• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Svoji máš opravdu krásnou výbavičku :wink:
Já se tuhle sprchovala, manžel přišel a povídá...ty už nemáš bříško? to je škoda.. :sunglasses: byl na něj zvyklý :slight_smile:
Jsem zezačátku koukala do alb, přišlo mi malý a ke konci jsem už radši nekoukala, abych neviděla, jak ho mám velký :grinning:
9. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG diiiky
tys ale mela krasny brisko!!! bych si prala takovy jakys mela ty:slight_smile:
9. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chá...s tím se nedalo nic dělat, jak bylo velký
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka :slight_smile: tak koukám, že je tu ještě totálně mrtvo.......tak já jdu zatím žehlit, se mi ale fakt nechce :confounded:
10. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face:

Já taky uklízím, vyžehleno tedy včera, ale mám tu zas vysavač, mop a prachovku :confounded:
10. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali ahoooj :dizzy_face:

jé vysavač a prachovka mě taky čeká, ale na vytírání prdím, protože o víkendu malujem, tak to vezmu při jednom :wink:
10. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já jdu teda taky ukízet :grinning:
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak se hlásíme od dr........srdíčko máme krásný a řekla bych že je takový silný.-)tak mam radost, jinak je vše v pořádku, zas nám ukázal pindíčka, ale jinak se mu asi ten UTZ přestává líbit, furt sebou mlel a potom panu dr do toho kopal:slight_smile:fakt, se řezal doktor, páč kde ho zastavil tak tam on kopnul, hned potom co se mě doktor zeptal "cítíte pohyby?"...Tak mu táda ukázal že je cítím dost:slight_smile:))))takže jsme ho ani neměřili abysme mu dali pokoj:slight_smile:)))jinak v pondělí asi jdu na ten cukr bleeeee :confounded:
10. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... sím vás, jen v rychlosti...

jak se objednává na mimibazaru???

jsem tam odpověděla na inzerát a paní mě prosí o potvrzení objednávky a já nějak netuším jak se to jako dělá... :astonished:
10. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjééé 17tt.... :-OOOO :grinning:
10. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikde nikdo pomooooc... :slight_smile:)))

a jinak budu teď pár dní zase bez počítače.. bohužel... :((( ále jako je kaput a jde na reklamaci... :( buééé
10. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já pádím.. mějte se... ukážu se až budu mít zpět počítač...
10. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: to já bohužel neumím, poradila bych ti třeba ebay, ale z mimibazaru jsem nikdy nic neobjednávala :astonished:
10. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už chtěj zase snižovat mateřskou.-/
10. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyy
10. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zvlastni, me se dr ani na pohyby neptal....on je vubec takovej nepovidaci....a kdyz ma naladu, tak se mnou zase rozebira skolstvi:slight_smile:
Ve stredu jedeme na ten 4D, tak tam me snad neco podrobne reknou, uz se tesime....
VER na cukr jdu az za tri tydny...
10. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a Tada bude asi pekny cislo:slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled a kde jsi se to dozvěděla?
10. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!!juuu tady je dneska ale mrtvo :slight_smile:

ver mam stejnou otazku jako Peta:kde jsi se to dozvedela??? :confused: to snad ne,uz takhle to stoji za houbelec :frowning2:

ja teda dneska taky uklizela a jeste to nemam hotovy,jeste musim vyzehlit pradlo a povesit pradlo..

aaa malej se probouzi,tak zase padim...zatim
10. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky,jsem to taky četla o tý mateřský,ale ještě to prý není schválený,tak snad to nedopadne..chtějí i snížit porodný na 10000kč.

Petulko,už víš s tím mimibazarem?
10. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:na netu a ve zprávách:frowning2:dokonce i porodný, hlavně že soociální zvednou těm co nemakaj:frowning2:
....

svoja:no mě dala žádanku ať si dojdu až budu chtít a mě se chce asi v pondělí ať to mam za sebou.-))
jinak ten můj taky moc nepovídá, on se většinou směje protože já mu tam pouštim do éteru ty svoje frky.-)..jeee ty se máš tak si ten 4d užij:slight_smile:...to jo táda asi bude celej tatínek, nevim proč, ale tak mi to přijde:grinning:D
10. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák zdravím holky...
Jsme dnes byli žádat o porodný, jsem ráda i za těch 13000, uvidíme co bude dál :unamused:
Odpoledne jsem dostala další oblečky na Vendulku, byla tu kamarádka..a večer možná zajdem na návštěvu my :sunglasses:
10. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady je o tom snižování
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151

teda tady bylo mrtvo...
Verli, to je krásný, že jsi slyšela srdíčko :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dobrý, ještě jsem nedostala ani kačku a už by snižovali, prevíti, hlavně, že budou rozdávat šrotovný :angry:
10. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je vidět,jak v tomhle státě podporují rodiny :angry: :angry: grrrr,jsou to sviňáci!!!! :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, stát na to bohužel nemá, ale proč, že jo :angry: Podporujeme povaleče. Já tvrdím, že kdo není invalida a chce pracovat, práci si vždycky najde!
10. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt nefér takhle brát těm nejmenším...vždyť co z toho ti rodiče kupují? Plínky, oblečení a jídlo pro děti..
10. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někteří to propijou a prohulej :angry: a stát, místo, aby po nich šel, jde po všech. Místo lepšího systému na řešení zneužívání dávek státní sociální podpory se to ztíží všem. Je to jednodušší :angry:

Jako třeba můj případ jo. 5 let nepřetřžitě platím pojistný z řekněme dost vysokýho platu. A teď, když potřebuju socku, dostanu hovno. Páč sociálka jaksi nemaká :angry: :angry: Bejt sama, tak už je ze mě bezďák :angry:
10. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už sem úplně vyřízená. Malá tak špatně spí jak přes den tak v noci. Doma neudělám nic a jsem nevyspalá že hlava mě už bolí pořád a je mi prostě špatně ach jo. Mužíček je teď s malou poprvé venku sám abych mohla aspoň eště tu trochu mojeho mlíka odstříkat. Doufám,že dnešní noc bude lepší pře takhle to asi dlouho nevydržím. :pensive:

Mějte se krásně holky..mrzí mě že vůbec nestíhám sem chodit a nevím co se děje nového a jak se Vám těhulí či jak miminka rostou..no jo..jinak to nejde

pa pa
10. zář 2009 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak malá má dnes 5týdnů a vyrostla nám od porodu už o 8cm :astonished: :grinning: Včera sem ji dala dupačky 62 a byly ji velký a dneska sou ji už akorát :grinning:
10. zář 2009 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek