• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehe: jojo ono to přijde..:slight_smile:)) :grinning:
9. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe: já do čínských taky občas zajdu, ale radši si dám samotné nudle nebo tofu..:slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, číňani sežerou všechno, jeden nikdy neví :grinning:
9. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak těhu jóga dnes opět báječná :wink:

hehe: okna můžeš umývat podle libosti :wink: Že se to nesmí jsou jen babské kecy :wink:
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI jak často chodíš na tu těhu jógu??? :slight_smile: tady je jen jednou týdně...
9. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe: já taky chodím jen jednou týdně na hodinu a půl, zbytek prokládám plaváním
9. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno a jak často chodíš plavat ty aktivní ženštino :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holkly no a ??hlavně že nám to chutná viď hehe:slight_smile:)))
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo joooo mě to šmakuje moc!!!! :slight_smile: hlavně téda ta jejich voňavá kachna.. ostatní je moc pálivý - což mi normálně chutná, ale teď si nechci moc dráždit zažívání.... no a dneska manža vzal ještě smaženou rejži - jejda to je tady nechutně dobrý!!!! mlask... :slight_smile:))))
9. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe: jak se mi chce, někdy denně, někdy 3x týdně, pomáhá mi to záda, úplně se v tý vodě uvolním
9. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
žjé ty jsi skvělá AMALLI... se taky už musím sebrat a jít, bo jinak z těch zad zhebnu... děs běs...
9. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, ono to chce vyrazit poprvé do pěknýhoí bazénu a pak už se budeš těšit :wink:
9. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no mám tady za rohem to holmes place, takže budu chodit tam... :slight_smile: jak na tu jógu, tak na plavčo... ještě tam mají "cvičení pro těhotné", ale to absolutně netuším co to je... jako dle internetu by tam mělo jít i o učení dýchání a tak, něco málo k porodu atp... ale kdoví jak je to tady v holmes place...
9. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo hezky na sebe holky myslete a plavejte, at je Vám dobře..:slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, to svičení pro těhotné může bejt dobrý!!! právě to dejchání a tak, to se dlěá na joze taky

musíš se stát členem, nebo se dají platit jen hodiny?
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Paní si vybírá kabelku. Nakonec se jí zalíbí úplně maličká.
Jenže cena je 6500 Kč.
"Není to moc za takhle malou?" ptá se.
Prodavač odpoví:
"Je z pánského přirození. Když ji třikrát olíznete,máte kufr!"
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI já myslím, že si můžeš platit jen hodiny... ale ještě jsem to pořádně nevyzkoumala... :wink: musím tam zavolat a optat se na to...
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

holky, se odmlčím, jdu na gaučíček
9. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: moc hezký.... :grinning: :grinning: :grinning:
já za chvilku odcházím..:slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To mi teď dorazilo na mailíka, musela jsem se s váma podělit....zase jdu makatititi.... pááááá :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,jsem zase tu..trochu jsem vytuhla :sweat_smile:

Monči,s tím maliníkem každý radí něco jiného..je tu na koníkoj i diskuze..
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=15326&vGroupOffset=0&vOffset=0
...jsem si to trochu pročetla a docela mě to vystrašilo,že někdo začal pít maliník a za dva dny jel rodit..tak jsem čekala na konec toho 34.TT a pak začala pít...na mě to teda"otevírací" účinek nemá...už jsem vypila skoro tři krabičky po 20 a čípek mám zavřenej...

Jinak Hehe,já chodila na těhu cvičení k nám do porodnice,ale o prázninách se necvičilo až zase teď od září a to už se mi moc nechce,tak na to prdím... :slight_smile:

Zuzi :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Baes zy jo za chvilinku už budeš rosit,třeba i dneska :wink: Už se těším až uvidím Kryštůfka :wink:
9. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Peťulko a Vítečku,no snad už brzy,ale na dnešek to nevidím..i když datum by to byl krásnej 9.9.2009 :sweat_smile: :slight_smile: .A jak se máte?
9. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Beas no to by bylo krásné datum :dizzy_face: My se máme střídavě. Ale je pořád ještě hodný :slight_smile: Jen někdy pláče.Musím někdy zase vložit fotečky už je velký klučík :wink: Fakt roste jak z vody.A Beas co M?
9. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžel dostal rozum a je to zase ten,co jsem si ho vzala,tak snad mu to vydrží :dizzy_face: :wink: Už se nemůže dočkat mimíska,stejně jako já,už aby tu byl s námi :wink: :slight_smile:

JJ,Petulko,určitě přidej nějaký fotečky,ať se můžem pokochat :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak holky,já mizím,stejně je tu mrtvo,jdeme grilovat kuřátko,mňamky :slight_smile: .Tak se mějte hezky a papa
9. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Baes: papa a jsem ráda, že manža dostal rozum, pacholek jeden :wink:
9. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bae to je krásný, že se manža zas chová normálně :slight_smile: :slight_smile: ať mu to vydrží...
Petulko mě přijede kamarádka - spolužačka, s holčičkou a přiveze mi oblečky a pokecáme o porodu tak je to fajn :wink: na tu kontrolu se taky musím objednat..jestli tam zítra nezavolám, tak mě ukamenujte :grinning:
Maliník jsem pila radši až od 36. týdne..
9. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
diky za pochvalu vybavicky:slight_smile:

add. cinani...ja to jejich jidlo taky mam moc rada....zejmena tu kachnu vonavou krupavou mnaaaam...a nudle...mnaaaam:slight_smile:
9. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak ti chlapi jsou v tomto podobni ze?...Me muj taky rika, ze jsem tehotna a at to proste neresim to brisko....taky furt cumim do alb:slight_smile: A asi na tom neco je...jsme tehotny, tak si to uzivejme a spulme a spulme:slight_smile:
9. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek