Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
4. zář 2009

tak "široká" HEHE nám někam zmizla 😀

NUKI papa a užijte si víkend, já v pondělí už nejsem, tak možná v pátek 😉

hehena
autor
4. zář 2009

holky jste hodný, ale já si fakt přídu jako kredenc... :( když jsem měla o deset kilo míň, tak to bylo bájo... i jsem se sama sobě líbila... no tak třeba ještě zhubnu až bude prdítko na světě.... třeba mě tak prožene, že budu jíst o stošest, abych nebyla kost a kůže 🙂))))) 😀

hehena
autor
4. zář 2009

NUKI ahooooj, užij si výletu! 🙂 😵

prosteja
4. zář 2009

HEHE já bych řekla, že teď vypadáš suprově.... bříško už se ti krásně rýsuje a máš fakt hezkou ženskou postavu.... poměrně velký prsa, pak užší pas a rozšiřuješ se dole, přesně tam kde by se ženská postava rozšiřovat měla..... 😉 ti ouplně závidím 😵

hehena
autor
4. zář 2009

jsem telefoooonovala... tak manža šel prý 3km po dálnici s kanistrem pro benál.... nevzal si ani svetr, ani reflexní vestu a to je měl v autě... já bych ho zlískala..

prosteja
4. zář 2009

HEHE není on to náhodou chlap 😅 😅 😅 to je naprosto normální toto 😔

hehena
autor
4. zář 2009

PROSTEJ díky, ale já myslím, že nemáš co závidět 🙂 😉 😉 😉 😵

add ty prsa, mám D a zatím se nezvětšily, tak doufám, že už se tak ani nestane....

hehena
autor
4. zář 2009

no čoveče trneš hrůzou, on ti furt říká, ať se opatruješ, ale klidně takhle riskuje.... co bych asi tak dělala, kdyby se mu něco stalo... šmarjá! :((( fakt na facana, kdyby tu byl, tak se fakt snad neudržím 😅

hehena
autor
4. zář 2009
prosteja
4. zář 2009

HEHE mě se prsa naštěstí taky nijak rapidně nezvětšují.... mírně se zvětšily hned na začátku, ale zatím pohoda a jsem spokojená, větší je už ani nechci 😀

no a závidět mám co, krásný bříško a postavu 😉 já mám akorát dvojitýho špeka 😀

prosteja
4. zář 2009

HEHE no to bych se asi taky neudržela, ale když ho nemáš po ruce 😀

jj, o větru jsem taky četla, zalezu, zavřu se a nevytáhnu paty z baráku 😀

prosteja
4. zář 2009

a dneska jdu po práci učinit jednu z prvních "obětí" na oltář našeho prcínka 😀 😀 😀 mám totiž svoje nehty naprosto šílený, rostou jak zběsilý, nestihnou zesílit, takže papírový, no hnus, takže jsem si před svatbou nechala udělat krásný gelový, ruce mám nádherně upravený..... dneska mám jít na doplnění, tak ji poprosím rovnou o sundání, ať si zvykám... s prckem bych to jednak nezvládala časově, páč ji mám dost daleko a jednak mám strach když by se narodil, abych mu neublížila...... 😉 doufám, že až je zase budu po porodu chtít, tak že mě vezme 😅

hehena
autor
4. zář 2009

PROSTEJíčku dvojitej špek máš po lécích, ono se to všechno zase spraví 🙂

a nehty - aspoň ušetříš 🙂 a když si je budeš mazat krémem (při mazání bříška), tak ti zesílí a pak už gelový nebudeš třeba vůbec potřebovat 🙂 😉

hehena
autor
4. zář 2009

mno add to mazání břuška - co používáš? a mažeš 2x denně?

prosteja
4. zář 2009

HEHENKO ty jsi zlatíčko 😵 jo jako já ten svůj dvojitej špek moc neřeším, narostlo mi to po práškách a on se stejnak slije 😀

add ty nehty, no jednak ušetřím a fakt si musím zvyknout.. jsem si spíš říkala, že bych si tam zašla na parafínový zábaly jednou za čas třeba, ty to prý hodně posilní 😉

HEHE a to mazání...... měla jsem na zkoušku k něčemu vzorek toho čím maže SVOJA nějakej ten krém, jéžiš jak se to jmenuje a to mi teda nevyhovovalo... mě po tom hrozně svědilo bříško a přišlo mi, že se to vsáklo a nic z toho nebylo.... 😖 tak jsem si koupila dětskej olejíček HIPP a ten je úžasnej... dává se ho trošinka, takže spotřeba žádná a mažu bříško a prsa každej den večer po koupeli 😉

prosteja
4. zář 2009

nehty při mazání moc neposílím, u nás se do toho inciativně hrne manžel 😀 😀 😀 vždycky se hrne, že mi bříško namaže.... tak mu nebráním, je to krásný 😵

eeefffaaa
4. zář 2009

ahoj holky!!

jdu na chvili nakouknout...piju kafco a malej usnul v kocaru, a az dopiju jdu s mamkou do kramu,takze se tu dlouho nezdrzim...

co probirate?? 🙂

prosteja
4. zář 2009

ahoooj EFI 😵 😵 😵

eeefffaaa
4. zář 2009

no ahoj prostej...jak je??co mimco??koukam ze uz si 15tt...to je hrozny jak to leti!!

prosteja
4. zář 2009

EFI mrkala jsem, jak látkujete, paráda..Davídek je strašně kráááásnej 😵 😵 😵

jj letí to, ani se neotočím a budu odcházet na mateřskou..... 😀 jinak se máme dobře, máme za sebou první screening a všechno je ok....... 😉 já se cítím dobře, takže paráda... no a co vy? povídej, jak si užíváte 😉

hehena
autor
4. zář 2009

jéééé manža ti maže břuško... no to je paráda 🙂))) já dostala včéra poprvý na bříško pusu 🙂))))

já to někdy zmáknu i ráno, ale zas tak často to není. a zezačátku jsem mazala garnierem na celulitidu, a teď mám Dove tělový mlíko... mám docela zásoby od vánoc, tak ho vyplejtvám... no a taky mi kamarádka koupila nějaký bambucký máslo (prý zázrak na strie), tak to asi budu střídat...
ten dětskej olejíček mi zas doporučila kamarádka... .)

hehena
autor
4. zář 2009

EFI ahoooj 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
4. zář 2009

jo potvrzuju, letí to hrozně...... 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
4. zář 2009

a už se začínám těšit na první pohyby... 🙂

eeefffaaa
4. zář 2009

tak to je super ze mate vsechno v poradku!!no my se mame fajn,akorat dneska k ranu malyho trapily prdiky,takze jsme mu museli dat trubicku,aby se vypustil,mel toho tam pozehnane se ani nedivim ze tak rval ☹ no takze jsem byla vzhuru od 3 a o pul 7 jsme konecne usnuli...jinak je to moje zlaticko,ale uz se tesim az bude vetsi 😀

prosteja
4. zář 2009

EFI já mám teď taky takový období, kdy místo do kočárků mrkám na ty děti co už běhají a smějou se a žvatlají 😵 😵 😵 dřív jsem byla unešená jen z miminek, ale teď se to nějak otáčí 😀

HEHE jj, zásoby domaž, já taky ze začátku domazala, co jsem kde našla, ale co mám teda vyzkoušený tak ten dětský olejíček opravdu promastí a to hodně.. mě se normálně začaly dělat takový jizvičky na prsou, od bradavek to šlo nahoru..... a nic na to nepomáhalo a furt jich bylo víc a víc..... jak jsem začala mazat tím olejíčkem, tak se to zastavilo 😅

prosteja
4. zář 2009

HEHE na první pohyby se taky docela těším....... doufám, že by mě mimi mohlo překvapit a třeba ve vaně v teplé vodě by se mohlo začít trošku předvádět dřív, tak kolem toho 17 - 18 týdne..... jinak teda s pohybama počítám později, pan doktor říkal, že mám miminko hoooooodně hluboko, takže pohyby budou u mě delší dobu asi pasé 😖

eeefffaaa
4. zář 2009

jj prostej ted je to takovy jen o tom piplani a behani kolem malyho...ta piplacka je fakt nekdy strasna...ale az bude vetsi a bude zvatlat a poradne se smat...to uz bude o necem jinym

prosteja
4. zář 2009

právě EFI, já když to tady tak slyším jak třeba ANGE jde na hodinu kojit a přebalovat.... no je to asi ze začátku opravdu jen piplání a běhání a miminko vlastně většinu času spinká nebo řve 😀 když to teda přeženu.... to třeba Blahuška už si s Ondrášek asi užije větší srandu 😉

eeefffaaa
4. zář 2009

no tak ja mizim..mejte se tu krasne!!!a preju krasny vikend!! 😵 😵 ahojky