• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
cat:děkujem za podporu.-))
svoja:je to asi nejhorší jaký to mohlo bejt až budu mít chvilku napíšu ti IP.-)

jeee holky včera odpoledne když jsme leželi po práxi tak Tadeášek se mlel jak blázen to byly pazvuky :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli, koukala jsem do albíčka a vaničku z Ikey jsme taky dostali :slight_smile: :slight_smile:
Přidala jsem břicho, je pořád stejný..
14. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky když už tady VER vkládala tu postýlku... taky jsem ji chtěla kupovat, ále viděla jsem teď v nějakým albu i se stahovací jednou stranou... nevíte, nemá s tím třeba někdo z rodiny, nebo kamarádka zkušenost???
případně, kde se to dá koupit???
14. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stahovací bok máme, je to většinou u všech starších postýlek nebo i na e-shopech..je to ale trochu dražší..
14. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER to je mi moc líto!!!!!!!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: já myslela, že tatínek bude mít sakra radost....
Tadeášek bude bezva kluk, určitě tě podpoří....

ANGE parááádní pupíno :slight_smile:

AMALI ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky v čem je ta vanička z Ikea dobrá? mám tady takovej trošku větší umělohmotnej lavor, tak jsem myslela, že budu prcka koupat v tom.... to by mohlo stačit ne?
14. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mam alergii i na psy, ale to min....a jiny zviratka me ani tak nelakaji...je to fakt strasny...uz to teda vim rok, vedela jsem, ze to asi prijde, ale ...je to hrozny....diky.

CAT jo, v HM maji krasny mimi vecicky, ale zda se me to tak drahy silene...

HEHE no ja muzu snist cokoliv, par soust a treba se na to jeste napit a mam pocit ze fakt prasknu...melas to tak taky, ANG??

ANG no tak sis ji pekne ukolibala v brisku, chce to jinou metodu:slight_smile:

AMAL diky....jeste tebe se zeptam....ty veris utz, ze je to holcicka?
14. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE já bych jí klidně koupila z druhý ruky... zkoušelas jí? je to myslíš praktický?
14. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no ono na to koupani je to asi jedno podle me teda....kdyz na to prijde, muzes koupat klidne v umyvadle....stejne tam prdousci nemaji byt moc dlouho...aspon ne ze zacatku

VER aha:frowning2: no tak ja si pockam na ip:frowning2: achjo....ale asi to tak ma byt, ze mas chlapecka, ti to vsechno vynahradi a bude to tvuj partak a ochrance!!!

Jinak nase mimi sebou uz taky pekne mrska!!! Je to bozi
14. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě asi u Verli něco uteklo.. :confused:
Svoji mě to břicho už vyloženě praská, ale dřív jsem opravdu jedla málo a často :wink:
Hehenko, zatím nevím, v čem je to praktický..asi když máš ten rošt úplně dole tak já bych batolátko z postýlky nevyndala, spadla bych za ním :grinning:
14. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI i já to tak mám... a často se k tomu přidá plynatost a to pak stojí za to, bo nevím jak si mám sednout, lehnout a nejradši bych šla všechno to jídlo vyhodit, bo mě z těch plynů bolí i hrudník, celej člověk. no je to dost nepříjemný.... :unamused:
14. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:zrovna ti to píšu, že ho máš porád stejný:slight_smile:))aůe pěkný.-)
hehe:no jo no........dala bych si pár facek........joo a ty postálky maji dneska hodně s tou šoupací stranou .-)a prej je to fajn, ale mě na tom tak nezáleží, holt se budu k miminu zvedat.-)...já už se nemůžu dočka malýho, včera jsem vytáhla to malinkatý body a koukala na něj a představovala si jak v tom bude Táda krásnej:slight_smile:
.....jen mě už teď děsí jak mu to jednou budu muset vysvětlit až se začne ptát..........jo a ta vanička z ikei je dobrá hlavně že je širší a dáš do ní většinu lehátek, kdežto ty jak dneska dělaji jsou "anatomicky" tvarovaný a ouzký.-)říkala jedna pani......ale já hrozně chci ten kyblík ještě...

cat:snad ne, já už chlapa nechci ani vidět....

svoji:tak blbý je že ti pulinku neukázal a kdy jdeš k nějakýmu dr???na to srdíčko ještě ne??a ten je teda špičkovej je tam super vidět....
14. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE koukala jsem na to a příde mi, že to jde stejně stáhnout jen trochu... tak uvidím, jak poreferuješ po zkušenostech :slight_smile: a díky za odkaz :slight_smile:

SVOJI v umyvadle jsem chtěla koupat v předchozím bytě, bylo tam opravdu vééééliký, ale tady je pidi, není tu vana, tak bych pak musela koupat jedině ve sprcháči a to spíš až bude prťous větší, tak se tam může cachtat...
tak myslím, že ten lavor mi zatím postačí a kdyžtak je ikea za rohem a dovalím jí koupit :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky staci mi do autosedajdy tahle zavinka??? Nebo mam koukat po necem teplejsim???
14. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi půjdu něco dělat :unamused:
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER uklidnila bych tě ségřiným příběhem... ta teda nakonec tady dost drsně dopadla... to nikdo nečekal, ale včera mi volala a hrůza... mám chuť jít toho skoroexšvagra fakt zabít, protože to už mi příde jak dost debilní telenovela....
no prostě vzal si ségru po 4 letech, po roce se teď rozvádějí (on s tím teda nespěchá), ale už 2,5 roku má známost a pokouší se společně o dítě... ále bydlet s tou ženskou nechce... rozvádět se nechce... prostě je č**ák (pardon)....
je fakt že s ním aspoň nečeká dítě, ale zase je fakt, že je jí 29 a bude začínat znovu a to není moc příjemnej pocit....

holky tam my budem mít asi ADAMA.... :slight_smile:))
14. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já si myslím, že ti stačí... prcek bude oblečenej, v zavince a deku budeš mít určitě taky s sebou... takže určitě pohoda! .) :wink:
14. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG no asi na tom neco bude, ze se ma jist min a casteji....ja teda jako pres den nijak zvlst hlad nebo chut k jidlu nemam....a kdyz uz zacnu jist, snim toho stejne malo....akorat rano, to mam chut k jidlu....ale pak jsem zas prezrana....
HEHE to znam taky....i kdyz ted uz je to lepsi s tou plynatosti....uz i na velkou chodim normalne....teda, mohla bych vic, ale asi mam proste jen pocit, ze jsem porad plna....a ono tam je vlastne to miminko i:slight_smile: a vsechno utlacuje:slight_smile:
14. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ta zavinka stojí 350.- ?????? :-O to je dobrý ne......
14. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja neee tahle stačí si myslim, taky jí mám v plánu:slight_smile:
ange:a co ti uteklo??určitě ne:slight_smile:........ :wink:
14. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a já bych tu zavinku zrovna brala v limtkový barvě a není... .(
14. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poznate, jestli to je sedacka s tribodovym poutanim nebo peti? ja tomu nerozumim....
14. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu rachotit... .) a musím ještě poklidit, dneska dovalí manžova ségra s kamarádkou... a tady je to pořád jak po výbuchu... tak musím aspoň vycídit koupelku, je pořád barevná od malování... :sweat_smile:
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pak mi ještě musíte poraditt postýlky, co teda má a nemá mít?My akorát jedeme do ikejky, tak ať víme..
Zavinovačka je svoji krásná, hodila bys mi ten odkaz do IP, já musím letět.....

Všem krásný den!!!!!!!!
14. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted na to koukam, ze ten vyber je omezenej...maji jeste kolekci 09/10, ale ta uz je za 500...ale zas je na ty lepsi autosedacky, ktery maji petibodovy poutani a ja nevim, jaky ma ta nase....
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-bebe-confort-creatis-fix-2009/
14. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:spočítej popruhy:slight_smile:)

ty jo svoja nevidim tam a nemůžu to ani najít....zkus jima napsat....
14. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hoj holky.... mějte se!
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:jo to už jsi mi říkala, ségra to má blbý.....
14. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek