Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. srp 2009

tak já mám TCH asi 40 minut metrem... a uvidíme jak to bude až bude miminko... ale teda zase manža je docela ráznej a ani mu nemusím říkat, že se mi něco nelíbí, hned jí sám okřikuje, až se teda chvílema sama leknu... jenže ono to s ní bohužel jinak nejde no.....

blahovka.cz
25. srp 2009

holky kdo ty fotky nedostavat,tak si o ne rikejte,ja taky hned hlasila,ze chci foto 😀

hehena
autor
25. srp 2009

ježiši nestraš mě PROSTEJKO... :((((( já se nerozhodla mezi Podolím a Apolinářem... ostatní asi nechci...

hehena
autor
25. srp 2009

já taky musím hlásit, že chci fotku, jinak by mi jí nedal.... on je vůbec chvílema můj dr. takovej zbržděnej... 🙂))) 😀

jo PROSTEJ se zubařem jsi mě potěšila, ale stejně už bych si ráda k nějakým došla, ať mám klid, i kdyby mě třeba nějakej zub chytl, tak ať mám prostě za kým jít...

sepinka
25. srp 2009

Ahoj holky tak jsem tu uplně nová a hlásím se k vám do diskuze na pokec.Jsem snažilka a bohužel už taky dlouho a tak si chci o tom s někým popovídat. 😕

orchidei
25. srp 2009

Blahu já už jsem protivná teď! Nesnášim jak mi hrozně podlejzá! Kdykoliv přijedem tak jsem zhubla a mám už zase dlouhý vlasy, přitom se tam stavíme skoro každej týden a ještě naposled jsem to měla asi o 15 cm zkrácený! 😠 A teď mi furt říká kde už viděla krásný věci na mimčo a ve mě to vždycky vře! Já to sní prostě řešit nechci! Já si pořád doufám že třeba udělá něco co vytočí i manžu aby jí něco řek sám!
Už jsem chtěla všechno hodit za hlavu a neřešit to abych se tím nenervila a pak jdu za nejlepší kamarádkou že jí konečně oznámim naší novinku a ona mi řekne že už to dávno ví! Tchýně to totiž musela vykacet v práci jejímu tátovi! A to měla přísnej zákaz to kdekoli vříkat a hlavně jsem jí řekla osobně že ne v práci že by bylo bylí kdy se to ta kamárádka dozvěděla takhle! A ona že určitě nic neřekne! hahaha

hehena
autor
25. srp 2009

PROSTEJ já totiž ani nevím jakej TP mám nahlásit... sestra mi do průkazky napsala 2.3.2010, ale to je dle poslední MS a podle stáří miminka je TP 27.2. tak jsem myslela, že by mi to měl stanovit dr. ale minule nic neříkal a mě nějak nedošlo, že by mi to i on měl říct, abych jako věděla... ono je to stejně orientační, tak nevím, jestli mám nahlásit to, co mi tam zapsala ta sestra....

cat79
25. srp 2009

Ahoj holčinky,
tak už jsem v práci, je tu nádherě, chtěla jsem pozdravit Orchi🙂dlouho tu nebyla🙂
Co noveho?někdo má kontrolu nebo tak?
Já bříško přidám př. týden, tenhle to nestihnu, ale zatím je pořád stejné, ale začínám mít větší hladík🙂 asi budeme rychle nabírat na váze🙂))

hehena
autor
25. srp 2009

CAT ahoj tak na čem jste byli???

my šli včera na to Vzhůru do oblak... a byl to teda neskutečnej doják... byl to krásnej film, ale už bych nešla...

orchidei
25. srp 2009

Ahoj cat! Gratuluji k pokojíčku, docela závidim že si ho můžete dovolit! My budem mít jen postýlku od sestřenice a nějakou komodu! Skříň do pokojíčku předpokládám pořídíme už takovou aby mimču zůstala napořád!

hehena
autor
25. srp 2009

i já gratuluju k pokojíčku.....

ORCHI mě teda nijak nevadí, že si ho nemůžeme dovolit. myslím, že mimčo to fakt minimálně nějakej ten rok ani neocení a kdoví, co bude chtít pak... postel ve tvaru auta, nebo něco jinýho.... a pěknej pokojík se dá s trochou fantazie udělat i bez toho.... my taky budem kupovat v ikea jen bílou postýlku a jednoduchou bílou komodu... zbytek snad nějak vymyslíme.... ale já to nějak nepovažuju za důležitý - ale znáš to, tohle má každej jinak... a zas když bych si to mohla dovolit, tak bych to možná taky řešila jinak...

každopádně já jsem zamilovaná do ikea, takže bych stejně nakupovala tam 🙂)) ale viděla jsem teď v kika právě ty dětský postele ve tvaru auta 🙂)) tak to mě zaujalo a jsem zvědavá, jestli když to bude klouček se mu něco takovýho bude líbit 🙂))

venyska
25. srp 2009

Ahoj holky.Tak jsem dnes 11DPO a test negativní,slabý duch,ale těm já už nevěřím,ach jo ☹

hehena
autor
25. srp 2009

hlavně se mi v ikea děsně líbí ten plastovej stůl s plastovýma židličkama... vypadá to jako z pohádky a můžeš si vybrat různý barvy.... navíc se o to dítě neotluče a myslím, že u nízkýho stolečku na malých židličkách bude sedět minimálně 4 roky 🙂)) no ale já se těším až koupím jednu modrou, jednu zelenou, jednu červenou 🙂))) 😀

prosteja
25. srp 2009

hehenko tak mě sestra řekla, že v těhu a při kojení se nesmí dávat obyč amalgánový plomby 😖 takže asi tak...... jinak ten termín porodou platí ten, co máš v průkazce, na jiný termín tě nikde nezaregistrují hehe 😉

orchidei
25. srp 2009

hehe no manžel nad tohle poslí taky slintá 😀 😀 😀 ten by si jí snad koupil i pro sebe ale myslim že až budem chtít větší poslel tak už koupí takovou napořád! Do ikei se taky chystáme nakouknout! a chci taky jest omrknout německo vím že kolegyně tam nakoupila za supr peníze celou výbavu a za super ceny!

hehena
autor
25. srp 2009

a já ouplně zapomněla pozdravit SEPINKU 🙂

ahoj SEPI 🙂 nějak se nám poslední dny zatoulaly snažilky, tak nevím jestli si tu nebudeš připadat ztracená... :( ale vítám tě tu a snad se brzo zadaří....
jak dlouho už se snažíte????

VENY ahoj 🙂 tak to zkus za dva dny... držím paluchy... 😵

verled
25. srp 2009

sepinka:ahoj holky ti určo poradí, jsou to zkušené snažilky🙂
veny:ale prosimtě....uka nám ho........

hehena
autor
25. srp 2009

aha, tak to je zajímavý, že si tam sestra něco napíše.... 😅 vzala jen takový kolečko, chvíli s tím točila a vybafla na mě 2.3. ... jak kdyby každá baba měla přesnej cyklus... 😅

venyska
25. srp 2009

děkuji,no,naděje umírá poslední.Já umřu z toho čekání

prosteja
25. srp 2009

taky zdravím sepinku a cat taky 😵 ahooooj holky 😉

hehenko opravdu tě na jiný termín nezaregistrují..... takže ty jdeš do Apolináře nebo Podolí jo? tak do Podolí můžeš stejně až od 14tt+0 a Apolinář to má myslím podobně 😉

verled
25. srp 2009

veny:ty joo já su napnutá...tak ještě vydrž a zkus pak dál.-)

hehena
autor
25. srp 2009

no obyč amalgánový jsou stejně ty černý ne PROSTEJKO? to já bych ani nechtěla...

prosteja
25. srp 2009

a zdravím i venysku a držím palec 😉

hehe no mě to doktor taky počítal podle poslední menstruace....... já tě nechci nějak děsit nebo tak něco, ale oni ti to ani jinak moc říct nemůžou.... a ten rozdíl 27.2. a 2.3. není až tak velký hehe 😉 a platí to, co máš v průkazce..... vždyť na to je tam přímo kolonka, TP podle PMS 😉

prosteja
25. srp 2009

tak hehe jo, to jsou ty obyč, ale bavila jsem se s doktorem a doktor mi říkal, že pokud to není někde, kde to je vidět, tak přímo ty amalgánový doporučuje 😉 už mi to řekli asi 3 doktoři nezávisle na sobě...... 😉

verled
25. srp 2009

prostej:jasně+ páč toho víc vydržej....

prosteja
25. srp 2009

jasně na přední zub nebo někde, kde to jde vidět třeba při úsměvu si necháš dát lepší, ale třeba na zadní zuby jsou ty amalgánový prý nejlepší........ tak nevím, vždycky jsem si myslela, že připlatit si je lepší a dají ti lepší plombu a 3 doktoři mě vyvedli z omylu, že to není pravda....... 😉 dokonce i ten doktor ze soukromé kliniky, u kterýho se platilo úplně za všechno... mohl mě natáhnout a mohla jsem tam vyplajznout 3 tácy za lepší plombu a s tím jsem i počítala a on ne, přímo na tohle doporučuje amalgán 😲

prosteja
25. srp 2009

jj verled a navíc mají ještě nějakou vlastnost, která ten zub jakoby drží pohromadě nebo co.... tak nějak mi to vysvětlovali, ale já nejsem odborník a prd tomu rozumím..... doktor řekne, že stačí amalgán a já vím, že to není vidět, tak co....... stačí mi amalgán 😉

hehena
autor
25. srp 2009

jj to vím PROSTEJ, koukala jsem na stránky těhle porodnic...

tak Podolí mi právě doporučila kamarádka, že jestli bude rodit druhý, tak taky tam... i my popisovala jak to tam zhruba probíhá a tak... na diskusi k podolí jsem zatím vyčetla jen negativní reakce na stravu, ale to i týhle kamarádce chutnalo, tak nevím..... každej to vnímá evidentně jinak....

jako na doporučení kardiologa bych šla do APOLI, ale vadí tam ty porodní boxy a na diskusi je toho dost negativního... tak se trochu bojím.... oba dr. mi řekli, že si myslí, že nebudu mít žádný zvláštní zacházení a že kdyžtak kardiologa mají všude... 🙂))) takže je to jedno, jen ten jeden mi řekl, že by možná doporučil ten Apoli, tak to není nic zásadního, to je prostě jen doporučení no....
a kdyby se v průběhu těhu něco potentočkovalo, tak si myslím, že mě přinejhorším přeregistrují s doporučením kardiologa....

hehena
autor
25. srp 2009

mno mě je tohle fuk holky..... prostě jdu k zubaři a nechám si poradit.... 😉

prosteja
25. srp 2009

hehenko no už jsem tady říkala, že na tom Apolináři by mi vadily ty boxy....... Podolí je prej slušný, ale ještě jsem neslyšela maminku, která by odcházela spokojená ze šestinedělí 😖 to mě na tom odradilo nejvíc a pak taky to, že se tam můžeš registrovat až od 14tt+0 😉 co kdyby už měli plno že....... já jsem s tou Krčí spokojená, sice zvenku to vypadá na spadnutí, ale vevnitř nádherný, nový, sestřičky, mluvila jsem s dvouma a fakt strašně milý, všechno mi vysvětlily..... a hlavně mě se tam líbí ta Laktační liga 😉 kojit ti tam prý pomůžou naprosto nádherně 😉