Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. zář 2009

ANGE 🙂))) no to je kočka 🙂))) a jak se usmívá a pak hned mračí! krásný!!!!! 😀 😵 😵 😵

hehena
autor
7. zář 2009

ANGE no ten spodek je opravdu tmavej, jak je celá ta zahrádka kolem obsázená a obrostlá.... ale tak převážně tu pracujeme, takže to nevadí... nahoře už je to se světlem lepší, no ale tam tak člověk chodí spíše přespat...
no a ta zahrádka je super... je sice malilinkatá, ale bohatě stačí pro pejsku a bude stačit i pro prcka 🙂 hlavně, že budu mít kam dát kočárek, to je příjemný....

blahovka.cz
7. zář 2009

ange tak to takhle blbni casteji,radi se podivame 😀

hehe ty nas napinas 😀 no my mame taky postylku podedenou a vubec to nevadi.

holky v patej sjem se chtela ostrihat a predstavte si,byla jsem ve 4 kadernictvich a nema stesti ani v jednom,az vecer kolem sedme jsem se chytla,muselo to dolu jak mipadaji vlasy po porodu tak malej je mel vsude na sobe,navic i omotane kolem prstiku,kratsi je to lepsi 🙂 ale uz jsem myslela,ze me ani nesmiknou

hehena
autor
7. zář 2009

jj BLAHU k miminku jsou krátký vlasy praktický... mě to vyhovuje moc 🙂 😵

blahovka.cz
7. zář 2009

no hehenko krasa bydleni,me ten spodek az tak tmavej neprijde,ta zahratka super i na to grilovanicko a Rozulka tam ma mista habadej 😀

holky ondrasek se vzhuru,tak si jdeme trochu hrat 😀

amallie
7. zář 2009

hehenko: fajnovej domeček 😵 😵 😵 na tu zahrádku se pozvu, když to budeme mít kousek 😉 😉

amallie
7. zář 2009

ange: díky, no, ale je to teda věda................ to se uskládám

a mám vzít asi 70*70, že jo? 80*80 jsou moc velké, ne?

p.e.t.u.l.k.a
7. zář 2009

Holky ahojky 🙂

Tak gratuluju Hehence, že test dopadl dobře 😉

Amal všechno nejlepší k narozeninám 😵

Jinak my jsme teď měli taky krušné noci 2krát do půlnoci nespal jen řval a řval , ale dneska spal krásně od 8 do 2 a pak do 7, takže jsem se konečně vyspala. Jinak M je pořád doma tak jsme aspoň všichni spolu 🙂

hehena
autor
7. zář 2009

ahoooj PETI 🙂 😵 tak to je fajn, že jste se aspoň dneska vyspali....

AMALLI a ty chodíš "jen" na tu gravid jogu, nebo i nějaký jiný těhu cvičení???

hehena
autor
7. zář 2009

mě zas blbne počítač... achjo :(((((((((((((( si dělá absolutně co chce a co fungovalo minulej tejden už dneska nejede... :((((((((((((( bych se na to fakt vybodla... a to jsme kupovali jeden z těch drahých a "spolehlivých" ...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖

amallie
7. zář 2009

hehe: plavat a na gravid jogu

p.e.t.u.l.k.a
7. zář 2009

Janička měla včera měsíc tak to moc gtatuluju a Davídek zítra tak taky velká gratulace 😵 😵

hehena
autor
7. zář 2009

no co je za mizernou docházku?????????

to tady nemůžu všechno oddřít sama 😀 😀 😀

hehena
autor
7. zář 2009

haloooooooooo 😀

orchidei
7. zář 2009

Ahoooooooj! Když já musim pracovat! 😀 😀 😀

hehena
autor
7. zář 2009

nekecej a piš.... 😀

hehena
autor
7. zář 2009

čtu čtu ORCHI jak makáš na domečku... odpočíváš vůbec taky někdy????

angetha
7. zář 2009

Amalko jo vezmi 70*70 😉
Hehenko to víš, já byla krmit a než jsem do ní alespoň něco narvala tak utekla hodinka a ještě jsem byla věšet prádlo...a půjdu chystat oběd..

zuzka.o
7. zář 2009

Ahooooj Prvušky 😵

zuzka.o
7. zář 2009

Hehe...krásný domeček a ta zarádka úplně stačí - jak pro prcka tak pro Rozulku 🙂

Ange: krásná Vendulka, jak malinká škytá 😵

Jinak čárka sílí, blbě se mi spí a bolí mi břicho. Dneska jsem kejchla a břichem mi projela bolest....

zuzka.o
7. zář 2009

Amálko: vše neeeej k narozkám 😵

angetha
7. zář 2009

Ahoj Zuzi, asi tě jen pozdravím..a zmizím 😅

orchidei
7. zář 2009

Ahoj zuzi a ange!
Hehe no zatím mi nějak na odpočinek čas nezbývá! Ale zase ta radost z toho co zas je hotové! 🙂 🙂 🙂

zuzka.o
7. zář 2009

Ahoj Ange... a papa

Ahoj Orchi 😵

hehena
autor
7. zář 2009

ZUZI jj taky myslím 🙂 😵

japato, že se ti blbě spí??? a kdy máš den D? 😵 😵 😵
s tím kejcháním se mi to děje pořád.... někdy se stihnu třeba v leže otočit na bok a je to lepší... jindy stačí když se jakoby sehneš, shrbíš... ony se ty svaly tak nenapnou...

ORCHI mno je mi to jasný! ta radost asi dost nebíjí energií - to je bře! aspoň nemáš čas na nevolnosti a pozorování se. to je bře 🙂 😵

ANGE mno jo... mamina na roztrhání 🙂 se nedá nic dělat.. tak pá 🙂 😵

zuzka.o
7. zář 2009

HEHE....já ještě nevím, kdy k doktorovi půjdu.... někdy příští týden. Ale už aby to bylo. 😵

terinkaa
7. zář 2009

Ahooj holciny 😵 Opet u me delsi absence,ale obcas jsem jukla co je noveho,takze tak nejak o vas vim.V podstane se vsem dari krasne ze 😉 Ja se mam tez dobre,jen vrcholý pripravy na svatbu uz jen necele dva tydny tak je kolem plno litani.Teda spis bylo...ted uz jen cekame 🙂 Jen uz se nemuzu dockat co je ten muj prcik zac...kluk ci holcicka.22.9.jdu do poradny,ale nevim jestli mi bude vubec ultrazvuk delat tak doufam ze jo.A taky uz bych chtela citit pohyby....vzdyt uz jsem ve 20.tydnu ☹

hehena
autor
7. zář 2009

TERI ahooooooooooj 🙂 no hurá... to jsem ráda, že tě tu vidím... takže pohyby ještě nic???

no se na ně už taky těším, tak jsi mě téda moc nepotěšila 🙂))

a taky jdu 22.9. k dr. a též netuším, jestli mi bude dělat UTZ (do poradny zvlášť nechodím - to se mnou vždycky sestra zmákne před prohlídkou u dr.

jsem vůůůůbec netušila, že se berete... tak držím palce, ať to všechno vyjde 🙂

nemáš někde pupíno? bych se chtěla podívat jak krásně rostete...

hehena
autor
7. zář 2009

a Terinkaa zas nikde..... :(

terinkaa
7. zář 2009

Ahoj Hehenko 🙂 Vas tady dneska moc neni co.
Dekuju hehe bereme se 19.9. tak se to blizi.Jen aby bylo hezky pocasi.
Tak to je hezky ze tam jdem obe stejny den,ja taky chodim jako ty nejdriv k sestre a pak k mudre,ale rikaji tomu celkove teh.poradna.Ale ve 22.tydnu mi uz proste musi rict co to je jinak prasknu nedockavosti 🙂
Ty mas jeste chvilku cas,si asi o mesic za mnou,ale teda leti to leti.To by bylo nespravedlivy kdybys to vedela driv nez ja 😀
Na ty pohyby jsem zvedava...jaky to bude....nevim co mam cekat,ale zatim fakt nic a to cekam uz tak od 18.tydne 😠 Asi je to lenoch nejlinejsi.
Jinak doma naky fotecky mam,myslim ze jsem se fotila dvakrat tak snad i dodam...budu se snazit uz kvuli tobe jo 🙂 Ja na tvoje jukala a mas krasny.Me kazdej rika kde ho mam,ale kdyby me videli bez obleceni tak by ho urco videli 😵