Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
21. srp 2009

hehe: jojo díky, budeme na hatě v sobotu koncert Honzy Nedveda....🙂) a taky grilování..🙂 papa

zuzka.o
21. srp 2009

Pa Nuki ....krásný víkendík 🙂

blahovka.cz
21. srp 2009

tak devcata nakrmeno,zazehnano ulozeno do postylky a uz se zase spinka,chtela jsem jit ven drncat,ale kamoska nemohla tak pujdem v pul druhy,jestli ovsem neprijde ten ohlasovany konec sveta,tady uz fakt paradne fouka

zuzka.o
21. srp 2009

Ahoj Blahu... u nás je pořád vedro 🙂

blahovka.cz
21. srp 2009

ahojky zizu,tak tady je nejak cim dal vic zatazeno,asi z te prochazky moc nebude,tak jsem to zakrikla vedle uz se place,jeste zkusime dat okrknout 😀

blahovka.cz
21. srp 2009

no tak me jen zkousi,pofnukava,kdyz vezmu na ruku,tak usina,tak spis jen nemuze zabrat,teda holky za mnou jsou cerny mraky,bojim bojim!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 uz posledne tu byla desna fujavice

hehena
autor
21. srp 2009

BLAHU tak naštěstí jste doma, tak to bude brý 🙂

tady je krásně a koukala jsem na předpověď, tak bouřky opravdu hlásí... jde to od západu... nejdřív to asi dorazí k teplicím...

zuzka.o
21. srp 2009

Hlásí i krupobití .... a to máme tu oslavu 30! 😠 Se na to vyprdnu... a v sobotu taky nic moc....to zase jedeme ne ten fesťák 😖

hehena
autor
21. srp 2009

ZUZI tak kdyžtak si uděláte oslavu někde uvnitř... ne?
no a ten fesťák bude horší... hlavně musíte hledat nějaký bezpečný místo... 😉

blahovka.cz
21. srp 2009

tak tady uz to zacina,zatim teda solidne bouri a ty blesky to je taky husty,zveda se vitr,doufam,ze prdolka poradne zabral,aby ho to nevzbudilo,akorat pes se bude bat a to ma jit s manzou za chvili ven az prinese obed

zuzka.o
21. srp 2009

no nevim nevim.... je to na chalupě, která má víc majitelů (jeho maminka, babička a strejda).... tak nevim jak to dopadne.
Dneska jsem u čongů koupila super klobouk jako nosí lázeňský šviháci ... rádiovku se mi nepovedlo sehnat.
Včera jsem na nemocničního andílka načmárala fixiem velkou "30"
ten bude čučet!

Do bažanta mu nalijeme nějakou ochucenou vodku, oranžovou..... a bude se z něj muset napít.... 😀 😀 😀

blahovka.cz
21. srp 2009

zuzi a kdo ze slavi??????to jsou paradni darky 😀

no tak tu uz leje,no to manzovi pes teda podekuje 😀

blahovka.cz
21. srp 2009

MAM UMYTY OKNA?TAKZE CO SE DIVIM,ZE PRSI 😀

hehena
autor
21. srp 2009

ZUZI 🙂))))) no to ho myslím šlehne .))))) 😀 😀 😀

BLAHU a pes ještě nebyl venku??? Rozule vydržela od rána v klidu do odpoledne.. 😉

zuzka.o
21. srp 2009

Je to hodně dobrý kamarád, slaví třicítku...a on to nese trošku hůř, jako že je už stařešina. Tak jsem vymyslela, že ho jako dědulu oblíknem. Takže dostane toho andílka (všichni se mu tam podepíšeme), na to dostane háhradní plastovou hruď (samo že vysvalenou), náhradní křivý zuby, tlustý brejličky, klovouk lázeňskýho šviháka, bačkory, hůlku. A s sebou taštičku první pomoci - bryndák, cévka, plína). A pak dostane toho bažanta s oranžovou vodkou vevnitř...jako moč....a bude se z toho muset napít. (i nedobrovolně)! 😀

zuzka.o
21. srp 2009

To ho šlehne....on je takovej šampón, musí bejt správně nagelovanej, oblečení musí ladit s botama,..... ale já ho mám strašně ráda. 😵 Takže se bojim, že bude dělat hrozný štráchy, než to na něj navěsíme. Holt to půjde i nedobrovolně! 😠

hehena
autor
21. srp 2009

no chudááááák... on má z 30 depku a vy mu dáte ještě takovou ránu 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to jsem moc zdvědavá na reakce... 🙂

zuzka.o
21. srp 2009

Ujjj, už leje??? Tady pořád slunečno a azuro

zuzka.o
21. srp 2009

Já ho budu fotit, tak po víkendu vám to tady ukážu. 😀

Jo a ještě, aby měl na co lovit ženský, tak mu dáme kravatu, na který jsou samý prašule (eura)

hehena
autor
21. srp 2009

no to je pecka ZUZI 🙂))) já myslím, že ve finále bude nadšenej... ale trošičku bych ho nejdřív zpila... dva, tři panáčky, aby se případně tolik nebránil 🙂))) 😀

zuzka.o
21. srp 2009

jojo, to mám přesně v plánu. Až tam budou všichni, budemem v náladičce, tak půjdeme do toho 😀

hehena
autor
21. srp 2009

jojo, nejdřív rozjet zábavu, udělat atmošku a pak hrr na něj 🙂))) 😀 😉

to bude supr!

hehena
autor
21. srp 2009

já musím něco uspořádat pro muže... budou to poslední narozky bez mimouška 🙂 tak, aby jsme si to ještě pořádně užili 🙂))) pak už ho čekají jen povinnosti... 🙂) 😀

blahovka.cz
21. srp 2009

tak to je fakt dobre vymysleny zuzi 😀 uplne ho vidim

hehenko ne,on ji bere manza,kdyz mi prinese obed,jinak chodi 3xdenne

hehena
autor
21. srp 2009

dneska mám nějakej mega pupek... uf... 😅 😅 😅

hehena
autor
21. srp 2009

no vidíš BLAHU, tak když byla ráno, tak to chvíli vydrží... .) 😉

blahovka.cz
21. srp 2009

no uz jsem se hehenko jesdnou ptala,kdy uvidime brisko????

blahovka.cz
21. srp 2009

jako pes by vydrzel dlouho,akorat jako,ze zmokne,nase madam se nerada maci posledni dobou 😀

hehena
autor
21. srp 2009

BLAHU 🙂))))))) 😀 😀 😀 taky máme madam, ale voda jí nevadí, až je to na obtíž... bo tady je hned vedle baráku rybník a docela takovej bahňáček 🙂)) takže je pak jak prasisko... a když to nevychytáš a prožene se domem 🙂))) to je parááádička pak .)))

jinak břuško mno... jjá furt nevymyslela, kterej den se fotit... 🙂)))) ono je to asi nějako fuk.. ale vyblejsknu to... ale fakt je to zatím převážně špek, takže není moc na co koukat... .(

zuzka.o
21. srp 2009

já jsem taky zvědavá na bříško 🙂