• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Ahojky, tak jsme zpět z fitka:slight_smile:
Svoji náš mimísek Denísek je teda taky pěknej divoch, ráno a večer sebou mele o 106, přes den to cítím jen když jsem v klidu, jinak moc ne, ale ve fitku asi spí:slight_smile:)))
Jinak teda musím zaklepat že pořád v noci spíme od těch 23.00 do 8.30 bez čůrání...kéž by si na to mimi zvyklo:slight_smile:
Jdu makat, snad nám večer nebude lejt, už se tu zatahlo tak čekáme kdy to přijde:slight_smile:))
Blahu Ondrášek je zlatíčko:slight_smile:))
Efi, fotečky nádherné!!
21. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cat ... tak to vypadá, že máš v bříšku budoucího sportovce, když je tak hodný když cvicíš, když ne, tak v bříšku cvičí on :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak máte v IP to moje pupendo grande... :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a já??
21. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe nas jsi vzdycky honila na fotecky briska,tak nebud na to svoje lakoma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky cat,jen si to uzivej dokud ty pohyby neboli :grinning: ale tu noc zavidim,ja chodila kazdy dve hodiny,to byl des
21. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER se stydím........ buééé... ty máš takový krásný a já takovou omáčku... :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej pupík, HEHE :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu od začátku jsi běhala?
Já myslím, že v tý druhý půlce těhu každá běhá:slight_smile:))
Prý si mimi fakt vytváří určité rituály už v bříšku:slight_smile:
Jo naš chlapeček bude stopro sportovec, to už te´d taťka plánuje lyže, hokej, kolo a tenis s golfem...to bude olympionik...holky:slight_smile:))
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ale ani nevíš jak už se těším, aby byla na konci toho 4. měsíce, aby to už byl prostě regulérní pupík a né tenhle špekoňo-pupík... a příště se fotím po ránu :slight_smile:)) nebudu aspoň tak zmačkaná a otlačená :slight_smile:))))) :grinning:
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT mno mamina zas furt běhá do fitka, tak eště aby né.... to bude kulturista :slight_smile:))) :grinning: :wink:
21. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: dočkáš se, už to bude co nevidět. :wink:

Na kamarádce nebylo do 6měsíce vidět, že je těhu. nevim teda, kam to mimino schovávala. měla břicho propadlý...
21. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Davidek uz od pul 11 spinka...dala jsem do alba jak spinka :grinning: to jsemho prenesla z kocaru a v noci mi takhle spat nebude a nebude..

hehe a kde mam ja tvoje brisko :frowning2:
21. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisííííí, to je klásnej chlapák :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...škoda že přes net nejde moc šišlat :grinning:
21. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI je naprosto rozkošnej.. fakt krásnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe mas krasnej pupik...a nevim co porad meles o tech faldach!!!vzdyt jsi vyzlicka :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to na něj neustále hledíš ne??? ..... bych asi nedělala nic jinýho, než se divila, co za krásu mi to vylezlo z pupíku :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no EFI já neříkám, že su tlustá, ale fakt všechen tuk se mi usazuje na tom břuchu... a když jdu tak se mi ten břuch fakt trochu i klepe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ( fuj )... no tak to je pak fakt jen špek... no a možná někde pod pupíkem miminko..
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning: ale teda nevim po kom je tak nadhernej :grinning: no dneska se i opaloval,tak aby z nej nakonec jeste nebyl cernoch :grinning: bude ted kazdy den...ja se s nim hlavne porad muchlam a nejlepsi je kdyz nakojim a cekam az si odrihne tak mu davam pusy na ty jeho buclaty tvare a on jak ma zavreny oci tak se vzdycky tak usmeje a jednim okem se na me podiva :grinning:
21. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a ty dupajdy... je fakt sladkej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUZI spíš škoda, že ho přes net nemůžeme omacat... :grinning:
21. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hehe nekecej..mas krasnej tehu pupik!!zadny speky tam nevidim
21. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééééééé no to je krása......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no hehe je mu skoro vsechno veliky hlavne bodycka...taky tam ma poradne ohnuty rukavy :grinning:
autor
EFI fakt nekecám... :slight_smile:))
21. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tos kupovala v 56 ???
21. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ja nedostala pupik:frowning2: uz podruhe:frowning2:
21. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:))) já to posílala teď jen holkám, co jsou tu... tak se nezlob... :slight_smile: ti to přepošlu :slight_smile: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze 56 mam hrozne po malu...jsem si rikala ze mam takovejch hader a tohle musim skudlit a kazdy den prat...takze bodycko je treba i 62 a ohnu mu rukavy a je to...ono to je podle me i ruzne cislovany..je tam treba 62,ale ve skutecnosti to vypada jako 56...
21. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už to od toho příštího týdne budu vkládat do alba... asi nebo co... :slight_smile: ať mě takhle o to nemusíte prosit... :wink:
21. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE diky:slight_smile: mas krasny brisko....
21. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI tak to nevadí ohnout rukávy... hlavně, že mu nejsou věci malý...
21. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek