Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
21. srp 2009

aaa nekdo se mi tady hlasi o jidlo...tak ja padim...a doufam,ze pak zase usne,taky bych si zdrimla 😀 zatim ahojky

hehena
autor
21. srp 2009

EFI pá

všem díky za pochvaly 🙂 jste na mě hodný... už se těším, až budu mít takový pupíno jako ty Svoji 🙂 😵

cat79
21. srp 2009

Hehe co blbneš, máš krásný bříško!!!ty jsi ťunťa🙂))
Efi papa🙂hezké krmeníčko🙂

cat79
21. srp 2009

Svoji máš nádherný vecičky na Barunku🙂
Já toho mám ještě taak málo☹
Kolik tak budeš kupovat bodýček a dupaček v jedné velikosti?
Já myslela že třeba koupím 7ks v 56, 7ks v 62 a tak...nevím jak☹
Jo a můžete mi někdo popsat jak oblíknout Deníska na odvoz z porodky?
Bude leden, takže tady u nás tak minus 5🙂

blahovka.cz
21. srp 2009

cat ja behela od privnich tydnu az do porodu min.4xza noc pak uz casteji,mela jsem holt na tohle smulu 🙂

efi a kolik mate u vas stupnu??ja mam pocit kdyz vidim,ty vase fotkecky,ze to ditko oprpti vam malo oblikam,ale zima mu neni,za krckem ma porad teploucko,takze zima mu neni

hehe to je krasny,no jeste maly,ale je videt,ze to je tehu brisko a zadnej spek,ty trumpetko 😀 😀 😀

blahovka.cz
21. srp 2009

prisla mi kamaradka na pokec,tak ja pro dnesek koncim
pa pa holky

verled
21. srp 2009

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka...
holkyyy docela šikovný🙂
cat:no já budu mít určo teplou kombinézku🙂

cat79
21. srp 2009

Verled jasně že kombinézka🙂
Ale co pod ní. Já myslela jako bodýčko, na to punčocháčky, mikinku, 2 čepičky, a kombinézku a celé mimi do fusaku..že jo?
No nebo?🙂)hihihi, já si to někde vyčtu, ale jen co si myslíte vy🙂

verled
21. srp 2009

neboj se však budeš vědět co🙂))))

hehena
autor
21. srp 2009

CAT já bych ti poradila.... ale sama nevím do čeho dítě navlíct.... asi stačí tričko, dupajdy, čepku, kombi a do fusaku, případně ještě deku... na co dvě čepičky???

baeszinka
21. srp 2009

Ahojky Holky 🙂
Hehenko,pošleš mi taky svýho pupíčka? 😅

cat79
21. srp 2009

Hehe pod teplou čepičku se musí dívat bavlněná, to mám nastudované🙂)
Hele holky tak mi odpověděli na ten mail ohledně pokojíčku
http://www.meblik.pl/cz/kolekcje/10/sawanna/
a hádejte kolik?
34tis včetně matrace, poličky, přebal. podložky, všechen ten nábytek co tam je...to není zas tak strašný,ne?
Páč v Kika mají v nabídce taky skřín a přebalovák po 9.999,-a postýlku taky za dost, takže to v závětŕu vyjde na stejno kfyž to pak budete chtít vyzdobit a tak...
No my máme ložnici vymalovanou zelenkavě a strop žlutej, takže by tahle varianta tam byla prostě masakr🙂))
Líbí se vám to?

p.klara
21. srp 2009

zdravím všechny v této diskuzi.... snažíme se s manželem o miminko, ale zatím se nám nedaří... po jak dlouhé době jste byli úspěšní??

carculka
21. srp 2009

ahooj..tak vcera mi nikdo neodpovedel..co se tu udalo novyho..jste na me prdeli 😠

cat,me to prijde dobra cena..jsem myslela ze to bude horsi-z toho obrazku...

zuzka.o
21. srp 2009

Ahoj holky... jdu na vás ještě juknout.

Cat...pokojíček není špatný, i ta cena celkem ujde, ale já budu volit něco bez obrázků.

Carcul: Ange včera ráno porodila, Vendulka je v mém albíčku, je krásná. Jinak asi nic nového, Prostejka má screening úspěšně za sebou a teď dovolenkuje.

Ahoj Klarko, my se snažíme vlastně od prosince (s přestávkou), jinak nové snažení od konce dubna. Od kdy se snažíte vy?

zuzka.o
21. srp 2009

Zachviličku končím, letím na oslavu "30" kamaráda. Když koukneš Carcul výš v disk, je tam napsaný, co mu chystáme... pro povabení 🙂

carculka
21. srp 2009

klari...nam se povedlo druhy mesic po vysazeni...

zuzi...jojo orchi mi vcera psala o ange,tak jsem ji tu uz vcera gratulovala...Vendulka je krasna 😵 😵 😵

hihi,darecek jste vymysleli super,ten bude koukat jak pero z gauce 😀

tak prostejce taky velka gratulace k dobrym vysledkum 😀

carculka
21. srp 2009

zuzi a co jinak jakpak se mas ty
uzi si tu oslavu a pak dej vedet reakci 😀

carculka
21. srp 2009

svojenko,kukam jak vecicky pribyvaji 😀 krasny 😀 a kde nakupujes(nevim jak se tady na tej jinej klavesnici dela otaznik-nikde ho nevidim)

carculka
21. srp 2009

nikde nikdo tak se mejte.paaaaaaaaaaaa

cat79
21. srp 2009

Holky tak my jedeme na tu večerní prohlídku, zítra jedu do Prahy a týden budu makat na jedné akci, takže se tu ukážu jen občas, ale budou penízky na pokojíček pro deníska🙂)
Krásný víkend všem a papapaapapa opatrujte se!!!!!

svoja
21. srp 2009

ahoj holciny, tak jsme byli s manzelem ve velkoskladu kocarku....tam jich bylo!!!! jsem byla ve svem zivlu....jeli jsme si vylozene prohlednout ten bebe confort a kdyz jsem ho videla nazivo, zamilovala jsem se do nej jeste vic...ALE: ma pro nas nevhodnej sportak, ve kterem bude nase mimi nejdelsi dobu, i dalsi zimu a proste by se tam neveslo i s fusakem, takze to nakonec bude PEG PEREGO GT3. je super, krasnej, zkouseli jsme hlubokej, sportak i autosedajdu...bozi....tak do nej asi pujdem. jeste to prostuduju na netu, mrknu na diskuze a tak...a brzy ho objedname. pry je cekci doba tak cca dva mesice....tak radsi...pro jistotu chceme mit vybavicku uz v listopadu nachystanou.

svoja
21. srp 2009

CAR, CAT no uz se nam ta vybavicka rozrusta🙂 kupujeme vsude mozne, prevazne CaA, nebo mimibazar...je to ale uplna zavislost🙂 mam objednanou dalsi varku na mimaci a dnes jsme si z hradce privezli dalsi kousky...nafotim o vikendu🙂 tatinek se cinil🙂 jo a taky jsme Barunce objednali velkou satni skrin. bude ji mit v pokojicku, je univerzal, bez obrazku, se zrcadlem...klasika. komodu kupovat nebudem, ani prebalovak. jen tu "gumovou" podlozku na prebalovani....dam si ji kam bude zrovna potreba....je to pro nas nejpraktictejsi🙂 taky jsme okukovali postylky🙂 holky, je to jako mor🙂
mimochodem, CAT, jak jsi popsala to oblikani, tak to postaci si myslim!!! ja jsem si rikala: overalek, neco na nozicky, cepicky, svetrik a kombinezku nebo teplou soupravicku a sup do fusacku🙂

Tak brou...hezky vikend...🙂

moncicak3
22. srp 2009

dobré ranko 🙂
nikdo tu není, no jo, víkend 😉 😎
tak jsem čekala, jaká bude bouřka, vždyť hlásili jaký to bude mazec a vůbec nic u nás nebylo 😒 ráno krapítek zapršelo a toť vše, takže ani ten vzduch se nepročistil.....dneska je ale ideální počasí, 21 stupínků stačí až až 😵

přidala jsem břuchoňka.......tak přeju krásný víkendík všem 😎

svoja
22. srp 2009

😵 😵 😵 Hezky vikend, prvnicky 😵 😵 😵

svoja
22. srp 2009

MONCI hezky briskoooo

cat79
23. srp 2009

Ahoj holky,
hlásíme se z Prahy, kde už od včerejška makám na MS dračích lodí, ať mám penízky na kočárek a pokojíček mých snů pro Deníska🙂)
Včera teda záhul, od 8-21.00, ale zase bude hodně kačáků🙂
Ode dneška budu na guest servise v hetelu, takže víc klídek a budu mít i PC,tak s váma budu v kontaktu🙂)

Svoji Peg pelegrino se mi taky líbí, ale u mě pořád vede Casual play🙂))
Pokojíček koupíme asi teda už tenhle týden...holky jak je to s rěma pověrama kdy se má skládat postýlka?
A kdy teda koupit ten kočárek?
V pondělí jdu na nákupy, tak budu asi muset radši napsat seznam ať tam neutratim majland🙂)))

Holky krásný víkendík a opatrujte se!!!

moncicak3
23. srp 2009

dobré ranko 🙂

svoji kuju, však roste jak z vody 😉 😵

Cat my budem skládat postýlku a ohrádku v září, počítám, že tak za 3 týdny nejpozději, protože za 14 dní bude ještě manža malovat, tak jak bude vymalováno, tak se na to vrhnem a já taky konečně začnu prát věcičky 😵

a záleží na tobě jak těm pověrám věříš, ono se může stát cokoli během těhu a samo i když se prcek narodí, já na tohle vůbec nemyslím 🙂 jsou maminy, který věří tak moc na pověry a skoro vůbec nic nenakupují a všechno koupí najednou až po porodu...kočárek už máme taky vybraný, jen ho chceme ještě vyzkoušet, na vyzkoušení pojedem buď tenhle nebo příští týden, kupovat nám ho bude týchně s tchánem a necháme si ho asi v obchodě a až mě manža přiveze z porodnice, tak pro něj sjede......

moncicak3
23. srp 2009

tak jsme posnídali a razíme vybírat brambory 😒
krásný víkendík všem 😵 😵 😵

svoja
23. srp 2009

Ahojky,
CAT ja na tohle vubec neverim...zbytecne to stresuje. my kocarek objedname uz v zari, kdyby to nahodou opravdu trvalo ty dva mesice, skrin nam prijde do mesice...vecicky kupuju prubezne....aspon se mam z ceho tesit🙂
MONCI no vsak uz jsi 30tt...to leti, to je hrozny🙂