Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
10. zář 2009

Tak to je slušný Sac..a myslím, že malá má očička po tobě 🙂
My máme dnes 3 týdny 😉

cat79
10. zář 2009

Ahoooj holky🙂
Tak jsem se na chvilku nalogovala na net abych vás pozdravila ze sardinie, je to tu strašně úžasný!!
Denískovi se líí sluníčko i moře, ale hlavně plavání🙂)
Jak tu celé dny relaxuju a ležim, tak ho cítím kopat skoro pořád, někdy až skáče.-))
Tatínek nás hlídá abych měla pořád bříško ve stínu, ale taky to nejde pořád, tak se snad mimísek neupeče🙂))

Co nového?
Já jsem nemohla dluho přijít co tu na koníkovi mám za heslo🙂hihihi, takže jsem musela dlouuuho přemýšlet🙂))

Moc se opatrujte, dorazíme v neděli, tak se hned ozvu..papapapapapa

sacvi
10. zář 2009

jéé děkuju angethko aspoň něco 😀

cat79
10. zář 2009

..ještě jsem chtěla dodart, že Verled my jdeme na cukr taky v pondělí...bléééééééé

A Svoji, jé, my máme pro mimi taky zelenkavé povlečení a mantinely🙂)

Jinak jsme tu denískovi koupili parádní brindáček🙂))hihihi
Už se těším na další nákupy, když tady vidím jak vám to přibývá🙂))
Holky tak já letím na véču, máme tu 5-ti chodové menu, samé ryby a ovoce a zmrzka, malej bude dobře vyživenej🙂))))))

romik84
10. zář 2009

ahojte holčiny, dneska jsem konečně složila státnice a už se můžu soustředit jen na své mateřství. teď budem ještě rekonstruovat koupelnu a dveře, pak už sem za vámi budu chodit určitě častěji.

svoja
10. zář 2009

ROMI tak to moooc gratuluju!!!!!

CAT ale ale, kdopak to k nam zavital🙂 hezky si dovcu uzivej a odpocivej!!!!! pak porovname vybavicku🙂

SAC ste sikulky...a neboj, to spinkani se srovna, ja jsem jako miminko byla pry stejna jako tvoje Janicka a pak se to usadilo🙂

moncicak3
10. zář 2009

ahojte kočandy 🙂
tak jsem dnes byla v poradně, všechno v pořádku, sestřička mi pustila srdíčko Terezky 😵 to byla krááááása 😵 😵 😵 jinak mám opět kilčo nahoře, takže celkem 13 kg 😀 ale co hlavně, že jsme zdraví....
21.9. nastupuju na mateřskou a na kontroly do poradny už budu chodit každý týden, no a 14 dní před porodem mě dr odlígruje do porodky, takže za necelých 5 týdnů už to může klíďo přijít 😉 🙂

jdu do sprchy a pak čučet na Ordinaci, mějte se a pěkný večer 🙂

amallie
11. zář 2009

Ahoj holky, tady je teda ale mrtvo zase!

Monci: to to letí holka, možná už za pět týdnů??? Ty jo, mně už to taky letí, ještě nemám ani postýlku a tak, pane jo, měla bych sebou hodit 😲

angetha
11. zář 2009

Monci to strašně utíká...to mi připomíná, jestli už to BAE nemá za sebou???????
Amalko po dnešní noci jsme mrtví taky...nevíte jestli když miminko odpoledne a v noci nekakalo tak je to
Za a) zácpa.....
Za b) to, že absolutně spotřebuje všechno mlíčko a pouze čůrá... 😅 😅
Jinak jí to v plínce hvízdá hezky, zaražený prdíky to nejsou..

amallie
11. zář 2009

ahoj anget!

já myslím, že pokud nepláče z bolení bříška, tak to zácpa nebude, však miminka mají stejně pořád průjem, ne?

angetha
11. zář 2009

No takže prázdný střeva...ale včera jsem krmila tak nějak po dvou hodinách, tak je možný, že si brala jen to přední mlíčko, kde je míň tuku...Dnes ale jedeme pryč a vidím to tak, že odpoledne dostane jednu dávku umělého..uvidíme, co se stane..kdyžtak volám doktorce..

angetha
11. zář 2009

vypadá to spíš na prázdný střeva...

U plně kojených dětí vídáme velkou variabilitu ve frekvenci vyprazdňování. Některé děti mají stolici několikrát denně, u jiných dětí je interval 1x týdně i déle . Pokud je dítě spokojené, bez projevů bolení bříška, nadměrné plynatosti, stolice je charakteru „míchaných vajíček“ – žlutá, kašovitá, je vše v pořádku. Mateřské mléko je dobře a lehce stravitelné a dítě ho může zužitkovat téměř beze zbytku.

a bříško asi bolí Vendulku z těch plynů co tam má..

amallie
11. zář 2009

Anget, tak se zdá, že je to v pořádku, když některé děti kakají i jen jednou týdně 😉

Sakriš, měla bych už si vybrat a koupit nějakou postýlku 😲

angetha
11. zář 2009

Amalko to asi jo.. 😉 za chvíli budeš rodit 😎

amallie
11. zář 2009

Už jsem si dvě vybrala, předvedu manželovi a objednáme jí 😉

hehena
autor
11. zář 2009

ahoooooooooj ženy... jdu se na vás mrknout a tady taková nemilá zprávy o rodičáku... hlavně ten rodičák mě mrzí. na druhou stranu ještěže to nekleslo na těch 3500.- jako před pár lety... mno koukala jsem na tu tabulku... překvapilo snižování dávek zdravotně postiženým... :-O mno nevím nevím... síla...

hehena
autor
11. zář 2009

BAE tak už se ti to blíží... držím paluchy, ať je to co nejrychleji a máte všichni na porod krásný vzpomínky 🙂 😵

CAT si užívá 🙂 krásný... pořádně si to i za nás vychutnejte 🙂

ROMI moooooc gratuluju ke složení státnic, určitě se ti moc ulevilo 🙂 ať vám rychle uteče i ta rekonstrukce a brzo přiď 🙂

hehena
autor
11. zář 2009

AMALLI přinejhorším to jistí ta ikea 🙂 😵

hehena
autor
11. zář 2009

my už postýlku máme rezervovanou u manžovi babičky na půdě 🙂)) je po manžovým tátovi, tak bude i historicky dýchat 🙂))) 😀

eeefffaaa
11. zář 2009

ahoj holky

potrebovala bych poradit...chceme si koupit presovac ale nerozumim tomu jako co by mel mit atd. neni to levna vec tak abysme nekoupili nejakyho blbyho....poradite mi??

blahovka.cz
11. zář 2009

Ahojky holky,tak omlouvam se,ze jsem ted flakala dochazku,ale vsera jsem celej den mela tady mamku,pak prisla jeste znama s dcerou a nakonec tomu dal tecku malej,kterej mel plactivy odpoledne 😀

eeefffaaa
11. zář 2009

ahoj blahu!!ty mas dochazku oproti me ukazkovou 😀

jo a holky nevite jak zubajda??

blahovka.cz
11. zář 2009

No efi pekne mi to pokleslo,jen co je pravda,ulozila jsem Ondraska,tak mam tak hodku snad "alespon" cas 😀

co je se zubajou by me taky zajimalo,mockrat uz jsem na ni myslela,jak asi bojuji se snazenim 😢 🙂 snad jim to taky vyjde 😉

eeefffaaa
11. zář 2009

no me ted malje spinka v obyvaku v kocaru,usnul mi u prsa,ale zacina byt nejakej neklidnej...no musi jim to vyjit,vzdyt uz si toho chudera zazila a uz se tak dlouho snazi

blahovka.cz
11. zář 2009

tak jsem si ted precetla to snizeni teprve,zpravy jsem par dni nevidela,tak je to pro me novinka,teda to jsou hajzlove,ja se bala jak uz takhle vyjdeme s temi 7600 natioz s temy 6800,to at jdou nekam statnici,hlavne ze si vozi ty svoje zadky v luxusnich autech a vyuzivaj vsechno co muzou 😠 😖

blahovka.cz
11. zář 2009

Tak holky jde jsteeeeee?????

nuki
11. zář 2009

Ahojky holky, tak mám dneska konečně trochu čsu..🙂 vidím, že maminky se snaží za námi chodit, at máme novinky..🙂

blahovka.cz
11. zář 2009

Ahojky nuki,tak konecne tu nekdo pri patku taky je 😀

moncicak3
11. zář 2009

ahojte princezny 🙂

blahovka.cz
11. zář 2009

ahoj monciii,tak ja se sem jednou dostanu a ono je prazdno,cekam jestli se maly vzbudi,ale snad vydrzi spuinkat a ja se pak budu moct v klidu najist 🙂