Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
11. zář 2009

Efi: naši dostali před pár lety presovač, zkoušeli to, ale moc jim to nešlo. Kafe bylo moc hořké a napěnit mlíčko nebo smetánku dalo hodně práce. Ono vždycky záleželo, jak se to tam upěchovalo. Takže si stejně většinou vaří turka nebo instant.... a na dobré preso si zajdou do kavárny.

nuki
11. zář 2009

Ang, Zuzi: budeme se snažit, aby ano..🙂))

Zuzi: opravdu to je dálnice.🙂

verled
11. zář 2009

ahooooj.-)
ange:pěkňoučký🙂
zuzka:to je stejně super, že jsi v "tom".-))
nuki:no ty už by ses pomalu měla taky připojit🙂

nuki
11. zář 2009

Verled: Ahojky🙂) jojo chtělo by to .)

nuki
11. zář 2009

holky dopiju kontryhelový čaj a půjdu, ještě se dneska ukážu...mějte se krásně..🙂))

zuzka.o
11. zář 2009

Ahooj VER 🙂 Viď? Já si to taky říkám, jak je fajn bejt těhule!

NUKI: taky jsem posl 2měsíce pila kontr.čaj. Posl. měsíc (při otěhu) 1ráno a 1večer do ovulky. A bylo to tam! 😀

nuki
11. zář 2009

Zuzi: tak to je fajn zpráva, zkrátka se snažím jak jen to jde..🙂)) tak papa.🙂

zuzka.o
11. zář 2009

Pa 🙂

zuzka.o
11. zář 2009

http://numerologie.najdise.cz/

docela to na mě sedělo 😕

verled
11. zář 2009

zuz:jojo tam taky chodim🙂

svoja
11. zář 2009

Hoj holky...zdravime s rostakem🙂 Pekne kope cely den🙂 Ale hodne casto tvrdne brisko...☹
Mam zas nove kousky do vybavicky...🙂

carculka
11. zář 2009

ahojky holky 😉 svoji tak jsem zvedava az to pridas 😉 zase jsi mela nakupovaci,jo 😀

svoja
11. zář 2009

CAR ahooj, nojo, navstivila jsem sekac...uplne nove kousky zase...mam ja to ale stesti...tentokrat ale jen dvoje dupky a soupravicku (dohromady 290Kc🙂)

carculka
11. zář 2009

svoji to mas fakt stesti na supeer kupy 😀

verled
11. zář 2009

svoja:z toho si nic nedělej, mě taky často tvrdne, ale všimla jsem si že to dělá i malej, jak se vyvalí zádíčkama ven tak mi ztuhne a pobolívá🙂...možná je to teď takový tvrdnoucí období.-)....

amallie
11. zář 2009

anget: podělala se nám 2x Ardo a 1x Candy. Tyhle tedy nebrat!!!! Takže já teď už vzala Siemens za 23tis., páč na to nemám nervy 🙄
Jo a na chatu jsem koupila před pár měsíci z druhé ruky Whirlpool a ta myje teda super.

efi: my máme AEG

svoja
11. zář 2009

no me to tvrdnuti i tak jako boli....a je to i vickrat nez desetkrat za den, tak me dr neco predepsal, ale bojim se to uzivat, varoval me pred prujmem...i v letaku to je...tak abych se pri tom mem dojizdeni nekde neposr....ale dnes uz jsem zacala, protoze to tvrdnuti je fakt neprijemny...fujfuj

my mame taky mycku a uz bych ji nedala...je to uuuuzasna uspora casu...bomba fakt...a to jsem ji zezacatku nechtela, tak sem byla blba🙂

romik84
12. zář 2009

díky moc za gratulace,holky, zuzce moc přeju, ať jde všechno tak jak má a miminko se vyvíjí.včera jsem byla v jednom kole celý den jsem prala, dneska mě čeká žehlení a přípravy na rekonstrukci, do toho mě pěkně bolí bederní páteř, asi jak se to tam roztahuje a připravuje. od pondělí budem na ubytovně, tak doufám, že tu koupelnu udělají co nejdříve.Amal nic si z toho nedělej, já mám teprve koupené nějaké hadříky a přebalovací komodu, všechno ostatní začnu shánět teď.

baeszinka
12. zář 2009

Krásnou sobotu všem 😉
Nešel nám teď internet,tak jsem se sem včera nedostala.Jinak hlásím,že nerodíme a ani se na porod necítím,takže nic se zatím neděje,chjo...už se na toho našeho mrňouska těším 😵 😵

Zuzi,krásný testíky 😉 🙂

angetha
12. zář 2009

Ahoj holky..tak včerejší problém s kakáním vyřešen, malá hodně roste, je to ten růstový spurt, jak dávala Petulka odkaz, všechno krásně sedí...když je u prsu dvě hodiny, tak pak krásně spí 😅
Bae 40. týden....už jsi na konci.. 😵
Romi a tobě to tedy taky pěkně utíká 😉

baeszinka
12. zář 2009

Ahojky Angeth,tak to je fajn,že se kakání vyřešilo 😉
Jj,už se blížím ke konci..za týden mám TP....Ange,cítila jsi,že se porod už blíží?Nějakou předzvěst než to začalo?Nevím,jak to mám napsat,tak snad mě pochopíš 😅 .Já totiž vůbec nic necítím,poslíčky a tvrdnutí břicha mám občas,ale nic hroznýho a hlavně už asi měsíc 😖

angetha
12. zář 2009

Mě břicho tvrdlo pořád..pár dní před porodem mi odešla hlenová zátka. ve středu jsem tak třikrát cítila tlak v zádech, ale mávla jsem nad tím rukou..a v noci to začalo - kontrakce po 5 minutách

baeszinka
12. zář 2009

Tak uvidíme no,mě zátka zatím neodešla,v zádech mě bolí jen když dlouho stojím,břicho mi tvrdne párkrát za den...v úterý to snad doktor rozsekne 😉 🙂
Nejhorší je snad to okolí,zapnu icq a tak tuna vzkazů typu..tak co,užžž?Choděj mi pořád sms,jestli už jsem porodila,manža jde do práce a stavěj ho sousedi a ptaj se,jestli už je mimi...katastrofa 😀 😀 😀 Jsem docela v pohodě,ale tohle mě teda už deptá,přitom všem říkám,že jim dám vědět a stejně si nedaj pokoj 😠 😅 😅

angetha
12. zář 2009

Bae přesně....to UŽZZZ? bylo hrozný... 😖
No jdu žehlit plínky, než se malá vzbudí..
papa Bae, užívej si bříško 🙂

baeszinka
12. zář 2009

Papa a hezký víkend 😉

svoja
12. zář 2009

BAE tak uzzz?🙂 Ne, delam si srandu🙂

HEZKY VIKEND, PRVOSENKY!!!

carculka
12. zář 2009

ahoj holky...mrtvo?

moncicak3
12. zář 2009

Ahojte kočky 🙂 tak už budeme mít za chvilku vymalováno, kuchyň už máme hotovou, teď schne a manža teď maluje chodbu na žluto 😵 vymaluje strop a kousek stěn a pak ho půjdu vystřídat 🙂 a pak úklid.....
dneska je tu zase mrtvo.....tak jdu zas makat 🙂

hehena
autor
12. zář 2009

ahoooooooj holky 🙂 dneska byl fajn den, dopoledne jsme se váleli a teď jsme byli na minivýletě a na baště... 🙂

BAE vůbec nechápu tohle vyptávání před porodem, dyť dneska každej rozesílá sms... to nechápu, že ty lidi nepočkaj až jim příde zpráva... jsem si tohle těhotným kamarádkám vůbec nedovolila napsat, bo je jasný, že to musí deptat, člověk je sám napnutej kdy to bude a ještě tohle bombardování.... fuj...

carculka
12. zář 2009

monci,vy jste ale sikulky 😀

hehe ahoooj.a kdepak jste byli?? 😀 😀