Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
3. zář 2009

SVOJI ahooooj 😉

angetha
3. zář 2009

Jéje tady je pusto..tak já jdu žehlit 🙂

prosteja
3. zář 2009

no já jsem tu ANGE, ale asi sama 😔 jsou dnes asi nějaký divný tlaky, nějak se mi motá hlava, tak sedím a nic moc nedělám 😀

hehena
autor
3. zář 2009

hoj ženy,
tak jsem byla na genetice na tý krvi v druhým trimestru a taky jsem si skočila na gyndu, neb jsem zase špinila... :( ale všechno OK (asi z tý migrény - dr. říkal, že je lepší vzít dva paraleny najednou než aby to bylo horší, a taky se prý od 14tt do 25tt může ibalgin), viděla jsem mimouška - byl z toho vyšetření hotovej, tak kroutil hlavičkou a krásně mu tepal pupečník, tak se doznávám, že na to bych mohla koukat minimálně půl hodiny 🙂)))

hehena
autor
3. zář 2009

mno a taky jsem konečně byla v podolí.... hurá, mám razidlo...

jo a jinak mi dr. říkal, že nejpřesnější jsou ty první dva UTZ... a prý nevzít krev kvůli dvoum dnům, je nesmysl, že to někdo moc prožívá, bo prý je to celý orientační a ve 14 tt to může být i o týden míň.... tak nevím, no byl z toho dost rozčarovanej....

prosteja
3. zář 2009

ahooooj HEHE 😵 😵 😵
jéééé ty jsi viděla mimouška, se máš 😵 😵 😵 já ho uvidím až za 14 dnů ☹

s tou krví nevím, nejsem odborník, ale ona se má brát kolem 11 tt a kámošce to už taky ve 14 tt nevzali 😖

hehena
autor
3. zář 2009

no já dle UTZ už právě přišla v 15tt... taky jsem si říkala, že ho sice chápu, má v něčem pravdu, ale mohl mi říct, ať tam jdu o týden dřív, by se hovno stalo že jo... a pokud vím, tak se tak krev bere od 11tt do 13+6...

prosteja
3. zář 2009

no tak HEHE kámoška právě byla podle utz přesně 13+6tt a už ji nevzali, ale kde na té krvi byla, to nevím..... 😖 každopádně doktor se jí pak omlouval, že to zmastil, že jí řekl blbý datum ☹

hehena
autor
3. zář 2009

jj vidělááá a bylo to žůžo, škoda, že jsem nemohla koukat dýl 🙂)))) a kdyby mi to ještě natočil, tak by mi to vůbec nevadilo viď 🙂))) no a pak jdu na kontrolu 22.9. to už bych měla být 18. týden, tak třeba už tam uvidí pindíka nebo pipinku 🙂)) 😀

prosteja
3. zář 2009

HEHE na tomhle je podle mě nejhorší, že každej doktor má jinej názor a pak si vyber... jeden ti řekne, že už krev ve 14tt není vůbec průkazná a druhej ti řekne, že týden sem, týden tam..... 😅 aby se v tom pak pacienti vyznali ☹

hehena
autor
3. zář 2009

jo tak mě se neomlouval.... 🙂)))) ona je pravda asi někde v půlce... takže to nehrotím, říkal, že důležitý bylo to měření a to dopadlo výborně, tak snad dobrý.... no lepší se v tom nešťourat... bo samo bych mu nejradši řekla, že kdyby mi tu žádanku vypsal rovnou, tak bylo po problému viď....

prosteja
3. zář 2009

no já se taky těším HEHE na toho 16.9. to bych teda měla být 16tt+0 tak jsem zvědavá jak mimi povyrostlo...... 😉

prosteja
3. zář 2009

jj HEHE mě taky doktor říkal, že důležitější je to měření 😉 takže myslím, že můžeš být v klidu a taky bych do toho nešťourala.... kdoví, kde je pravda 😉

hehena
autor
3. zář 2009

no mě to celý příde úlet...... co si o tom myslet nevím, tak nad tím radši moc nedumám.... by se z toho člověk zcvok, bo věříš dr. a pak je to stejně blbě...

prosteja
3. zář 2009

no asi tak HEHE..... 😀

prosteja
3. zář 2009

dneska jdeme do další banky ohledně hypotéky holky, jsem zvědavá co si na nás zasejc nachystají 😀 😅

hehena
autor
3. zář 2009

tak jsem dočetla 🙂 a koukám, že EFI už taky látkuje....
ty jo a odebírat krev z hlavičky... šmarjááááá .(((((

SVOJI měla neskutečnou radost ze suplování a pozdního odjezdu z domu 🙂

a add to jak se máme - i já mám velmi často ten pocit, jak se máme báječně! a taky ťukám!!!!! 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
3. zář 2009

tak držím palce PROSTEJKO 🙂 😵

hehena
autor
3. zář 2009

no a co se týče těch týdnů těhulenství tak jsem fakt zmaten a vůbec nevím, co s tím dělat...... jestli to počítat dle UTZ v 11tt nebo jak jako....

prosteja
3. zář 2009

HEHE to je dobře 😉 pocit k nezaplacení co? 😀

hehena
autor
3. zář 2009

jo... to je! když se třeba podívám na tu svojí ségru.... je toho tuna, kdy si člověk uvědomuje, jak si toho má vážit...

prosteja
3. zář 2009

HEHE díky, stejnak to zase bude palba 😀 máme totiž starý ocenění nemovitosti, takže se to bankám moc nelíbí 😀

mě doktor řekl, že úplně nejpřesnější je ten prvotrimestrální screening..... a já se v něm liším o 2 dny... 😅 takže pohoda... počítám to podle něho a basta 😀

baeszinka
3. zář 2009

Ahojky,tak jsem tak nějak dočetla 😉 Mě braly krev jen v 16TT a pak v tom 30TT...v prvním trimestru vůbec..

hehena
autor
3. zář 2009

BAE ahoooj... no v tom prvním trimestru by se krev měla brát k tomu NT screeningu - tys říkala, žes na něm byla 13+3, tak ti jí sestry braly asi i s tou krví na určení krevní skupiny, žloutenky a tak... .)

hehena
autor
3. zář 2009

PROSTEJ bych právě čekala, že se starým odhadem nemovistosti bude ten výpočet hypo stejnej nebo podobnej ne? nebo já nějak netuším v čem mají problém...

add ten tvůj screening - kolik miminko měřilo?

prosteja
3. zář 2009

ahoooj BAE.... tak co? kdy nám sem přibude další miminko? 😵 s tou krví bych řekla, že je to tak jak píše hehe 😉

HEHENKO no právě že to složitější... když nám dělali první odhad nemovitosti, tak to byl odhad jen podle plánů stavebních, protože na tom poli probíhal archeologický průzkum a nic tam nestálo 😀 logicky byl ten odhad dost podhodnocenej a navíc už je 3 roky starej a za tu dobu se ceny bytů krapet změnily.... no a jde jen o to, že se zvedla úroková sazba a tudíž když vezmou ten stejnej odhad nemovitosti, tak je to pro nás nevýhodný, páč nám sazba roste o víc jak 2% ☹ a na splátce to dokáže udělat skoro 5 táců za měsíc 😲

prosteja
3. zář 2009

a k tomu screeningu HEHE miminko měřilo 6 cm bez nožiček 😉 s nožičkama bychom ho ani nezměřili, když pořád sedělo 😠 😀

baeszinka
3. zář 2009

tu krevní skupinu a žloutenku..mi brali v tom 16 TT,v tom prvním trimestru mi dělaly jen ultrazvuk..ono je to asi u každýho doktora jiný...

Jinak jsem byla 13+3,ultrazvuk mi to vypočítal na 12+5 a mimi měřilo 5,8cm

hehena
autor
3. zář 2009

jako mě z toho vychází, že ten starej odhad je vyšší než by byl ten novej... když by vám starej odhad zvedl splátku o 5 klacků....

baeszinka
3. zář 2009

Jo Prostejko,miminku se zatím ven asi nechce..aspoň to tak vypadá,ale ještě má čas 😉 .Navíc stejně teď rodit nemůžu,nemám odvoz do porodnice-všichni si jeli na dovču 😀 😀