• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
TERI ty jsi asi hubeňour, když ve 22. týdnu nemáš břuško co? to u mě to bude už mega bendžo, bo už teď je veliký...

no to by bylo nespravedlivý, kdybych to věděla dřív :slight_smile:))) jako divila bych se, kdyby mi to už dr. řekl....
jj jsem měsíc za tebou - dneska jsem 15+5

jinak datum na svatbu máte krásný :slight_smile:)) se bude pamatovat jedna báseň :slight_smile:
nám počasí moc nevyšlo (a to bylo v půlce srpna, ale holt smůla - nejchladnější víkend léta:slight_smile:))) a taky to bylo fajn, tak z toho hlavně neměj moc depku, když se to nevydaří... i tak na to budeš moc ráda vzpomínat... :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nikdo tu odpoledne teď nebývá... hodně holek už má prcky doma, tak nemají tolik času a tahoun PROSTEJ má dovolenku :slight_smile:)) :wink:
7. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjojky holky, tak jsem tu i s mrchou....bohužel, ale i bohudík přišla na den přesně, tak cyklus je v pořáku..:slight_smile: tak jaký byl víkend a jaké jsou novinky?
hehe: díky za fotečky, už koukám, moc hezké..:slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už tu zrovna nikdo není, tak aspoň dočtu..:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI....to mi mrzí, že mrcha dorazila. Myslela jsem, že budu mít spolutěhulku..... tak snad příští měsíc vám to vyjde....držím palečky.
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tu furt... jsem dneska ouplně mimo, naštvaná, a já nevím jak to ještě nazvat... bo mi zas nefunguje ten počítač... prostě už na ten krám nemám a nejradši bych ho roztřískala a prodala na součástky... :((((
7. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no su sobeček... taky mě to mrzí NUKI... a držím paluchy do dalšího kola!!!!
7. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Hehe s pocasim si clovek fakt nevybere.Tri znamy meli svatbu v cervnu-jiny dny,ale pokazdnu pocasi za backoru.Zatim rikaj ze bude zari teple a minimalne srazek tak uvidime.Jj datum hezky,ale byla to nahoda.My to brali jako 19.zari a pak nam rekli to jste si vybrali hezky datum 19.9.2009 :slight_smile:
Hubenour zrovna nejsem(pri 160cm 55kg ted uz teda asi o 3 vic) ale brisko je videt zatim jen trochu.Nebojim se ze bych to nedohnala :slight_smile:
Tak jsem te rada videla a zase padim dom.Myslim si ze bych sem mohla zajit casteji stejne uz me vyhodit nemuzou kdyby s tim meli problem ze sem chodim.Uvidim tak se mej s prckem hezky a snad brzy papa.
7. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemam docteno, hned se na to vrhnu...
HEHENKO kraaaasnej pribytecek!!!! Moc se mi to libi!!!!!
7. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a Hehe Ahojky:slight_smile:))
budu se snažit Zuzi, co nejdřív doplnit řady..:slight_smile: koupila jsem si ovulační testy a uvidíme..:slight_smile:

heh: no jo přírodě se někdy nechce...naštěstí to moc neprožívám, to bude..:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: s tím očítačem Ti rozumím, úplně to nesnáším, když to nefunguje..:(((
7. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na tom ovulačním testu píšou, že se má začít testovat od 13.dne , když mám 28 denní cyklus...není to pozdě? :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: já mám cykly cca 28dní a ovu mívám 12-13DC, takže testni nejdřív tak 11DC.....a pak každý den. Testuje se z odpolední moči. A nesmíš jí mít zase moc zředěnou.
7. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, poraďte, do kdy bolí břicho jak na mrchu? Mě bolí v noci, když mám plnější močák a tak..... a teda ta záda v kříži...to je mor!
7. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: díky moc..:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já pádím domů, mějte se krásně...papa a krásný zbytek dne..:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO: ten brindáček by se vám hodil do obýváku. Ten vzor je skoro stejný...paráda. :slight_smile:

http://veeto.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1409329
7. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek všici :slight_smile: Tak hlásím,že jsem pořád ještě kinder vajíčko uvnitř s překvapením :grinning: :grinning: .Zítra jdu do poradny a na monitor,tak jsem zvědavá,co mi hezkýho mudr poví,ale cítím se báječně,tak na porod to asi nevypadá :confounded: :slight_smile:

Jé Hehenko,krásnej baráček :wink: a gratuluju k dobrým výsledkům krve :wink:
Angeth,Vendulka je slaďoučká a jak škytá :slight_smile:
Terinko,ať se Vám svatba vydaří a vyjde i hezký počasíčko.Máte stejný datum svatby,jako já TP :slight_smile:
Tý jo,Blahuška už má doma velkýho chlapáka-krásný fotečky :wink:

Tak,asi jsem na někoho zapomněla,ale jen tak v rychlosti jsem to tu přečetla a jdu si barit vlasy a pak jsem se pustila do mytí oken,tak bych to chtěla ještě dodělat..
7. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to docetla, byli jsme s manzelem jeste ve meste a rozloucit se s nasima, zitra odletaji na dovcu do Egypta (diky ZUZI!!!!!)...

HEHE+AMAL kraaaasny bydlenicko:slight_smile:

MAMINKY kraaasny deticky:slight_smile: uz se strasne tesim, az bude mezi nami ta nase cacorka:slight_smile: holky, ja uz ji tedka tak strasne miluju, ze se z toho asi pominu a neumim si predstavit az bude tady...to me klepne radosti:slight_smile:

NUKI jaaaj, to je mi lito :frowning2: :frowning2:

Holky ja vcera vecer trochu soupala s nabytkem v obyvaku (manzel nebyl doma, jinak by me zabil a taky me pekne vynadal) a dneska me celej den boli bricho:frowning2::frowning2::frowning2:

A jeste neco: mame uz doma postylku s veskerou vybavickou:slight_smile: Je kraaaasna a nejradsi bych si do ni lehla sama:slight_smile: Pozdeji nafotim:slight_smile:
7. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ten byt je luxus!!!! jo a HEHE....tu zahradku ti zavidim!!!:slight_smile:
7. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI to je bozi, jak je ten dudlik oproti mrnouskovi velikej:slight_smile: a slusi ti to:slight_smile:

BLAHU nejkrasnejsi fotka jak jste tam spolu to "foceni"...to je bomba

SAC v tech zlutych dupajdach je Janinka uplne nunu:slight_smile:
7. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si popovidala sama se sebou...dobry:slight_smile: Zitra jedu na desatou do prace...a budu jezdit sama autem, kdyz jsou nasi pryc, takze tady budu odpol driv a treba nekoho zastihnu:slight_smile:
Tak brou...jdu spat do Baruncine postylky:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...copak noveho??jo a pridala jsem bruch
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculinko ahoj krasko:slight_smile: tak me prosimte posli jeste jednou to heslo, ja uz ho ted nesmazu, slibuju... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a svoji,jakpak se mas??co deti ve skole,nezlobi??
7. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :slight_smile:

Hehenko tééééda máte to tam nádherný, já jsem úplně unešená z tý kuchyně, tam bych se vyřádila :wink: :dizzy_face:

Amal, kráááásný, u vás jsem unešená z toho obr balkonu a takovýho místa všude, chjo já bych tak znovu zařizovala nový bydlení...a to v našem bytě bydlíme teprve rok a půl :grinning:

pak náš byteček taky vyfotím, aby jste mohly nakouknout :wink:

jsem byla odpolko na sedánku s kamarádkama a teď koukám na Superstar, je tam jeden kluk od nás :grinning: tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR docela to jde...ale jsem dost unavena, tak snad to nejak ty dva mesice doklepu:slight_smile:

Brou
7. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI taky to tak mam s tim bydlenim...ale tak nejak si zutulnuju to nase a jsem spokojena:slight_smile: dnes jsem poridila nove obaly na kvetinace...aby me to ladilo:slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jj taky zútulňuju a jsem naprosto spokojená :dizzy_face: v sobotu jsme to v obýváku krapet přestavěli kvůli ohrádce, kterou jsme složili :slight_smile:

tak dobrou princezny, jdu do cejch....zítra ráno jedu na poslední odběry, tak musím brzo vstávat...brou :sunglasses:
7. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: Dobre rano prvicky :dizzy_face: :dizzy_face:

Napada me, ze tady dlouho nebyla VERLED, snad se neco nestalo... :unamused:
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek