• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ORCHI :cry: :cry: :cry: snad ti takovou ztrátu zaplní miminko a bude to snesitelnější...
25. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget, děkuju!
Hodně mi to do života dalo! A taky jsem brášku měla jako takovou partnerskou zkoušku! Já na něm byla od malička strašně závislá! Nerodili se když mi byli tři, oba byli v pořádku jen nedonošený a Aleškovo plíce nevydržela - prodělal mozkovou obrnu a ve 20 letech se dostal na úroveň 3 letýhio dítěte! Ale byl vážně úžasnej, byla s ním hrozná sranda a člověk měl hned úplně jinej pohled na život!
Já jsem na jednu stránku ráda že jsem s ním byla, protože nebyl v tu chvíli sám! Ale jak se s tím vypořádat uvnitř to je horší, když není komu se vypovídat! Před manžou se pořád tvářím jako hrozný tvrďák a bulim ve sprše!
No ale dost o špatných správách! Teď se tady musíme radovat z miminek, ne!
Tak jsem někdo hoďte něco veselýho!
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe díky! Jen nevím jestli někdy nechám miminko v klidu spát! Když hlídám neteřinku tak když spí a nehýbese tak jí musím pošolíchat abyh si byla jistá že dýchá :slight_smile: !
25. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi doufám, že ti tohle všechno brzy vynahradí tvoje miminko :wink: :dizzy_face: a ten strach je normální :wink:
25. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezlobte se že jsem vám to sem napsala! Mě to hrozně ulevilo že jsem to ze sebe dostala, alespoň trošku! Vážně si o tom nemám ským popovídat a je hrozný to pořád v sobě držet!
Fakt se nezlobte!
Už budem mluvit jen o veselých věcech, ju! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji prostej! Taky doufám že už nebudu muset dlouho čekat!
25. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI to chápu, ale časem to bude lepší neboj... to dělám i já, a to nemám takovou zkušenost... a manžovi se vyplač na rameni, bude ti líp....
orchi vůbec se neomlouvej :wink: každej tu máme něco s čím se potřebujeme svěřit :wink: ....... přemýšlím, co veselýho nadhodit :grinning: jestli inženýrku Kačanovou :grinning:
autor
ORCHI fakt není proč se omlouvat...... smutný to je a hrozně, ale komu jinýmu, kde jinde než tady.... . :wink:
25. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste moje sluníčka! Už mi je líp, stačí tu být s vámi a těšit se svámi na ty vaše miminka a brzy už i na to naše! :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI coming soon :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, já jsem fakt v tom... no to mě p.... :slight_smile:)))))))))))))
Jojo kačanová nás rozveselí! :grinning: :grinning: :grinning:
autor
za chvíli se mi dopeče kuře... šmarjá mám hlad... achjééééje :slight_smile:))))))
:grinning:
autor
no ta mě naprosto dojímá ta paní.... a jsem z ní pomalu brunátná... z inženýrky magistry :slight_smile:))))))))) cháááá
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš hehe já už se tak těšim až přijdeš z prvního ultrazvuku, když vidim jak prožíváš //! To bude něco! Ty mě zaručeně rozesměješ kdykoliv! Dííííííííííííííííííky!
25. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nedělej mi chutě :grinning: :grinning: :grinning: já chudák tady jen o jogurtu, teplý jídlo až doma :grinning: ale čeká mě prý vynikající sekaná :wink: od tchýně :grinning:

orchi nebooooj, brzičko, cítím to v kostech :grinning:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřátko! Joooooooo?
Já dělala včera borůvkový knedlíky, ale až na dnešek, takže ještě nevim jestli jsou jedlí!
25. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej zatím si nějak nepřipouštím že by to tentokrát nevyšlo! Manža už se mi směje že bych ho ani ktomu početí nepotřebovala, že jsem si prostě řekla že jsem a basta!
25. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já musím mít poslední dobou furt teplý jídlo jinak jsem protivná jako p*del fakt že jo :slight_smile:))
takže si - potažmo nááám :slight_smile:)) - vařím .)))) to vařím je k smíchu nejvíc!

PROSTEJ tak bacha na cyankály či jak se to píše .))))

no až udivím toho prcka prťavýho na obrazovce, tak se zaručeně potentuju, zatančím si čardáš a na to si dám nealkoholický pivo a druhej den budu mít děsnou opici :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já předevčírem dělala kuřecí masíčko se sýrovou omáčkou a listovým špenátem... manža měl za ušima boule jako blázen a neskutečně si čvachtal...
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchi: to je mi líto, ale na druhou stranu buď ráda, že u něj v tu chvíli někdo byl, že nebyl na ten úděl sám :cry:
25. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám chuť na černý pivo :pensive: :pensive: asi mi chybí vitamíny, protože mám aft :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža včera mluvil o nějaký nový značce nealko piva, že je to dobrý a že mi přiveze karton a pořádně mě zazásobuje :slight_smile:))) fakt krásně o mě pečuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně abych měla to nealko pivo :slight_smile:)))))))) :grinning:
25. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak zuzi! Držela jsem ho za ruku! A to je asi pro všechny utěšující že věděl že tam sním jsem!

Jakpak pokračujete ve snaženíčku, :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak je tvůj manžel zlatíčko :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pivo si klidně dát můžete, pokud jich nebude pět za sebou, ale jedno malý :wink:
25. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo pivečko já moc ráda a nealko chuťově od nealka nepoznám, takže super! Ani mě to těhu v tomhle nebude omezovat! A dokonce vím když byla ségra těhotná že jí gynekolok doporučil ať si jednu skleničku vina nebo pivka dá když na něj bude mít chuť!
25. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já mám chuť na černý :sunglasses:
25. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: fakt si ho klidně dej :wink:

já si občas něco dám a mám to schválené od gyndaře, z poradny na netu a i ze dvou knížek :wink:
jako panáky nepiju, ty stejně nepiju nikdy, ale jako decku vína, nebo trochu piva, nebo přípitek si cucnu :wink:
25. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek