Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
25. srp 2009

Jo a ještě se chci zeptat kdy se začíná chdit do tý poradny? To je taky na gyndě nebo to je v nemocnici?

blahovka.cz
25. srp 2009

Ahojky bambulky,tak se mate,malej je fascinovanej kolotocem v postylce,mozna i usne,tak se jdu na vas mrknout,jestli mi tu nezlobite 😀

hehena
autor
25. srp 2009

ahoooooooj ženy moje.... jak se máte při úterku??? 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
25. srp 2009

PROSTEJí krásně miminko roste 🙂 čkej za chvíli to budem mít mega puponě... 🙂

ORCHI šak tys taky měla pupík už od začátku, tak teď už musí bejt o něco větší ne?... akorát jsi pak smázla tu fotku :((( jsem si myslela, že se pokochám a ono nic...

verled
25. srp 2009

AHOJ BLAHU, AHOJ HEHE🙂))
prostej:no práě🙂)))
orchi:jo mě se taky líbily než mi narost😀 a šílený je představit si, že bude dvakrát takovej 😖

prosteja
25. srp 2009

orchi ta fotečka moje z vnitřního, sice mi dělal utz přes bříško, ale máme nezbedu, kterej seděl na zadku a nechtěl se nechat měřit, takže doktor zvolil ještě vaginální utz a pošťouchal ho tam 😀 jinak co tě čeká, no utz přes bříško, kde budou mimi měřit, trvalo to dost dlouho, protože my jsme prcka přemlouvali, aby se pohnul, krásně kopal nožičkama, mával, pak nám ukázal páteř... no paráda 😵 😵 😵

orchi poradna je normálně na gyndě, kontrola na gyndě 😉 jen se tomu tak říká 😉

ahoooooj hehe 😵 😵 😵 děkujuuuuu..... tebe ten screening čeká zítra že? těš se, je to paráda 😵 😵 😵

ahooooj blahu 😵 my a zlobit? 😀

blahovka.cz
25. srp 2009

tak jsem prostejko prekontrolovala tvoje brisko nadhera a uz zase vypadas jinak s tema brylema 😀 😀 😀 😀

hehe pri uterku docela dobry,dneska me ceka snad dobrej obed,malinkej Blaha se snad uz utahal sledovanim kolotoce a bude spat,alespon chvilku,trochu jsem od stehovani pofackovala ty nedostatky tady a uz je to snad dobry,jeste ty obrazky a bude zutulneno 😀

prosteja
25. srp 2009

jo orchi a ta krev, no já nevím, mě totiž dělali všechno zároveň, jako odběry veškerý, na skupinu a na pohlavní choroby a tak a zrovna i na ten screening a odebírala mi to stejný, co hehence, ale té neodebírali ještě na screening... 😅 takže jsem z toho zmatená, asi použili tu stejnou krev nebo co.... tak počítej tak 2 ampulky maximálně 😉

prosteja
25. srp 2009

blahu děkujuuuu 😵 😵 😵 no a navíc jsem ostříhaná a mám to prosvětlený ty vlasy, už jsem vypadala strašně 😀

blahovka.cz
25. srp 2009

orchi a mozna vam daji poslechnout srdicko,nam dali,no a myslimze ta 1000 za to stoji,vedet,ze je mimi v poradku 😉

prosteja
25. srp 2009

orchi na fotečku jsem mrkala, paráda, jak tam jdou krásně vidět nožičky a ručičky... no a přesně tahle má miminko ležet 😀 "naštorc", aby se na tom screeningu dobře měřilo.... a co myslíš, ten náš umělec seděl celou dobu na zadku a houpal si nohama 😀 😀 😀

blahovka.cz
25. srp 2009

zlobit no prostejko znas to jo . . . potrefena husa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nejvetsi zlobidlo se ozvalo 😀

prosteja
25. srp 2009

jé blahu nám srdíčko poslechnout nedali 😔 ale hlavně, že víme, že je prďolka v pořádku 😉

verled
25. srp 2009

holky, ale stejně je to děsný že za to chtěj tyhle prachy, hnus.....

prosteja
25. srp 2009

verled to máš těžký, údajně to neproplácí pojišťovna 😖 ale třeba já nic neplatila..... ani za screening ani za foto 😉

orchidei
25. srp 2009

Hehe ten byl ale takovej spíš falešnej! Takhle mi vyleze jen večer když se přežeru s odpuštěním! Jinka ráno je jak plošina! I jsem čuměla když jsem se u Dr zvážila měla jsem 55 kg! To už mám snad od základky! Ale na váhu lezu nerada takže jsem na ní minimálně rok nebo dva nebyla tak jsem čekala že se to bude víc blížit tý šedesátce! 🙂

Blahu včera jsem si tu četla o tvé vycházce s tchýní a mám pocit že to je můj příběh! Přesně jak jsi psala že tchýně nebyla schopná respektovat hlídání psa! U nás to bylo stejný! A ještě jsme si vždycky vyslechli když jsme tý naší mršce dávali granule a odměřovali jí to přesně jaký jsme hrozný že jí nic nedopřejem a když udělala loužičku na koberec a jí pleskla a odtághla jí tam strčila jí dotoho čumák tak taky bylo zle! A dokonce nám druhý den volala teta jaký jsme tyrani že jsme jí napodzim už udělali pelech venku aby mohla být přes den když jsme v práci na náší obr zahradě! Ale když jsem jí v bytovce když jsme byli na návštěvě a šli večer na pivko zavřela do jednoho pokoje tak to bylo taky špatný! Tak když si představim ty keci na mimčo až nebudu chtít aby dostávalo nějaký laskominy tak mi rupnou nervy!

prosteja
25. srp 2009

orchi já na váze nestála roky a na první kontrole u doktora 58,3 a teď na druhé 58,3 😀 jsem čuměla, myslela jsem, že jsem aspoň kilčo nabrala a nic 😵

holky zlatá moje tchýně, že bydlí tak daleko 😀

hehena
autor
25. srp 2009

jj zítra jdu na screening a huš se teda těšíííím... takže už ti chtěl dělat UTZ přes bříško jo??? tak to mě už by taky mohl 🙂 žjééééé to by bylo žůžo....

já mám fotku z boku z minulýho UTZ, ale je teda fakt, že dr. tam s tím UTZ uvnitř dělal psí kusy, aby ho tak mohl vidět... 🙂))) až to chviličku bylo nepříjemný... 🙂))

orchidei
25. srp 2009

Za foto taky nic nepaltim a dává mi je atomaticky! Ale ten skreenig říkala že hradí pojiš´tovna a ž ten v druhým trimesru ale že tenhle je přesnější takže do něj jdu!
Ale třeba kamáradka je v pátým měsíci a říkala že má první fotku! ☹

hehena
autor
25. srp 2009

tak mě dr. taky neříkal, že to bude stát litr.... tak jsem na to teda zvědavá.... 😕

hehena
autor
25. srp 2009

o váze se sím vás nebavte... mám depku....

prosteja
25. srp 2009

hehenko on mi dělal utz přes bříško..... dokonce mi říkal, že už mi vaginální dělat nebude.... ten vaginální mi dělal jen proto, že se prcek nechtěl natočit tak, aby ho mohl doktor změřit 😉 takže ti určo bude dělat utz přes bříško 😉

no ten vaginální utz byl fakt nepříjemnej, protože doktor do mě pěkně šťouchal, aby prcka otočil, dokonce jsem u toho musela zkusit i kašlat a to bylo teda maso 😲 a dosáhli jsme jen toho, že se prcek otočil zádama 😀

orchi jj, taky mám foto automaticky, ani se doktor neptá a nic neplatím 😉 jinak ano ten první snad opravdu pojišťovna nehradí, ale můj doktor říkal, že má snad nějaký smlouvy nebo co..... bych řekla, že si to napočítá na něčem jiným 😉

orchidei
25. srp 2009

Ježiš to já mám snad zlatý dítě! Mi ho tam střčí a hned mám krásný foto, akorát už jsem čekal že uvidim nějaký pohyby a mrně asi chrnělo, sem ho v čekárně asi uspala! Jsem pořád hladilo bříško a vduchu mu něco povídala 😀 !

Prostěj tu tchýni daleko ti závidim, myslela jsem si že taky dostatečně daleko (cca 25minut) ale jede k nám k vůli každý kravině, ale že druhej syn je odstěhovaný o rok dýl a toho nenavštívila ani jednou! 😠

hehena
autor
25. srp 2009

tak za foto platím 80.-

hehena
autor
25. srp 2009

ty vade, mě šlehne, jestli mi zejtra řekne o llitr aniž by mě upozornil dopředu..... 😠

orchidei
25. srp 2009

prostěj a kolik ste teď měřili(v kolikátým dni podle ultrazvuku)?

blahovka.cz
25. srp 2009

No orchi tak to jsme opravdu na uplne stejne lodi,holka,tak to si vyslechnes az se mimi narodi,jen se neboj urcit si mantineli,ja uz taky koncim se slusnosti,akorat jak psala hehenka,chce to tahnout za jeden provaz 🙂

hehenko to se tesim zitra na fotecku od tebe 🙂

prosteja
25. srp 2009

orchi bez nožiček jsme měřili 6cm 😉 jinak teda mě se mimi mlelo celou dobu.... kopalo mě pořád nožičkama 😉

orchidei
25. srp 2009

hehe to asi ne! Mě rovnou řekla ať si dopříště rozmyslim jestli to chci když to musim hradit! To by tě určo upozornil!

prosteja
25. srp 2009

to by tě snad upozornil hehe 😉 a jak jsi na tom s tou porodnicí hehe? v té Krči už měli docela plno minulej týden 😖 a potěšil tě ten zubař? 😀 já jdu fasovat holčiny