Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
27. srp 2009

Ahojkyyyy 😵 😵 😵
Nemam vubec docteno, takze nevim, co je noveho. Byli jsme na te navsteve spojene s prednaskou o plinkach. Takze uz se konecne orientuju. Osahali jsme si spousty kalhotek, plinecek, svrchnacku....bomba se v tom hrabat. Mame objednanou sadu...jednu velikost cca do trictvrte roku az roku....za 11 tisic se vsim vsudy (+ruzne veci, dezinfekcni sprej, pytliky na pradlo, praci pytliky, prebalovaci podlozky, nastavovaci prouzek na bodycka, atd...) mame 20ks kalhotek popolini, dvoje svrchnacky imse vimse, dvoje "vse v jednom" imse vimse, jedny fleesacky svrchnacky na noc, jedny svrchnacky"moirovy"(funkcni "pradylko"), 30ks vkladacich plen, a dve role tech separacek, a asi 12 vicevrstvych ctvercovek(teda myslim)🙂 Jeste jsem objednala jedno funkcni tricko spojene s bodyckovym spodkem, ktery roste s detatkem a ma ho na rok a pul...pak se odepne spodni cast a zustane jen trico. Supr. Kolem toho roku doobjedname druhou velikost a budeme mit obe sady i na dalsi ditko. No a dostaneme nejaky navlecky a puncosky a nadkolenky nebo co...a mozna i nejaky obyc plinky jako darecky....asi. Mozna.

JInak nam prisel balicek pro Barunku z mimibazaru...kraaasny vecicky i s dareckama navic. Spokojenost🙂 Dnes byl plodny den🙂

Jsem utahana jako kote....tak brou🙂 😵

svoja
27. srp 2009

...tak jsem to docetla...
....jeste k tomu uklidu: tak jako u nas se behem dne nikde zadny obleceni a pouzity nadobi nevali. My jsme zvykli, ze tady mame tak nejak normalne poradek (neni to pro nas priorita, jsme proste zvykli), i kdyz luxujeme jednou tydne, stejne tak jako myti koupelny, wc a utirani prachu, vytirani...tyhle veci jednou tydne delame vetsinou o vikendu (nekdy i ve vsedni den, ale vetsinou okolo vikendu), ...A ani toto nam nezabere vic jak hodku-dve. Takze pres tyden jsou to jen takovy provozni veci jako nadobi, obleceni atd...Cili si myslim, ze to s mimi pujde. Navic, jsme na to dva, nevidim problem. Samozrejme rikam svuj nazor a nemuzu tvrdit, jak to bude s mimi....asi tak. Je jasne, ze az bude mimi, tak mimi bude priorita...to je bez debat.

verled
28. srp 2009

carcul:kope jako blázínek včera večír to byl kopanec že jsems e až lekla🙂)

svoja:teeeda ty jsi nákupčí.-)

svoja
28. srp 2009

😵 😵 😵 Dobre jitro 😵 😵 😵

Holky me je dneska nejak blbe, vcera jsem sla spat pozde, bylo me tezko...dneska bude dietka☹

cat79
28. srp 2009

Dobré ranko děcka🙂
Tak jsem tu dneska skoro prgoš🙂 už od sedmi hákujem🙂
Včera jsem byla v HM a v nextu, a nakoupila denískovi 3 super komplítky, každý je teda jiná velikost, hned to sem vložím, třeba z toho nextu stála košile 150kč a kalhoty 180🙂))je to teda až na 3-6 měsíců, ale musela jsem to vzít🙂)))

A přidávám i bříško🙂22t🙂

verled
28. srp 2009

svoja:tak to mě kolegyňka donesla nějakou čoko buchtu mňám

svoja
28. srp 2009

CAT ahojky, konecne se tady potkavame...jak je, tehulko?

svoja
28. srp 2009

VER jako me kruci v brise, asi se nasnidam....ale je me teda nic moc. vcera jsme na te navsteve pak grilovali....no a asi jsem to masiko nemela jist...bylo teda vyborny, ale asi me dodelalo☹

verled
28. srp 2009

svoji:no joooo to je tim kořenim asi se malý nelíbí 😉

svoja
28. srp 2009

VER tak co brisko? porad tady ctu jak kope mrnous....nase se tam tak prevaluje, kope taky....je to bozi🙂

svoja
28. srp 2009

VER koukala jsem ti do albicka....krasny kombinezky...taky se chystame nejakou sehnat...jo a ty postylky....taky se nam libi takove jednoduche....asi budem mit podobnou🙂

cat79
28. srp 2009

Jé, tak jsme tu všechny 22tt🙂))to je super🙂
Máme teda stejné pocity, Denísek je velký kopálista🙂 mele sebou jak v pračce, hlavně teda večer když uléhám a ráno, ale i teď přes den když ho tlačí kaťata🙂
A to mi z rodinky psali, že má teď mimi hodně spát a pohyby nejsou tak často...tak teda naše nespí🙂)

verled
28. srp 2009

svoja:no malej je raubíř je to živel.-))on se právě nepřevaluje aby mě to hlasilo on prostě jenom kope.-)))....noo mě se vždycky líbili a navíc taky nechci dát za postýlku 4000🙂

cat:no tak to Táda spí, ale fakt málo....

svoja
28. srp 2009

CAT no nase se taky mele...vzdycky nejvic kopala vecer pred spanim...ted uz dvakrat to bylo trosicku min....tak to asi spinkala🙂 Pres den taky sem tam kopne...i ted🙂 Jsem se na ty pohyby tesila....je to krasny🙂
Jo a jinak...hezky brisko....konecne vypadas jako tehotna🙂

svoja
28. srp 2009

VER ja si myslim, ze je to i zbytecny. Staci nam uplne ta bez supliku...obyc...ale premyslelai jsme, ze asi bude lepsi s koleckama...

cat79
28. srp 2009

jéé, děkuju🙂jojo, už mám to bříško těhuloc
vský🙂konečně🙂))
Holky a jakou postýlku budete kupovat?120x60 nebo 140x70?
Já totiž koupila ty mantinely a povlečení na 120x60, ale postýlku nám v tom pokojíčku nabízela ve 2 velikostech s tím, že ta 140x70 je hezčí s lištou🙂tak mám trošičku dilema....

svoja
28. srp 2009

CAT to jeste nevime....ale mozna spis tu vetsi

cat79
28. srp 2009

My se právě rozhodujeme, ale říkáme si, že mimi by v té malé postýlce údajně mělo vydržet do 3 let, a to už by se pak koupila ta normální a tahle by se nechala pro 2. mimi...tak nevím nevím a cenově je tam rozdím 3tisíce, a ta normální pak stojí 5...takže si myslím že 120x60 by se teoreticky měla vyplatit🙂

verled
28. srp 2009

svoja.moje řeč🙂
cat:to snad neni možný, ty máš půlku mýho ☹ ☹ a to si říkám že mam ještě m,alinký🙂 a jinak já bych brala větší postýlku, dýl ti v tom vydrží.-)...ale 3000 za 10cm??tak to na to prď...

prosteja
28. srp 2009

dobré ránko všem 😵

jdu vás jen pozdravit, mám tu nějaké papíry na rochnění 😀

svoja
28. srp 2009

CAT me zas rikala znama, ze pokud se nam vejde, tak at koupime tu vetsi, ze je jakoby pohodlnejsi, ze ditatko v tom ma vic mista....tak nevim....

prosteja
28. srp 2009

mrkla jsem v rychlosti na bříško CAT... no paráda, krásný těhotenský bříšánko a malinký 😉 😵 moc hezký 😵

a mrkám, že se bavíte o postýlkách..... tady budeme kupovat obyč postýlku, líbí se nám postýlky v IKEA, ono když si napočítáte cenu postýlky a že do toho je potřeba ještě matrace, tak i nějaká obyčejnější vyjde na pěkný peníze 😉 .... už mám jakžtak vybráno, určitě tu menší velikost, ze zkušeností maminek vím, že i do té menší se vleze v pohodě až tříleté miminko...... co je prý lepší než větší velikost, tak oddělávací postranní bočnice, dá se z toho krásně udělat postel než se koupí mrňouskovi pořádná 😉

svoja
28. srp 2009

PROSTEJ dobre ranko...tak se pekne rochni...a nezapomen obcas nakouknout🙂

prosteja
28. srp 2009

ahoooj SVOJI... 😵 nebooooj, nakouknu občas..... jestli se v těch papírech neztratím, musím tu něco dohledat a je možný, že mě to za chvíli zavalí 😀

no a vidíš, co maminka, to názor, mě zase kámošky říkali, že v poho stačí ta malá 😀 a co jsem mrkala, tak snad třeba ta IKEA ani ty větší nedělá 😉 ale to nevím jistě, nijak dokonale to projitý nemám 😉

a mrkala jsem ještě, že CARCUL není dobře, že blindila včera, ajéjej 😖 to je mi líto..... a SVOJI tobě jen něco nesedlo, dej si dneska jen něco lehčího a uvidíš, že to bude ok 😉

prosteja
28. srp 2009

jo a ještě jsem se chtěla zeptat, když už jste na to narazily, kolik povlečení budete kupovat? a kolik prostěradel? dvoje nebo troje? 😉

cat79
28. srp 2009

Ahoj Prostějko🙂 díky za pochvalu bříška🙂
Taky se mi zatím zdá malinké, někdy to ani není poznat že už za týden začínáme 6.měsíc:-) je to prča.-)

Povlečení budu kupovat asi 3je,když by bylo jedno ve špíně a mimi 2. třeba ponblindí, tak ať je co převlíkat..určitě troje...zatím mám teda jedno🙂)hihiihihi

prosteja
28. srp 2009

tož sa hlásím z rochnění.... ještě mě to nezavalilo 😀

jj CAT taky jsem si to tak nějak myslela, že 3 budou akorát, jen jsem si říkala, jestli to není moc, ale snad ne 😅

a mrkala jsem ještě, že SVOJA udělala velkej plínkovej nákup 😀 ale ty máš SVOJI asi většinu těch plinek takových těch jednovelikostních, vše v jednom že? 😉

angetha
28. srp 2009

Ahoj holky 🙂 zdravíme s vendulkou, dnes nám na chvíli přijede druhá babička...
No a dnešní noc by byla fajn, kdyby malou netrápila škytka, takhle se nám přebalování a kojení protáhlo na dvě hodiny... 😖 a v půl šesté další krmení..no tak jsme spali do 10...
Svoji na pokakaný plínky doporučuju žlučové mýdlo a do pračky k prášku sůl na skvrny 😉
Holky ty týdny vám teda letí 🙂 🙂

carculka
28. srp 2009

ahooooj holky...

svoji tys teda nakoupila 😉 😉 😉

my asi pujdem do eko papirovek,no ete uvidime...

cat..taky budem kupovat troje povleceni 😀 ...a ta postylka,myslim ze staci ta mensi 😉

prosteja
28. srp 2009

ahooooj ANGET 😵 😵 😵 chudinka Vendulka, ale hlavně, že jste to dospaly ráno 😉

ahoooj CARCUL 😵