Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
22. čer 2009

hooooooooooooj PRVOŠKO 🙂))) 😀

orchidei
22. čer 2009

Ahoj zuzí!

prosteja
22. čer 2009

ahooooj zuzi 😵

zuzka.o
22. čer 2009

Tak z mojí zkušenosti z mimoděložním (nechci vás strašit). Mimo se hrozně špatně poznává, vlastně jen díky tomu, že mimi není dlouho vidět v děloze a taky podla růstu hcg. Pokud roste pomalu, je to jasný! Ale na UTZ vidět většinou není nic. No a bolesti vůbec být nemusí. Já jsem neměla vůbec žádné potíže a kamarádka z VŠ taky ne. No a co si píšeme s holkama na diskusi o Mimoděložním, tak většina neměla žádné bolesti. Jen pozitivní test a na utz nic a pak následné špinění. Jo a vejcovod praská až v 8tt.

orchidei
22. čer 2009

Cat já třeba měla šaty jak dělané na těhu bříško!
Zuzi nestraš tu! ☹

prosteja
22. čer 2009

zuzi nebooooj nás nestrašíš 😉 teda mě určitě ne.... ta kámoška jak ji dnes strašil doktor, tak ona prodělala mimoděložní loni a už jsem to tu psala, bolesti žádné neměla, měla krásně pozitivní test a na utz u doktora už věděli, že je zle..... 😖 slyšela jsem taky, že to prý bolí, ale konkrétně od této kámošky vím, že bolet to viditelně vůbec nemusí 😖

hehena
autor
22. čer 2009

mě taky ZUZI nestrašíš. to se prostě může stát a v koutku duše s tím musím člověk počítat, stát se to prostě může...
jak to, že praskne až v 8tt ? to je náhodou dobrá informace...

zuzka.o
22. čer 2009

nebolí, teda asi až když to praskne.

Orchi nestraším, jenom vám předávám mojí nemilou zkušenost. Nic víc. Já jsem do tý doby (než se mi to stalo) neslyšela nic o mimoděložním těhu, nevěděla jsem jaký je to riziko a tak. Takž jenom upozorňuju, že je dobrý jít hned co zjistíte // k doktorovi a nechat si nabrat hcg a za pár dní znovu. Jistota je jistota a pokud to praskne,jde o život!

prosteja
22. čer 2009

zuzi něco pravdy na tom určo je... 😉 tu moji kámošku právě hned po utz zavřeli do nemocnice 😖 ještě jí neřekli co a jak, jen že je tam to riziko hodně velký a v nemocnici jí brali hcg a už to bylo jasný, takže okamžitě na sál a nechtěli o ničem ani slyšet 😔 a jak píše hehe, je to smutný, ale stát se to může.....a je dobrý, když je člověk informovanej....neříkám že o tom přemýšlím, vůbec ne, tohle si prostě nepřipouštím..... ale to riziko je u každé ženské, takže asi tak 😔

hehena
autor
22. čer 2009

ZUZI v kdy po testu jsi šla na odstranění?

zuzka.o
22. čer 2009

6tt+3

zubajda
22. čer 2009

amall... jojo, jsem dala výpověď .. a k 30.6. končím.... no,.... a ségra přítele děla v nemocnici na novorozeneckem, tak jsem se poptala, jestli nezná nějakou dobrou gyndařku, tak mi doporučila jednu z Podolí, tak uvidím, co se mnou porobí...

hoooj hehenkoooo.... další těhulko 😀.... holky to je bomba....

hoooj zuzííínku... orchííí.. kuju ženská jedna hodná 😉

zuzka.o
22. čer 2009

Ono sladké nevědomí je hezká věc, ale jak v čem. Jsem vděčná, že se na to přišlo hned a že jsem nekrvácela do břicha. To by pak nebyla jenom laparka, ale rovnou by řezali, aby mě zachránili! Takže se nebojte otravovat doktory, od toho tam přece jsou. A rozhodně si brzo nechte udělat hcg! Nesejčkuju! Sám doktor mi říkal, že ihned, jak objevím //, mám k němu nakulsat na odběry. Náhoda je blbec! A jak jsem tak vypozorovala, mimoděložní je hodně častý!!!!!

hehena
autor
22. čer 2009

mno vida PROSTEJKO, tak myslím, že ten příští pátek je na první kontrolu ideální!!! 😉

prosteja
22. čer 2009

zuzi co vím od kámošek, tak hodně doktorů jim říkalo, že do 14 dnů od vynechání ms a najití // se objednat.....aby tam nejpozději za 14 dnů přišly 😉 takže to není sýčkování 😀

zuzka.o
22. čer 2009

HEHE, to nevím, proč to praská až v 8tt, asi je stěna vejcovodu odolná a dost silná, aby to neruplo hned, když se tam mimi uhnízdí. Ono se právě napojí na vyživovací cévu vejcovodu a už to jede! Spolužačka už krvácela, když jí oprerovali!!!

Ahoj Zubajdí 🙂

zuzka.o
22. čer 2009

No, to je přesně těch 6tt 😉 Holky, já mám z vás takovou radoooooost 😵 😵 😵 A jak se vlastně cítíte? Těhotně? 😀

prosteja
22. čer 2009

jj hehe, taky bych to tak viděla..... uvidíme no 😉 jak říkám, budu ráda, když mě vezmou, vymrčovat si přesně s termínem asi nebudu moct 😀 prostě sestřičce řeknu, kdy byla poslední ms, kdy jsem měla pozitivní testík a zeptám se ji, jak by to bylo s příštím týdnem, že by mi to vyhovovalo časově naprosto parádně... a uvidím 😅

hehena
autor
22. čer 2009

mě právě docela překvapil AMALLIN gyndař, že jí objednali až tak pozdě... jako když je zamlklinka, tak jí to zřejmě na životě něohrozí, ale tohle je masakr no....

prosteja
22. čer 2009

zuzi já teda asi vůbec 😀 jen pořád chodím na záchod a k večeru mívám trošku žaludek jako na vodě 😉 jináč nic... jo a ještě těhu výtok, ale fakt hoooodně 😖 😲

prosteja
22. čer 2009

no je fakt že amali byla tady ze všech těhulek asi nejpozději na první kontrole že? 😉 jinak chodily snad všechny kolem toho 6-7 tt 😉 si myslím, že to je ideál 😀

hehena
autor
22. čer 2009

jj ZUZI docela těhotně 🙂)) teda ty příznaky... jinak se zatím necítím nijak... ouplně normálně mi je... ale kdybych to nedostala, tak to asi poznám, dle těch bolestí a jemně citlivých prsou a trávení, únavy...

prosteja
22. čer 2009

hehe tak si myslím, že to bude ideální ten příští týden na konci 😉 4. týden mi přijde extrém, ale ten 9. taky...... tak uvidím, jestli mi tu moji představu nenabourá sestřička 😀

amallie
22. čer 2009

zubaj: aha aha a máš jinou práci?? a co Apolinář? už sbohem?

jojo, říkájí, že 14 dní po vynechání MS přijít ke gyndaři, dřív to nemá význam, neb by nebylo vidět ani v děloze ani mimo ni

orchidei
22. čer 2009

Zubí a jakoupak máš novou práci! Nová práce je úplně ideální na otěhulení 🙂 🙂 🙂 ! tak budu mooooooooooc držet palečky!

jdu na obídek tak zatím papa do půl hoďky jsem tu zpět!

zubajda
22. čer 2009

amall... no, apoli nechci dlouho vidět,.. jestli to bude nutné, tak až na podzim 😉 ...

orchi... jdu zpátky do telekomunikací... 😀... nech sii chutnat...

zuzka.o
22. čer 2009

No já, jestli otěhulím, najdu // na testíku opakovaně, tak hned vběhnu k doktorovi, ať mi udělá alespoň ty odběry na hcg, pak za pár dní znovu, ..... jak to roste. Je mi jasný, že na UTZ nic vidět nebudu. Jistota je jistota! Už budu hrozně vystrašená, aby se to nezopoakovalo! Docela mi to dostalo na kolena. Ale vstala jsem a šla dál. Podruhý by to tak "snadný" nebylo! Takže holky, já budu asi ten extrém ve 4tt 😅 😀

Tak to je super, že se cítíte těhotně, jupííí 😵

amallie
22. čer 2009

Zubaj: já ti moc moc přeju, abys Apoli už nemusela vidět nikdy 😉

A hurá, že máš novou práci, se změnou třeba přijde i změna životní 😵 😵

zubajda
22. čer 2009

amall, moc díky.... snad ne... snad ano,... no proste, uvidí se... dostala jsem se z toho nejhoršího a vlastně je mi teď mooc dobře... 🙂 😵 a co ty tvé nevolnosti? už je to lepší?

prosteja
22. čer 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy jsem objednaná 😵 😵 😵 na kontrolu jdu 2.6. v 17:00 a sestřička mi všechno ochotně vysvětlila 😀 😵 prý mi neslibuje, že na utz něco vidět bude, ale že to bude lepší k vyloučení mimoděložního a že mi kdyžtak vezmou hcg a zapíšou si mě 😉 parááááááááááááááááda 😀 😵 tak teď jsi na řadě ty hehe 😵 😀