Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
9. zář 2009

hehe: jojo ono to přijde..🙂)) 😀

nuki
9. zář 2009

hehe: já do čínských taky občas zajdu, ale radši si dám samotné nudle nebo tofu..🙂

amallie
9. zář 2009

jo holky, číňani sežerou všechno, jeden nikdy neví 😀

amallie
9. zář 2009

Jinak těhu jóga dnes opět báječná 😉

hehe: okna můžeš umývat podle libosti 😉 Že se to nesmí jsou jen babské kecy 😉

hehena
autor
9. zář 2009

AMALLI jak často chodíš na tu těhu jógu??? 🙂 tady je jen jednou týdně...

amallie
9. zář 2009

hehe: já taky chodím jen jednou týdně na hodinu a půl, zbytek prokládám plaváním

hehena
autor
9. zář 2009

mno a jak často chodíš plavat ty aktivní ženštino 🙂

verled
9. zář 2009

holkly no a ??hlavně že nám to chutná viď hehe🙂)))

hehena
autor
9. zář 2009

jo joooo mě to šmakuje moc!!!! 🙂 hlavně téda ta jejich voňavá kachna.. ostatní je moc pálivý - což mi normálně chutná, ale teď si nechci moc dráždit zažívání.... no a dneska manža vzal ještě smaženou rejži - jejda to je tady nechutně dobrý!!!! mlask... 🙂))))

amallie
9. zář 2009

hehe: jak se mi chce, někdy denně, někdy 3x týdně, pomáhá mi to záda, úplně se v tý vodě uvolním

hehena
autor
9. zář 2009

žjé ty jsi skvělá AMALLI... se taky už musím sebrat a jít, bo jinak z těch zad zhebnu... děs běs...

amallie
9. zář 2009

hehe, ono to chce vyrazit poprvé do pěknýhoí bazénu a pak už se budeš těšit 😉

hehena
autor
9. zář 2009

no mám tady za rohem to holmes place, takže budu chodit tam... 🙂 jak na tu jógu, tak na plavčo... ještě tam mají "cvičení pro těhotné", ale to absolutně netuším co to je... jako dle internetu by tam mělo jít i o učení dýchání a tak, něco málo k porodu atp... ale kdoví jak je to tady v holmes place...

nuki
9. zář 2009

jojo hezky na sebe holky myslete a plavejte, at je Vám dobře..🙂

amallie
9. zář 2009

hehe, to svičení pro těhotné může bejt dobrý!!! právě to dejchání a tak, to se dlěá na joze taky

musíš se stát členem, nebo se dají platit jen hodiny?

zuzka.o
9. zář 2009

Paní si vybírá kabelku. Nakonec se jí zalíbí úplně maličká.
Jenže cena je 6500 Kč.
"Není to moc za takhle malou?" ptá se.
Prodavač odpoví:
"Je z pánského přirození. Když ji třikrát olíznete,máte kufr!"

hehena
autor
9. zář 2009

AMALLI já myslím, že si můžeš platit jen hodiny... ale ještě jsem to pořádně nevyzkoumala... 😉 musím tam zavolat a optat se na to...

hehena
autor
9. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
9. zář 2009

😀 😀 😀

holky, se odmlčím, jdu na gaučíček

nuki
9. zář 2009

Zuzi: moc hezký.... 😀 😀 😀
já za chvilku odcházím..🙂

zuzka.o
9. zář 2009

To mi teď dorazilo na mailíka, musela jsem se s váma podělit....zase jdu makatititi.... pááááá 😵

baeszinka
9. zář 2009

kuk,jsem zase tu..trochu jsem vytuhla 😅

Monči,s tím maliníkem každý radí něco jiného..je tu na koníkoj i diskuze..
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
...jsem si to trochu pročetla a docela mě to vystrašilo,že někdo začal pít maliník a za dva dny jel rodit..tak jsem čekala na konec toho 34.TT a pak začala pít...na mě to teda"otevírací" účinek nemá...už jsem vypila skoro tři krabičky po 20 a čípek mám zavřenej...

Jinak Hehe,já chodila na těhu cvičení k nám do porodnice,ale o prázninách se necvičilo až zase teď od září a to už se mi moc nechce,tak na to prdím... 🙂

Zuzi 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. zář 2009

Baes zy jo za chvilinku už budeš rosit,třeba i dneska 😉 Už se těším až uvidím Kryštůfka 😉

baeszinka
9. zář 2009

Ahojky Peťulko a Vítečku,no snad už brzy,ale na dnešek to nevidím..i když datum by to byl krásnej 9.9.2009 😅 🙂 .A jak se máte?

p.e.t.u.l.k.a
9. zář 2009

Beas no to by bylo krásné datum 😵 My se máme střídavě. Ale je pořád ještě hodný 🙂 Jen někdy pláče.Musím někdy zase vložit fotečky už je velký klučík 😉 Fakt roste jak z vody.A Beas co M?

baeszinka
9. zář 2009

Manžel dostal rozum a je to zase ten,co jsem si ho vzala,tak snad mu to vydrží 😵 😉 Už se nemůže dočkat mimíska,stejně jako já,už aby tu byl s námi 😉 🙂

JJ,Petulko,určitě přidej nějaký fotečky,ať se můžem pokochat 😵 😵

Tak holky,já mizím,stejně je tu mrtvo,jdeme grilovat kuřátko,mňamky 🙂 .Tak se mějte hezky a papa

amallie
9. zář 2009

Baes: papa a jsem ráda, že manža dostal rozum, pacholek jeden 😉

angetha
9. zář 2009

Bae to je krásný, že se manža zas chová normálně 🙂 🙂 ať mu to vydrží...
Petulko mě přijede kamarádka - spolužačka, s holčičkou a přiveze mi oblečky a pokecáme o porodu tak je to fajn 😉 na tu kontrolu se taky musím objednat..jestli tam zítra nezavolám, tak mě ukamenujte 😀
Maliník jsem pila radši až od 36. týdne..

svoja
9. zář 2009

diky za pochvalu vybavicky🙂

add. cinani...ja to jejich jidlo taky mam moc rada....zejmena tu kachnu vonavou krupavou mnaaaam...a nudle...mnaaaam🙂

svoja
9. zář 2009

Jak ti chlapi jsou v tomto podobni ze?...Me muj taky rika, ze jsem tehotna a at to proste neresim to brisko....taky furt cumim do alb🙂 A asi na tom neco je...jsme tehotny, tak si to uzivejme a spulme a spulme🙂