Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
18. srp 2009

EFI tak to jooo.... mě nemocniční prostředí ani moc nevadí... když jsem byla na kardiu, tak jsem si přísahám bohu připadala jako na dovolence... mohla jsem furt spát, dostávala jsem pravidelně dobrý jídlo... a ta jejich ranní káva, no po tý bych se utloukla...
ale taky záleží, kde člověk leží a na personálu, to je jasný....

add porod u vás... mají tam porodní pokoje, nebo boxy???

angetha
18. srp 2009

Cat gratuluju ke kloučkovi 😵 😵
No a já už mám doma léky na tlak..snad se to zlepší..

hehena
autor
18. srp 2009

EFI neboj, za chvíli budeš zkušená mamina a na druhý se taky začneš těšit...... navíc, když tam máš u sebe maminku, tak to je velká pomoc a bude to pohodička uvidíš 🙂 😉 😵 😵 😵 teď je ještě všechno čerstvý na to, abys uvažovala nad dalším miminkem 🙂

ZUZI no tak možný to je, ale to bych si musela vzít pár dní dovolenou a pobíhat v centru nebo co..... 😖

hehena
autor
18. srp 2009

ANGE tak to je bře.... určitě bude líp!

hehena
autor
18. srp 2009

MÍŠO ahoooj... jak se máte? 🙂
a ty už víš co čekáš??? 😵

eeefffaaa
18. srp 2009

zuzi me spis vadilo,ze me porad ve vsem poroucely co delat a kdyz jsem se jich zeptala,tak zase nebyly zrovna extra ochotny..navic na vsechno sama,i do sprchy jsem se bala jit aby se me treba malej nedusil...a navic to prostredi...

no hehe ja byla na gynekologii protoze v porodnici byli plny pokoje..nastesti ta holka co byla se pokoji ve ctvrtek odesla a vpatek me tam nechali samotnou,takze jsem to rozdychavala tam...a kdyz me prdla voda,jeli jsme hned na sal

svoja
18. srp 2009

hehe ty druhy ti sem ted nedam, protoze mam vybity vsechny baterky do fotaku🙂 ale ty maji jen ty vsadky v pase regulovatelny, myslim, ze tys sem davala jejich obrazek, maji zezadu v pase takovou aplikaci jakoby....ale ty dnesno novy jsou mnohem lepsi...bych nikdy nerekla, ze tohle reknu, ale je to tak....i kdyz ty druhy jsou hezci

zn windstar

hehena
autor
18. srp 2009

EFI aha... no tak nic moc personál, to udělá svoje... :((( škoda, že si někdy ty lidi nedovedou představit v tý situaci sebe.... 😖

angetha
18. srp 2009

Jo tak to já se taky těším až vypadnu z porodnice a budu si dělat věci podle sebe.. 😎

eeefffaaa
18. srp 2009

treba prisla sestra,dala ho po kojeni na brisko a rekla,at ho tak necham pul hodiny!!!coz jsem treba vubec nechtela,ja chtela aby si odrihnul u me kdyz ho budu chovat..nebo jsem kojila a za pul hodiny prisla at nakojim znova,ze uz zase taha,pritom byl prepitej protoze skytal a blinkal...

eeefffaaa
18. srp 2009

jedny holce na pokoji zakazali dudlik,ze to jako ani nahodou,tak ho malymu davala tajne

eeefffaaa
18. srp 2009

ted uz jsem ale doma a je to urcite lepsi,delam si vsechno jak chci ja,akorat me vadi to nevyspani,ale snad se to brzy srovna

eeefffaaa
18. srp 2009

no malej ted usnul,tak si jdu odpocinout taky,nez se zase vzbudi...zatim ahojky

hehena
autor
18. srp 2009

mě se ještě dost líbí tyhle...

ale to nejsou rifloně .)
http://www.freya-shop.cz/zbozi/3803/Tehotenske-...

hehena
autor
18. srp 2009

EFI brou nooooc 🙂 😵 😵 😵

určitě se to zlepší, neboj 🙂

hehena
autor
18. srp 2009

jé SVOJI tyhle jsou jim docela podobný....

http://www.freya-shop.cz/zbozi/3917/Tehotenske-...

cat79
18. srp 2009

Holky pro dnešek se do večera loučím, mám plno práce a jde mi sem návštěva, takže až večír se přidám🙂
Svoji riflíky jsou super, z jakého jsou krámu?
Jo a zítra objednám tu zavinovačku🙂))asi světle modtou🙂))nebo potřebuju 2?

Efi, jsi statečná, já věděla že jsi OK, asi ty sms po porodu píše člověk tak hotovej jak emočně tak fyzicky, že je to až divná smska...chápu🙂))

Tak zatím papa loučí se cat a denísek čurdísek mimísek🙂)

hehena
autor
18. srp 2009

CAT mě psala kamarádka, že je lepší mít dvě a mám prý objednávat tu ze silnějšího matroše, ty slabší prý nedrží tvar...

hehena
autor
18. srp 2009

CAT pá 🙂

verled
18. srp 2009

holkyyy mam v albíčku dva nový úlovky pro Tádu a jsou super.-)

hehena
autor
18. srp 2009

parádní VER 🙂 😵 😵 😵

verled
18. srp 2009

hehe:viď🙂ta džínová je ouplně sladká

svoja
18. srp 2009

holky ted jsem vypadla z kuchyne...to jsem si zas dala s tim varenim...je tady vedro, jsem zplavena....ale mam hotovo...uff

hehe j, davas hezky odkazy...vybrala bych si...ale po me zkusenosti si ted uz budu vsechny kalhoty zkouset v obchode. protoze ty z mimace jsem nezkousela a nepadnou tak, jak bych si predstavovala...

svoja
18. srp 2009

ver krasny vecicky....

svoja
18. srp 2009

...a ty co jsem je kupovala ted, tak jsou velikosti M...a na duhou stranu, kdybych si mela M objednat z netu tak se bojim, ze me bude maly....a vidis, jsou mi volny....fakt to chce radsi zkusit...

baeszinka
18. srp 2009

uááááá,jsem usnula jak špalek 🙂
Verled,krásný oblečky 😉
Hehenko,já mám taky občas křeče v podbřišku,ono asi jak se to tam všelijak natahuje a zvětšuje..a pak později ta váha miminka... 😉

hehena
autor
18. srp 2009

tož já si asi teď objednám tyhle... má to ten pas celej pružnej, jako sportovní kalhoty, to si myslím, že můžu nosit ještě dlooooouho po porodu... http://www.freya-shop.cz/zbozi/3760/Tehotenske-...
ale teda ještě jsem prodejce poprosila o rozměry...

baeszinka
18. srp 2009

ty vypadaj Hehe pěkně,tak snad ti budou sedět..já bych si kalhoty nemohla vybrat netu,mám hrozný problémy sehnat i nějaký v krámě aby mi padly 😔

hehena
autor
18. srp 2009

SVOJI mno já se obávám, že tenhle typ gatí nikde nevzkouším... a když nepadnou, tak je vrátím. to můžeš bez udání důvodu do 14 dnů, takže tak... a ještě si koupím ty samý, ale plátěný černý...
řekla bych, že je to dost sportovní střih, pak ta celoguma v pase a dají se z toho taky udělat 3/4, takže z těch jsem zatím nadšená, že by to mohlo bejt ok... až poporoste břuch a vůbec až povyrostu i celá já, tak asi koupím v obchodě s tím vyšším pasem...