• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
CAR ahaaa, uz to chapu...co ty vlastne delas?
24. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako praci???s manzilkem
24. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no praci
24. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza podnika,takze ja objizdim, zarizuju,atd...si to vzdycky nejak rozdelime :grinning:
24. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ted me toho hromadu delat nenecha ,pry ze at toho neni na prcka moc
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre:slight_smile:
brou...
24. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brou :wink:
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: fotky věciček dodám, jen co se dostanu do bytu a tam je vyfotím. Musím to stejnak nějak vybalit a tak....... a koupila jsem te´d ještě nějaké plínky na ebay, tak jsem zvědavá, až dorazí. Jsou kalhotkový za super ceny.

Carcul: jo? A jakej přesně???? To budete mít pěknou kárku, já z něj mám veleradost :wink:
24. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee prgaaa:slight_smile:holky "vostudy".-))))

zdravíme:slight_smile:
svoja:přežij to v práci máš ode mě IP.-)
25. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky, Janička vypadá že pomalu usíná tak nakukuju..co se tu děje nového?? :slight_smile: A jak se všechny máááte?? :wink:
25. srp 2009 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mámo sac:slight_smile:))tady vcelku nic, kromě Ange a vendulky:slight_smile:)........jeee jak válčíte s Janičkou?.-)
25. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobré ránko všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuji holkám za pochvalu bříška, je to spíš takovej špek :grinning: :grinning: :grinning: takže se AMALI vůbec nestyď něco vyfotit :wink: a SVOJI děkuju za pochvalu kuchyně :grinning: a držím palec na první pracovní den :wink:
25. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:ahojky já přišla o bříško, pošli sííím.-)
25. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:no jooo už ti to tam raší:slight_smile:
25. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled :grinning: no zatím pěknej špek :grinning: jenže ten já měla i před těhu, udělal se mi strašně po těch hormonech :confounded:
25. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to jo, ale je tam vidět už i jak to roste děloha:slight_smile:
25. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jo verled, určitě se zvětšilo od začátku :wink: ....... dneska jsem to řekla i té kolegyni v kanclu a její první reakce byla, no já se na tebe dívám už nějakej ten týden, že máš nějaký velký prsa :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě pobavila :grinning:
25. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:ale to mě taky na začátku povyrostly..-))))
25. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jdu Vás taky pozdravit!
Holky všechny máte krásný bříška! Doufám že už začnem taky vykukovat! :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ver to asi každé, někomu víc někomu míň... mě zas až tak moc ne, protože podprdy mám pořád stejný..... :wink: ale pobavila mě spíš tou reakcí... kdyby třeba řekla, že si říkala, že jsem přibrala nebo něco, ale její první reakce byly ty prsa :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj orchi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jak je?
25. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi:ahoj, neboj brzo to přijde a péak budeš nešťastná :grinning: že se neohneš....

prostej:no právě že v tý stejný podprdě vypadaj jinak:slight_smile:)
25. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej celkem fajn! Jsem pořád strašně hladová, ale chutná mi tak nějak všechno! a v noci už začínám běhat na záchod, což mě teda štve! Minulý týden jsme byli na kontrole tak už máme průkajdu a první náběry! Měli jsme 3,5 cm tkže předpokládam že dneska už máme přes 4 cm! Do příště si mám rozmyslet jestli chci ten první skreenig na 1000,- tak do něj asi půjdu ať mám jistotu, jen jsem nepochopila jestli mi ho hned udělají! Na další kontrole už budu začínat 14tt! Taky mi neřekli jestli mám mít sebou zase moč!
25. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo VERLED do souhlasím :grinning: jsou tam víc nacpaný :grinning:

orchi hladová jsem taky pořád, chce to jíst tak nějak průběžně a malý porce :wink: to už má vyzkoušený.... na záchod naštěstí až tak moc nelítám, v noci teda vůbec, to je výjimka když jdu :grinning: jinak ten screening se dá v tom 14. týdnu ještě udělat určo, ale musí na něj být krevní odběry, ale ty ti můžou udělat i po.... teď to tak dělali kámošce.... akorát, že oni ti řeknou výsledky z utz a pak si budeš ještě volat na krev...... a moč na každou poradnu orchi :wink:
25. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver já doufám že nešťastná nebudu! Je mi jasný že s břichem budu neohrabaná, ale hrozně se mi ty pupíky líbí! jen doufám že budu mít hezkej pupek!
25. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi každej pupík je hezkej... mě třeba štvou strie, co se mi udělali v pubertě, když jsem rychle vyrostla, který mám na bocích a teď se ještě zvýrazňují, ale co nadělám.... ty už tam jsou a neodpářu si je.... a začínají se mi děelat takový žilky na stehnech :angry: :angry: :angry: a to mažu o sto šest :grinning: ...... jinak holky jsem vypozorovala, že se mi začíná dělat taková ta těhu čárka od pupku dolů :wink:
25. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok prostej takže moč vezmu a možná tý sestřičce zavolám, aby s tím skreenigem počítala! Takže na to budou nový náběry jo? To bede zas porod! Se mi při nich teď tak třásla ruka, že se musela sestřička smát a měla strach jesli neomdlim, ale mě neby špatně jen se mi klepala ta ruka! To zas berou víc zkumavek? A co všechno ti dělají na tom skreenigu ať vím co mě čeká! Chci vzít manžela sebou!
25. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prostej kdybys chtěla tak na rajčeti mám fotečku z posledního ultarzvuku! Koukala jsem na tvou a je nááááááááádherná! To už je z ultrazvuku přes bříško?
25. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek