Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
13. srp 2009

Svoji: a co si vybrali? A hlavně na kdy? Můžu ti juknout, kolik je tam volnýho místa, mám jejich rezervační systém 😉

Ver: je to krasavec, holky po něm budou šílet! 🙂

svoja
13. srp 2009

prostej ledvina 😀 😀 😀 😀 tak tam pripis poznaku, ze to neni ledvina🙂 😉

hehena
autor
13. srp 2009

no tak to nevím JAJI... možná je to fakt o tom k němu přijít a říct mu, že byste tentokrát zkusili nějakou levnější variantu a ať ti pomůže vybrat dostatečně dobrý léky, ale né tolik drahý... dobrej dr. by se k tomu snad nějak postavil... ale samozřejmě nerozumím tomu...

no my měli takovou noc, jakou jsme chtěli... chtěli jsme prostě pařit až do rána bílého... a svatební noc nám byla nějak ukradená... po 4 letech jsme toho už nasexovali, že mi to nepřišlo důležitý 🙂)) 😀 no já asi nejsem romantik či co... 🙂))) 😀

svoja
13. srp 2009

poznamku jsem chtela rict 😅

prosteja
13. srp 2009

svoji tak babička tam má jasně napsáno u podpisu Miminko..... a tchánovi jsme to přivázali na dudlík a napsali nad tu fotku 1.3.2010 😀 😀 😀 to asi nebude datum vyoperování mé ledviny 😀 😀 😀

sacvi
13. srp 2009

Ahooj holky, tak my už máme týden 😵 To sme velký holky 😵 😀

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE klikni na tenhle odkaz - tam se všechno dozvíš... a můžeš se též přidat... 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zuzka.o
13. srp 2009

Musím si postěžovat, manžílek je na umření, museli mu vytrhnout zoubek ... tak ho musím litovat, pořád mi ukazuje tu díru po zubu, musím mu pořád nabízet něco dobrýho k baště, aby se mu to do tý dírky nedostalo ... chudáček

hehena
autor
13. srp 2009

jééé a já zapomněla novopečený maminky, přesunout do maminkovský tabule... 😅 😅 😅 😨

zuzka.o
13. srp 2009

Ahoj Sacvíííí: týjo, už týden??? 😲 Toto letí 😵

hehena
autor
13. srp 2009

ZUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty chlapi jsou fakt héérečky 🙂))))))) 😀 😀 😀

lowe
13. srp 2009

hehe: jo tak to má každý jinak
já jsem zase dost velký romantik, my jsme spolu bez měsíce 11 let, takže už toho máme taky spoustu za sebou, ale svat. noc bych chtěla

jinak musím, říct, že to tu tedy hrozně jede, asi pak nebudu stíhat dočítat

verled
13. srp 2009

zuz.já na to furt musim čučet.-)

hehe:ale máš to pomotaný, měla bys to album upravit neee??sa je třeba už mami🙂

zuzka.o
13. srp 2009

Jůůů, Nuki už je v tabuličce, paráda...tak ještě JÁJA a LOWE .....holky, přidejte se 😉

prosteja
13. srp 2009

hehe důležitý je, že svatební noc jste měli takovou jakou jste chtěli 😉 😵

svoja
13. srp 2009

ZUZI chudacek🙂 nojo, chlapi jak maji bebinko, tak to jekonec sveta, to znam....🙂
PROSTEJ 😀 😀
SAC ahoooj maminko🙂
HEHE ad svat.noc....no asi tak 😉

zuzka.o
13. srp 2009

Hehe, jj, hérečky neskutečný! A když jsem včera zmínila sexíček, tak se na mě ošklivě podíval a řekl, že by se mu to tý díry nahrnula krev a bolelo by ho to víc! 😀 😀 😀 jsem byla mrtvá!!!!!!
A jak tady včera byla ta kámoška, co 3.8.rodila, tak prý její přítel si teď stěžoval, že ho bolí hlava a záda,...tak mu na to řekla, že on hovno ví,co je bolest, tak ať si nestěžuje!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Ver: já už se taky moc těším, až budu pořád čučet na fotku miminka ..... nebudu dělat nic jinýho

Lowe: my s manžílkem jsme se brali taky po 11letech, 31.8.máme už 12let!

svoja
13. srp 2009

ZUZI ip DIKY!!!

verled
13. srp 2009

ahoj sac🙂

svoja
13. srp 2009

ZUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se tady rezu smichy.....ti chlapi....

prosteja
13. srp 2009

zuzi chlapi no 😀 😀 😀 a při sexu by se mu nenahrnula krev určitě do toho zubu, to se prokrvuje něco úúúúplně jinýho 😀 😀 😀

jinak jsme si zase nedávno vyslechli s manžou souseda (nechtěně, páč on strašně řve na celou ulic 😀 ) toho, který vykládal jak jeho žena neuměla ani porodit a někomu zasvěceně vyprávěl jak byl u porodu a že ji to nemohlo vůbec bolet, že ho držela za ruku a kdyby ji to bolelo tak jak se říká, že to bolí, tak by mu rozmačkala kosti 😀 😀 😀 no já byla mrtvá.... a ona stála vedle něho a usmívala se na něho jak na svatej obrázek 😀

svoja
13. srp 2009

VER koukni na barcu...se k sobe budou hodit🙂 ti nasi prdousci....

baeszinka
13. srp 2009

Svoji,ještě k tomu magnézku,dá se koupit volně v lékárně tabletky Magnesium lactici-mě ho napsal i mudr.,brala jsem dvě tabletky denně.Teď mi napsal rozpustný magnézko a to je taky fajn,akorád mi přijde trochu slabší,ty tabletky zabraly asi líp...no ale teď už mám stejně smolíka,od 35 TT se nesmí hořčík brát 😖 ☹

Jinak my taky neměli svatební sexík,byli jsme úplně k.o. 😅

hehena
autor
13. srp 2009

achjo... už mi ta blbá tabule zase mizne :(((((((

prosteja
13. srp 2009

hehe jakto? 😲

lowe
13. srp 2009

zuzka: tak to je super, a pořád láska jako hrom co? my se pořád milujeme hrozně moc, snad to ani není možný po tolika letech
a o jaké tabulce mluvíš?

hehena
autor
13. srp 2009

ZUZI no ten tvůj chlap je ale bourák 🙂)))))))))) fakt zírám, co jsou někteří schopný vypustit 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
13. srp 2009

se mě ptej PROSTEJKO... mě příde, že tý stránce vadí, že už je tam toho tolik.... fakt nechápu... už ani nemůžu nic přidat, protože ona to odmítá zobrazovat, má tam sviňa nastavenou asi maximální výšku... musím to vykoumat... každopádně jsme bez tabule... :((((((((((((

prosteja
13. srp 2009

jéééé hehe, to je škoda.... 😢 něco by to chtělo vymyslet, máme tu nejkrásnější tabuli, tak snad to nějak půjde 😅

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE jednoduše je nám tady od 21 do 34 let... tak nějak myslím... holt na každýho to mateřství příde jindy...

mě je 27, manžovi v září taky a rodit budu skoro v 28ti.... snažili jsme se od ledna 09 do června 09... 🙂