Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
13. srp 2009

ahooj holky...copak je dnes noveho...
vim jen ze svoji ceka holcicku-gratulace veeelika 😀

moncicak3
14. srp 2009

dobrejtrko princezny 🙂

svojí vééééliká gratulace k Barunce 😵 😵 😵

ver taky vééééliká gratulace k pimpulovi 😉 😵

u nás nic nového, akorát to, že mi dnes dorazí ohrádka, tak jsem na ni zvědavá 😉 až bude složená, tak sem šoupnu los fotos, ale to bude až v září, dřív ji skládat nebudeme....

moncicak3
14. srp 2009

prostejko užij si dovču 😎

efi, neboj bude líp, držíme s Terískem pěsti, uvidíš, že to pak půjde všechno samo 😉 jsi přece naše šikulka 😵

blahu téééééda Ondrášek roste jak z vody a řekla bych, že je teď podobnej manžovi, ale to se ještě několikrát změní 😉 jednou bude podoba na tebe, pak na manžu 😉

moncicak3
14. srp 2009

nikdo tu....jdu snídat, pověsit prádlo, pak jdu na návštěvu ke tchýni a pak jdu dělat bramborový knedle plněný uzeníčkem s kysaným zelím a cibulkou, mňamky mňam 😎

tak ahojte 😵

verled
14. srp 2009

ahojte, všem děkujem🙂dostali jsm eprvní "modrej" dáreček od kolegyňky🙂
svoja:já mám taky doma pár šatiček a neboj na zahradě je využijem🙂)

svoja
14. srp 2009

😵 😵 😵 DOBRE RANO 😵 😵 😵

Monci diky moc🙂...chtela jsem se te zeptat...nebojis se treba trochu, ze by Terezka byla nakonec chlapecek? Me s tim lidi desi, ze u holcicek to neni nikdy jisty....☹

Holky ja mela vcera ubreceny vecer...porad se nemuzu vzpamatovat z toho, ze musime dat ty kocicky k nasim. Je me po nich tak strasne smutno, bloumam tady po byte, vsechno mi je pripomina....to je snad jako kdyby me nekdo umrel...a pritom za nima budu moct kdykoliv prijit a maji se dobre....achjo ☹ ☹

svoja
14. srp 2009

VER ahojky...fakt obliknes chlapeckovi saticky?🙂

moncicak3
14. srp 2009

ahojte děvčátka, tak jsem zase tu 🙂

svoji, to víš, že jsem taková na vážkách s tou holčičkou, navíc když mi tchyně říkala, že manža když se měl narodit, tak jí tvrdili, že to bude holčička, i na porodním sále ji to tvrdili a nakonec měl pimpulu přilepenýho na břiše 😀 holka prý není nikdy jistá, ale já si myslím, že u nás to bude faktis holčička 😉 za 14 dní jdu na poslední utz, tak doufám, že doktor potvrdí kávové zrnko 😉 😵
to by byl průšvih, všechno kupujem už na holčičku, vlastně oblečení už máme všechno, teď zbývá pár věcí jako kosmetika, vanička, přebalovací pult a tak.......

a svoji nesmutni po kočičkách, vždyť je můžeš chodit navštěvovat a taky je třeba možný, že se po porodu alergie zmírní třeba....takže si je vezmete zpátky 😉

moncicak3
14. srp 2009

jdu na tu návštěvu, manža mi stejnak bere noťas do práce, tak se tu ukážu odpolko.....mějte se zatímky krásně 😵

svoja
14. srp 2009

No me kdyz jsou kocicky doma, tak me to skoro nic nedela....ale dr strasi, ze to je otazka casu....a manzel ma o nas strach.... a ja jsem zoufala.

cat79
14. srp 2009

Dobré ranko!!
Hlásíme se z Prahy🙂)
Svoji nebooj, kočičky budeš navštěvovat a pak budou zase s vámi,vem to tak, že je pořád lepší, že můžou být u vašich, co kdybys je musela dát úplně pryč, znám lidičky, kteří se museli vzdát i pejska☹je to smutné ale je to tak☹(
Já včera nakoupila ve slevách asi 4 svetříky a roláčky (jako těhotenský) za 179kč kus, mám z toho strašnou radost🙂
A těhu kaťata teda zase z HM za 1100,-, ale já si je nechám na další těhu a kaťata přes net kupovat nemůžu, není mi vše dle velikosti, ale jsou teda mega pohodlný, to se bude bříško mít🙂)

Včera mi poprve natekly nohy, ale teda strašně to bolelo, ještě teď to pobolívá, ale snad to bude OK, dnes jdeme do ikejky a pak na vegetariánské sushi a do kina na Bruna..asi to bzúde mega blbost, ale dám si nachoz🙂))

Jo Svojenko kamarádka mi radila ať na tu zimu jak se mimi narodí nekupuju vůbec jako jeanky a sukně a tak, že to miminko bude stejně pořád v těch overalech a na to je nejlepší bodýčko, dupajdy a pak ty kombinézky a teplé fusaky, žez toho do měsíce vyrostou a že to ani neoblíkla, páč byla zima a chodili jen k doktorum a na návštěvy, tak to berzú jako radu nad zlato, páč já bych kupovala ty modely z figurín a pak ještě rada:
Nekupovat nic co se přes hlavu musí natahovat a nejde rozepnout, to je prej na prd🙂a ještě je lepší rozepínání mezi nožičkama než to na stranu..na přebalování...ale je to pár babských rad, ale hodí se🙂))

svoja
14. srp 2009

CAT ja vim, rozumem to chapu, ale srdicko boli☹
jinak co ja mam ty dzinovy vecicky tak to mam pak az na jaro nebo leto, jsou to vetsi velikosti...ale nemohla jsem odolat. uplne nova next sukynka za 85Kc a ty saticky 120Kc...nekup to🙂

cat79
14. srp 2009

Prostějko užij si dovču!!!!!!

svoja
14. srp 2009

8.9. jdeme na 4D utz...uz se taaak tesim...a hned den nato jdeme do poradny🙂

cat79
14. srp 2009

Tak to jo Svoji, to naprosto chápu🙂)
Jé, 4D to bude nádhera, no my jdeme teď toho 18.8., ale nevíme co je to za ultzŕazvuj, je to zase za 100kč, tak je to možná ten 4D, ale fakt nevím...

verled
14. srp 2009

svoja:jasně aspoň bude v létě sranda😀D...lkdyž už je máme😀D...je svoji, já měla taky včera uřvanou, nějak na mě všechno dolehlo a já asi tři hodiny v kuse řvala.-)))
jop a holky mrkněte co jsme našla🙂
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011...
jdu do ní, šitá na moje finanční možnosti😀

jeee já bych taky šla na ten 3d jenže u nás za to chtěj 800, a to je pro mě zbytečná investice, vlastně ta postýlka🙂

svoja
14. srp 2009

CAT no ja jsem se objednala do jednoho centra v Kostelci nad Orlici, protoze muj dr tohle nedela. 4D je i s pohybem, 3D jsou jen obrazky prostorove. dostaneme na flashku obrazky a jeste dvdcko s filmikem naseho mrnouska...bude nas to teda stat 1000, ale strasne se tesime. jestli to dela tvuj dr jen za 100, tak bud rada🙂
VER no tobe se nedivim, to bych rvala asi furt....a jakpak, dalas vedet? ...postylka hezka🙂

verled
14. srp 2009

svoja:jo a ani se neptej radši:-/........no myslim že teď budu brečet často.....ale tak to musí ven ☹

verled
14. srp 2009

jo a musim ti pochválit pupíka Svoji🙂pěkneeej.-)

cat79
14. srp 2009

Svojiná chtěl napsat 1000, vždycky mi ta jedna nula ujede🙂)
Takže je to asi totéž, ale nejsem si 100%jistá, páč ten 4D dělají ve 25tt, což odpovídá tvému termínu v září, ale já jdu vlastně 21tt, možná že nás pak ještě objednají jednou, nevím, ale je to ta pobočka co je v Plzni, u nás je odnož, specializují se na 3D a 4D..to 4.D je v reálném čase, já myslela že jako se zvukem🙂)ale prej je to realný čas, takže vidíš to mimiko jak se hýbe, přesně jak píšeš. Taky dávají teda 4 fotečky a DVD bude to mazec, no v úterý vám dám vědět🙂)

Ver nebuď smutná, všechno v životě má důvod a smysl, třeba pak potkáš osudovou lásku a budete s mimískem strašně šťastný, já tomu věřím!!Nenervuj se, mimísek to prožívá s tebou!!!

cat79
14. srp 2009

Dneska jdeme do ikejky, tak to tam skouknu🙂)tak před 4 rokama jsem si to představovala jaké to bude až tam budu s bříškem a manžílkem vybítŕat přebalovací pultíky...a je to tu...asi se radostí pominu🙂)

...auuu mimi dneska strašně kope, včera jsem lítala po krámkách na arkádách na pankráci..ani noha, plno věcí, a teď mi to oplácí🙂))ale tam mají v HM taaak nádherný věcičky, teplákovky halo KITTY a mickeymouse pro novorozence..masakr🙂))

angetha
14. srp 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
Svoji úplně chápu jak se cítíš, když musíš dát kočičky pryč ☹ co třeba nějaké jiné zvířátko?
A nám dr. řekl holčičku dvarát na 100% tak mi nezbývá než mu věřit.. 😀

svoja
14. srp 2009

ver no to se ptam!!!!!
cat no me v tom centru rikali, ze nejlepsi je od 24tt, protoze do te doby se jeste vyviji oblicejik treba a tak, tak aby bylo videt uz hotovy🙂

holky taky mate pocit, ze kdyz se najite, treba jen malinko, tak ze vam praskne bricho? jsem ted strasne rychle prezrana a to toho ani nesnim tolik!!!!

hehena
autor
14. srp 2009

ahooooooooj bambule.... 🙂 ještě jsem nedočetla....

CAT tak moc jsi otekla??? aúúúú :-O

a díky za rady... já bych teda modely nekupovala ani tak... je mi jasný, že i v březnu a dubnu bude mimoušek převážně v dupajdách... ani přes hlavu bych nic nekupovala... bže prostě neumím s miminkem vůbec zacházet, takže bude mazec naučit se ho oblíkat i do normální rozepínací mikiny, natož něco přes hlavu... no ani omylem... jen z tý představy, že mu něco udělám mě polejvá pot...

mě zas radila kamarádka na začátek samý bodýčka s dlouhým rukávem... že ona to využila ten první měsíc dost a to byl červen......

ale snad nám za chvíli poradí i holky tady co je nejpraktičtější 🙂 😵

hehena
autor
14. srp 2009

SVOJI chápu!!!!!! já si nedokážu představit ani trochu, že dám tu svojí milovanou pejsku našim... za pár dnů snad bude líp... ale je mi to fakt líto! 😢

angetha
14. srp 2009

Ahoj Hehenko.. 🙂
Mě by zajímalo, jak Vendulce v porodnici oblíknu dupačky, ještě si nebudu tak jistá.. 😎 A velorex na ní zapůsobil jako ukolébavka, v noci jsem spala 4 hodiny v kuse 😵

hehena
autor
14. srp 2009

SVOJI s tím prasknutím břicha to mám taky... záleží co sním, ale někdy to fakt stojí za to... takže se snažím jíst fakt míň a dělat případně větší pauzy.... jinak jsem pak sotva schopná se odvalit do postele a tam padnout za vlast.... ale do toho 11 tt to bylo snad ještě horší.......

hehena
autor
14. srp 2009

ANGE no tak snad ten váš kočárek má pérování, bo bude potřebovat hooodně houpat drncááát 🙂)))))) 😀

amallie
14. srp 2009

ahoj holky, zas nakukuju, svoji: gratulace k holčičce!!!!!

jdu koupit něco manžovi k výročí svatby, ale teda nevím co...... 😖

angetha
14. srp 2009

Ahoj Amalko 🙂 ten můj okukuje hodinky 😉