• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
jj :slight_smile: krátký krásný vzkazy :slight_smile: ho baštím, kluka jednoho ušatýho!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ta fotka teda stojí zaprd.... :grinning: myslím jako ta váza za náma a tak, nebyla vůbec promyšlená, spíš taková momentka....... a snad jediná fotka, kde mám manžu jako vojáka :grinning: :grinning: :grinning: jinak všude v té uniformě vypadá jako trestanec :grinning:
4. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no Ty máš pozornýho manžílka....to většinou dělám já..:slight_smile:
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty šířko jedna :grinning: já pupíky dodám, ale musím vyfotit, v tu středu jsme řešili to pojištění a já na to pak úplně zapomněla :sweat_smile:
to je od manžílka krááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teď jak má tu novou hodnost, tak ho fotili na vojenskej průkaz a normálně ho pak ukazoval někde na vrátnici a ověřovali si jestli není náhodou falešnej, protože ta fotka vypadá, jak kdyby to dělal doma na koleni a byl zavřenej minimálně za 10ti násobnou vraždu :grinning: :grinning: :grinning: já vůbec nechápu proč ho tam tak vyfotili, prej nějaká ženská, fotila ho asi 5x a vybrat mu nedala, jen prý řekla, že vybere tu nejlepší, tak bych nechtěla vidět, jak vypadal na těch ostatních :grinning:
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: :slight_smile: :grinning:
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: vypadáš hubeně, tak co šílíš..:slight_smile:
4. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI Hehenka je prý široká :grinning:
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě nepřipadá jako trestanec... :slight_smile:)) a ta fotka je prostě na památku :slight_smile:
tvůj manža má hlavně díky těm řasám, takový trochu holčičí oči... po takových řasách touží snad každá! :slight_smile:

manža je skvělej... v prvním bytě třeba popsal celý futra .)))) jsem si to na památku vyfotila :slight_smile: a tohle si taky blejsknu :slight_smile:.....
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vám to sem teda vložím vy posmívačky... :angry:
4. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak na mě ještě dopadá světlo z tý jedný strany... no fuj...
4. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dělejtéééé mrkněte a't to můžu smazat.... bléééééé
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá ženy, kde jste?????? mi to klidně napište.... si nemusíte brát servítky :slight_smile:))) :grinning:
4. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haloooooooooo
4. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko krásný bříško!!
Však ono se za pár týdnů zakulatí a vypne...já to mám ještě teď jako ty:slight_smile: a jde mi do stran a to se říká že u chlapečků jde do špičky...prdlajs:slight_smile:))

Taky sem dnes dohodím bříšo, ať to mám před dovčou zdokumentovaný:slight_smile:)))
4. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: já to nestihla..:(
4. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki držím pelčky!§
Tak a tady začalo lejt:frowning2:kurňa:frowning2:
No nic, musím jet do města na schůzku a pak si dám někde šopák, mám na něj chuť:slight_smile:
Jdu si i pro fotky z té přehlídky svatebních šatů, tak sem pak dám ty nejhezčí:slight_smile:))
Holky zatím papa

hehe teda chudák manža, D1 nemám ráda vůbec!!!
Tak zatím páček a večír se zapojím a dočtu a doprohlídnu:slight_smile:))
4. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bříško zepředu taky nestihla, ale je krásný vidět, jak se v tom tvém bříšku schovává nový človíček :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a našla další vzkazy v kuchyni (i na kávě) i záchodku :slight_smile:))) :grinning:

CAT no já si za to můžu sama, dost jsem přibrala před těhu.... teď mám nahoře 1 kilo. široká jsem byla vždycky, ale ty poslední měsíce to stojí za to... :(((( ještěže v oblečení se to fakt schová, není to taková hrůza...
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já to taky nestihla, letěla jsem na záchod :grinning:

a je fakt že manža má úžasný řasy, to je nespravedlivý, skoro každej chlap má pěkný řasy :confounded:
4. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko vždyť jsi šťíhlounká :sweat_smile:
hehe: teda ten si dal záležet..:slight_smile:
HEHE co blázníš, tohle je jako nějaký široký jo? :grinning: máš krásnou ženskou postavu, nejsi žádný vyžlátko, aby ti lezly všechny kosti a krásně se ti ta postava dole rozšiřuje...... HEHE já nejsem chlap jo, ale myslím, že chlapi by tohle ohodnotili kladně :wink:
4. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já půjdu probudit malou na přebalení a krmení..a tak za hodinu zas přijdu, je to s ní na dlouhý lokte :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ty maličkou budíš? jako nějak pravidelně?
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: vždyť jsi krásná ženská co blázníš..:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte krásně já pádím, dneska jedeme do JH..snad bude hezky..:slight_smile: papa v pondělí... :grinning:
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek