Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. srp 2009

holky, já se s váma loučím, za chviličku mizím domů a čeká mě dlouhá cesta do Brna..... mějte se tady všechny moc krásně, držte mi palce na to oznamování miminka celé rodině a příští týden, nejpozději ve středu jsem tady s výsledkama ze screeningu 😉 mějte se a krásný víkendík.....papa 😵

hehena
autor
13. srp 2009

no já bych si i PROSTEJ vybrala porodku mimo prahu, ale kvůli tý nemoci se prostě bojím no... co kdyby se náhodou něco potentočkovalo... navíc by mě neměli nechat rodit dlouho a riziko srdeční příhody je ještě několik dní po porodu.... tak fakt nevím...

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJí tak pááá 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ manža je dneska v Opavě... a taky jel přes Brno... ale teď psal, že už se vrací... bude v Pze nějako kolem 7 hodiny... takovýhle cestování mě dovádí až k šílenství... člověk celej den v autě, oči unavený, všechno unavený.... no bojím se jako blázen... 😔

hehena
autor
13. srp 2009

a nikdo tu.... 🙂)) dyť eště není pátek holkýýýý 🙂)))

zuzka.o
13. srp 2009

Hehe, já jsem tadyyyyyy ...sice v docela velkých časových prodlevách,..... ale jsem 🙂

hehena
autor
13. srp 2009

týýýý blááááho.... úžasný 😲ooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

zuzka.o
13. srp 2009

Jak to takhle můžou natrénovat do dokonalosti nechápu!

hehena
autor
13. srp 2009

ani já ne.... je to fakt úžasný! 🙂 😵

angetha
13. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem se byla projít s pejskem, pak jsme hadrákem najeli 100 km a uvidím co to udělá..Ale Vendulka je nejspíš flegmatik, skoro se nehýbe 😀
Zítra jdeme s manžou do porodnice vyplnit formuláře ohledně dárcovství pupečníkové krve a už po telefonu se mě ptali, jestli kouříme, máme astma a tak..No pak dám vědět..
Vítám nové snažilky 😉
A moc chválím Tadeáška a Barunku, že se tak krásně ukázali 😵 😵

hehena
autor
13. srp 2009

ANGE držím paluchy, ať se Vendulce chce ven 🙂 koukám, že už jsi 39tt.... to už pomalu rodila Peti... tak tfuj tfuj 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
13. srp 2009

achjo .. projíždím těhulenskou modu a to jsou fakt teda ceny... :(((

svoja
13. srp 2009

Nazdarek mimousi a mamousi🙂
Tak jsem zpet...na tesco nedoslo, bo me prepadl hlad, ale ulovila jsem krasny veci v sekaci...a jestli to nebude Barunka, tak chlapecek bude chodit v satickach a sukynkach🙂
HEHE dnes jsem koukala v sekaci na tehu rifle...250 uplne novy....jen mely uzky nohavice a ty ja nesnasim....

svoja
13. srp 2009

ANGET tak to uz bude za chvilku....jezisis to uteklo🙂

hehena
autor
13. srp 2009

i já nesnáším ouzký nohavice...

tak džíny bych si klidně na netu objednala z druhý ruky... to chápu, že gatě bývají dražší, i když se dají kolem 1200.- a to většinou stojí i normální rifle...

ale ty trička... jako 1200.- za těhotenský tričko - to fakt nechápu... jako vidím, že je to trošku jinak ušitý a je tam o fous víc látky než na klasických, ale i tak mi ta cena příde přehnaná...

jaktože pak jinde může stát těhotenskej svetr 500.- ??? a ještě jsou snad všechny ty svetry co jsem sem vkládala pěkný... to je prostě nepochopitelný.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖

svoja
13. srp 2009

HEHE no je to mazec...u nas je tech origos novych tehu veci ve meste par a vsechny jsou drahy jak svina....do novych takovych bych teda nesla....na mimibazaru se daji sehnat taky dobry kousky....a nebo pak ty sekace no....jako koupit si tehu triko za litr, abych ho nosila chvili me prijde moc....

svoja
13. srp 2009

Jezisi tady je mrtvo...pridala jsem fotecky🙂
koukala jsem BLAHU na Ondraska...je sladkej a slusi mu to v kocarku🙂

hehena
autor
13. srp 2009

jj nikde nikdo... smutenko smutno...

Ondrášek je krásnej... všechny prvosenkový miminka jsou kouzelný.... 🙂 😵 😵 😵
hlavně mám radost, že se sem mamky občas staví a vkládají fotky 🙂 to je fajn... 😵

blahovka.cz
13. srp 2009

tak ja tu na vas jukam,dneska jsem tu mela mamku,tak jsem na vas jen obcas mrkla 😀 a pridala fotky z prochazky 🙂

blahovka.cz
13. srp 2009

no tak ted jsem tu sama zase ja 😨

hehena
autor
13. srp 2009

já jsem tu, ale ještě pracuju.....

hehena
autor
13. srp 2009

musím dohánět, co jsem prokecala... 😖

blahovka.cz
13. srp 2009

jeste takhle vecer,ale fuj 😀

hehena
autor
13. srp 2009

mno jo... 🙂))) 😀

a za hoďku přídou známí.... budem grilovat, tak snad nebude pršet 🙂

blahovka.cz
13. srp 2009

je grilovacka,nechces poslat kousek??? 😀 ba ne za chvili tak ve ctvrt na osm pujdem koupat a krmit,no a pak si dam taky vecu,mam tam hermelinek a chleba a vecer mozna meloun 😝

hehena
autor
13. srp 2009

BLAHU no to víš, že bych ti poslala.... to je jasný... 🙂 ale tak než by to k tobě dorazilo, tak už by to smrdělo víc než sirečky a nébo by to sežral pošťák... 🙂)) 😵 😉 😉 😉

svoja
13. srp 2009

Holky, my jsme zas v tescu nakupovali🙂 A potkali jsme tam naseho gynekologa🙂 Tak se usmival🙂

lenka_bohousek
13. srp 2009

Tak si dávám nanukáč a nakukuju za vámi a co to vidím, Svoji, čekáte holčičku, moc vám gratuluju. To je nádherný 😵 A krásné jméno jste jí vybrali 🙂 A ty máš hezoučké bříško 🙂

svoja
13. srp 2009

LENI ahojky...diky, mame z toho radost...ale mam jednu spatnou zpravu....kvuli me alergii musi kocicky pryc...pujdou k rodicum, ti je zboznuji, tak aspon nejaka utecha...ale stejne....je me z toho smutno☹