Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
24. srp 2009

Jo díky za tu kalkulačku🙂
No ňák jsem se v tom asi stratila, Svoji kdy ti vychází den početi, prosim tě🙂
Vím, že jsme to měly ze začátku stejně, tak ať se chytnu🙂
Mě asi zmátlo, že mi min. úterý do té zprávy napsal že mimi odpovídá 21+0...proto, to mě rozhodilo, ale já si to dohledám🙂))
Prostěj vedoucí je chlap, bude víc cíťa co se týká miminka, ne?snad ano🙂))

Amal pokojíčky ti pošlu🙂

hehena
autor
24. srp 2009

ELI a co nějaký to sundavání bobínků? předpírání nebo tak??? taky žehlení... tohle je to, co u jednorázovek odpadá a tím víc času máš na dítě, tím míň jsi ve stresu, že tu horu prádla musíš vyžehlit... no zatím nevím...

prosteja
24. srp 2009

hehe budu dávat fotky na rajče, snad už dneska, jestli nepadnu po prvním dnu v práci za vlast 😀

cat no můj vedoucí je chlap, už dědeček, ale musí se vychytat jeho správná nálada, občas bývá pěknej morous 😀 a je hrozně zvědavej a je to takovej ten chlap těch dvojitejch narážek 😀

cat79
24. srp 2009

Svoji nakonec to bude tenhle pokkojíček z toho mebliku..vyjde to celé na 34tis...to jde...celkem🙂

http://www.meblik.pl/cz/kolekcje/10/sawanna/

carculka
24. srp 2009

ahojky holky,jakpak se mate...

cat jaky pokojicek nakonec kupujete a kolik to vse vyjde a co tam presne vsechno je,dik

prosteja
24. srp 2009

jéžiš holky vy už vybíráte pokojíky 😲 😲 😲 tý jo......

blahovka.cz
24. srp 2009

pardon jsem obedvala a byl tu manza,tak jsme si tu neco poresili,vcera jsme totiz meli prochazky s tchanovcema,no pominu,ze prisli jak naschval o 15 minut driv,byli jsme domluveny,ze sejdeme dolu a pujdem,takze trapas,protoze jsem nemela nic pripraveneho,respektive mela,ale uz to bylo snedeny,byl to nas kamos na obede,jeste nez jsme vyjeli me vytocila tchyne,protoze mylyho olibavala do obliceje,coz jsme se s manzou shodli,ze zatim od jinych nenechame delat,nez od nas,no a pak samozrejme davame malyho do kocaru a ona ho hned musela zacit prikryvat plinou,protoze bylo vedro mel jen body

no chteli nas tahnout co nejdal na prochazku aby byli s co nejdyl smalym,takze to natahli na prochazku o 2,5 hod

no a cestou zase malyho zacala prikryvat,tak jsem ji rekla,at to nedela,ze mubude vedro a ona si tostejne udelal,tak jsem cekal,zesti zareaguje manzelk,jako,ze kdyz na neco reknem jako rodice ne,tak to nebude dela a ono nic

no a koruna byla,kdyz se me ptala,jestli si nekdy muze pro mylyho prijit po praci(to urcite,psa mi za zadama s tchanem cpali lidskym jidlem,pres nas zakaz a kdyz jsem je s tim konfrontovala,tak delalki blby,presto,ze se manza priznal,ze to delali a do dneska nejsou schopny repektovat,ze je pamlsek za odmenu,takze se maji nas ptat,jestli muze dostat),tak jsem cekal,jestli ji to manza oduvodni,nebo budu ta zla ja,takze jsem ji rekla,ze zatim malyho nikomum davat nebudeme samotnyho

no a ted mi manza rka,ze jsem prej mohla chodit s ni,no to urcite,tak mi mame vztahy zdvorilostni,on radsi s vlastnima rodicema jde ven,protoze doma si s nima nema po hodine co rict,i na prochazce bylo misty ticho a za treti ze zkusenosti bych s tchyni sama nebyla,jelikoz kdybysme se o necem dohadovali,radsi chci mit uz vzdycky svedka

no zkratka mi od manzi nastvalo,ze se zachoval vycurane,aby nebyl ten spatnej,tak nic nerikal,takhle pusobil jako podpantoflak

blahovka.cz
24. srp 2009

jizis ja se rozepsala,ale prominte muselo to ze me ven,jelikoz uz se trikrat ptali,kdy dostanou malyho sami a my jim rekli,ze ted urcite ne

prosteja
24. srp 2009

téda blahu, rodinný vztahy se vyostřují i po porodu jak tak sleduju 😖

svoja
24. srp 2009

Tyhle moderni latkovky se nezehli, hehe....a na bobiky si muzes sehnat takov vlozky, ze je bud vyhodis, kdyz tam je bobek a nechces se v tom patlat, nebo je das vyprat, kdyz je jen pocurana....

S tema dr to nechapu, ja musela do 20tt navstivit zubare a obvodaka a oba me zapsali do prukajdy a dali razitko. Jeste me ceka plicni, ale to az kolem 34tt a ekg.

prosteja
24. srp 2009

no já už vidím tchýni...... jako ráda byla, ale že by se vyptávala, co a jak, to vůbec......... první co řekla bylo, jéééé, budu moct vozit kočárek 😖 tak to mě trošku dostala...... jsem čekala pozitivnější reakci, třeba tchán byl super, když vybalil ten dudlík, tak se na mě začal dívat a usmívat se a pak mě hned objímal a dával mi pusu a prej jestli je to pravda a už přes celej dvůr řval, babko bude z tebe babka 😀 😀 😀 to bylo fakt krásný..... tchýnina první starost byla, že bude vozit kočárek 😖

prosteja
24. srp 2009

jj hehe, jak píše svoja..... když máš ty separační vložky do toho, tak když je to obobíkovaný, tak to vyhodíš a je to....... počůraný vypereš..... jinak teda já zatím chci používat látkovky, ale ty obyč čtvercový klasický, takže ty vyžehlit budu muset....... no a na to svrchní kalhotky.... 😉 ale třeba změním názor a miminu to vůbec nenavleču 😀

carculka
24. srp 2009

chjo,pokazdy kdyz napisu tak nikdo neodpovi..tak zas jdu paaa.....jsem na recepci a muzu tu bejt jen chvili

prosteja
24. srp 2009

ahoooj carcul, už tě zdravím a ty pelášíš pryč 😖 ..... a odpověď máš od cat o příspěvek nahoře, vkládala sem odkaz 😉

blahovka.cz
24. srp 2009

prostejko ja nevim,asi maji pocit,ze jsme si poridili dite,aby si oni mohli pripominat jaky to bylo krasny,kdyz byli rodice,jako ja jim neberu,maji novou roli jako babi a deda,ale tak min.jednou tydne malyho vidi,takze jim nikdo v navsteve nebrani

no po zkusenostma se psem,proste u ditete tak tolerantni nebudu,kdyz si vezmu,ze jim bylo za tezko dodzet 2 pravidla u psa,tak co u ditete,kde tech veci je vic

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Ahojky holky, hlavně chci pozdravit Angeth a pochválit její dceru Vendulku 😵 😵 😵 Je nááááááááááádherná 😵 😵

Jinak holky i tady máte nějaké věcičky www.detskydesign.cz

verled
24. srp 2009

svoja:jo mě se líbí já ho chci🙂))
ahoj carcul a mimi jak se vede??.-)))

carculka
24. srp 2009

jojo musim,cekaj tu naky lidi na net...
pokazdy kdyz jsem sem nakukovala,tak nikdo skoro ani neodpovedel....
tak se mejte hezky paaa

elitera
24. srp 2009

Hehe, na hovňousky může být separační plenka, se kterou se to i vyhodí do záchodu a spláchne. Předepírat většinou třeba není a žehlit se to opravdu nemusí 🙂

verled
24. srp 2009

blahu:joo já si z toho nic nedělám, že neni novej, no a🙂)))mam prostě radost i tak🙂

prosteja
24. srp 2009

jo blahu, je to těžký...... když nejsou schopní dodržovat nějaký vaše pravidla...... no manža to snad nějak vyřeší 😉 a jednou týdně to je přece super, že ho vidí, to tchýně naše miminko neuvidí každý týden ani omylem, leda, že by za ním jezdila 😀 však to hned říkala manžovi, protože on se ptal, jestli k nám bude jezdit za malým a ona hned na něj, kdyby jste bydleli tady poblíž, tak jsem u vás každý víkend, ale takhl.... no její chyba, já s měsíčním miminkem nebudu jezdit po D1 😔

blahovka.cz
24. srp 2009

ahojky petulko a vito

pap carculko

prosteja
24. srp 2009

carcul já tu taky slušně co chvíli trpím samomluvou 😀 😀 😀 tak papa

ahooooj petul 😵 😵

elitera
24. srp 2009

Jo aha, Svoja už to řekla za mě 🙂

p.e.t.u.l.k.a
24. srp 2009

Blahu a Ondrášku hojky 😉 tak jak se máte

elitera
24. srp 2009

Blahu, to je na pytel, vím, že sis na ně stěžovala už před narozením malýho. A je pitomý, že manžel neumí stát za tebou ☹ Myslím, že je třeba to nejdřív naprosto jasně stanovit s ním a pak bojovat "jako jeden muž". Řekni mu to, cos napsala tady - že on sám s nima být nechce, tak proč ty atd.
Btw. jednou týdně - to se dost mají. Naše babičky a dědečkové budou mít dost smůlu, protože jedni bydlí 100 a druzí 370 km daleko 😝

blahovka.cz
24. srp 2009

no prostejko co bych za to dala bydlet nekde jinde,uz jsem unavena z tech navstev od porodu,tak jsem rekla,manzovi,ze jeste ted a pak uz chci mit alespon jeden vikend uplne bez navstev!!! 😲 uz jsem utahana,proste tchanovci musi pochopit,ze se narodilo ditko nam a chceme si ten pocit rodiny uzivat,no prostejko to se nebojim,ze uz cela rodina vi,jaka jsem oskliva na ni

mate vyhodu,ze je pribuzenstvo daleko 😀

prosteja
24. srp 2009

no blahu na jednu stranu paráda, že bydlí tak daleko, ale na druhou stranu stejně daleko bydlí i moje mamka 😖 ale u té nemám strach, že by nepřijela..... já třeba chvíli po porodu s návštěvama taky musím počítat, jelikož bydlí všichni tak daleko, tak se budou chtít přijet asi podívat na čerstvýho mimouše 😀 a pak? každému podle gusta, když tchýně nebude jezdit tak nemůže ani počítat s tím, že jí tam pak dítě budu chtít nechat třeba na pohlídání........ když bude odmala zvyklý na jednu babičku a na druhou ne, tak v 6 letech si s ním vztah nevytvoří 😖 ale to je v celku její problém......... tohle bude její první vnouče, ale stejně za vnoučata bude mít až děti druhýho syna, protože ten bydlí ve stejným městě 😉

elitera
24. srp 2009

Hele, Blahu, v šestinedělí měl ten zákaz návštěv u rodičky vážně smysl - jednak fyzicky hygienickej, a jednak psychicky - pro tebe je to ohromně náročná nová situace a potřebuješ mít taky chvíli pro sebe, jsi zmítaná hormonama... prostě zavel, že příští víkend k vám žádný návštěvy nesmí, že potřebuješ odpočívat (a ne lítat kolem nich)!

verled
24. srp 2009

blahu:máš to teda těžký, ale neboj ono se to uklidní zas..... 😉