carculka
12. srp 2009

jojo s tema gatatama mi to taky zajima 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

holky neco vam reknu,at uz prozijete jakoukoliv bolest pri nebo po porodu,verte,ze na to za chvilku zapomenete,takze chmury hodte za hlavu!!

Baes ty jsi brunetka,to koukam a manza tam byl s tebou,me asi uniklo,ze jste spolu??? 🙂

ahojky orchi zdravime te a carcul taky 🙂