Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. zář 2009

AMAL jak se máte? 😉 jj obsahuje hormony, ale samo ne tolik jako prášky 😉

eeefffaaa
14. zář 2009

tak holky dohodnete se jsou nebo nejsou to hormony 😀 😀 😀

prostej zatim intimni zivot nic...me ted konci sestinedeli a pristi tyden jdu na kontrolu a MIlan sam ani vubec nechce,protoze ma strach aby mi jeste nejak neublizil..pritom uz se citim v pohode snad 14 dni...o siti nevim uz pekne dlouho a ocistky uz jsou taky davno pryc,ale ma strach no a vcera mi rikal,ze uz pry ani nevi co to je sex a ze ani kupodivu na to nema chut 😀 ono je to i tim,ze se toci kolem malyho a jeste chodi do prace,takze je vecer uplne hotovej,snad jeste vic jak ja 😀

prosteja
14. zář 2009

EFI tak já myslím, že když bude všechno ok, tak se to zase zlepší 😉 uvidíš, co ti řekne doktor.... ale když se cítíš ok, tak to bude ok 😉

k tomu tělísku, jako nějaký hormony to obsahuje, ale není to tak jak prášky a vím, že ženský si to hodně pochvalují, že je to lepší než prášky.... z vlastní zkušenosti nevím EFI, však se na to poptej u doktora 😉

sacvi
14. zář 2009

Tak už chovám pře se berušce v lehátku přestalo líbit..vypila 30ml čaje tak snad bude spokojená 😅

eeefffaaa
14. zář 2009

no ja prave nesmim mit ani trosicku hormonu v zadny antikoncepc..takze asi i telisko mi pada..jj urcite se na to pristi tyden poptam,protoze nechci byt zase tehotna...jinak pro me pada v uvahu asi jen kondom a pry jsou nejaky cipky,ktery jsou bez hormonu..jo a tyk jsem slysela o nejakych bezhormonalnich injekcich...takze na to nesmim zapomenout a zeptat se na to 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

holky jdu zehlit dokud malej jeste spinka..pak musim jit delat obed tak doufam,ze mi venku v kocaru zase usne 😀 tak zatim

prosteja
14. zář 2009

aha EFI, tak se na to fakt raději poptej...... o čípkách ani o injekcích, který by byly bez hormonů nevím 😉 ale doktor toho bude vědět určitě víc, než my všechny tady dohromady a něco ti doporučí 😉 a kdyžtak EFI kondom je poslední záchrana no 😀

SAC a jak vy se máte? 😵

amallie
14. zář 2009

efi: tělísko určo obsahuje hormony, jen bariérové by nestačilo

ale být tebou, tak tadyna koníkovi jsme se dost naučily metodu plodných a neplodných dnů, sice je to vopruz, ale můžeš měřit teplotu a pozorovat ovu a mimo ovu kondom nepotřebujete, co ty na to? To je totiž můj plán, páč já už žádné hormony taky nechci, sice je samozřejmě můžu, ale už neeee

eeefffaaa
14. zář 2009

no kondomjsme pouzivali poslednich pet let,nez jsem otehulila,takze si Milan pak to plozeni nalezite bez toho uzival 😀 a pet let jsme ho pouzvali a dobry,tak snad to tak bude i dal a nestane se nejaka nehoda,kdyz bych nic jinyho nemohla...

tak doucata zatim...snad se jeste ukazu

eeefffaaa
14. zář 2009

jo a to jsem vam chtela napsat..moje kamaradka ted mela z HA plicni embolii ☹ nastesti je v poradku,ale mela to jen tak tak...doktorka ji rikala,ze HA je docela svinstvo a ze kdo ma zdravotni problemy si dost koleduje,ale u vetsiny holek se ty zdravotni problemy treba neprojevi pokud se nevysetri..jako treba u me...me kdyby doktor neudelal nahodny vysetreni tak uz by me mohla chytnou mrtvice..pry je ted strasne pripadu kdy se to stava...takze si holky davejte bacha!!

eeefffaaa
14. zář 2009

jo a amal jak topises,nad tim jsem taky uvazovala,ale jak se znam tak ja jsem na tyhle veci dost lina,takze nevim jestli bych dokazala porad merit a hlidat to...to bych mela prave strach ze by nam to ujelo 😅

prosteja
14. zář 2009

jj souhlas antikoncepce je pěknej hnus 😖 tak EFI papa 😉

AMAL taky jsem nad tím uvažovala...... pokud moje tělo bude po porodu trochu fungovat, tak normálně metodu plodných a neplodných dnů....... a v těch plodných s kondomem...... no uvidíme 😉

sacvi
14. zář 2009

prostejko tak je to už lepší..ale když sem přišla z porodky děs 😔 Já ani z ní nechtěla jít dom že se o malou nebudu umět postarat 😅 Pořád sem brečela a byla to hrůza nikomu to nepřeju. Naštěstí tchýně hodně pomáhala a pomáhá pořád a občas dojede i moje mamka tak je to fajn..Jinak se máme dobře..malá je hodná jen s tím spinkáním je to teď horší..ona třeba usne na mně když ju držím po jídle aby si brkla ale jak ju položím je zachvilku vzhůru 😒 Nevím proč přitom na mně by spala jak dlouho..a brzo mně upadne levá ruka 😀 Sedím právě na balónu...v jedné ruce malou a druhou píšu a houpu se na tom balónu a malá je evidentně spokojená

prosteja
14. zář 2009

SAC to nejhorší už máte za sebou 😉 a to spinkání se snad taky zlepší....... ale čím to může být teda nevím, nic mě nenapadá 😖

sacvi
14. zář 2009

holky já řekla mužovi že až na to půjdem tak leda se 4kondomama 😀 Nechci být hned těhu 😀

prosteja
14. zář 2009

SAC 😀 😀 😀

sacvi
14. zář 2009

prostejko a ne že si necháš říct co čekáte!!! 😀

prosteja
14. zář 2009

SAC nenechám 😀 už to ví i doktor, my to před ním tak nějak nadhodili a že si to jako nechceme nechat říct a ona prý, tak já se ani nebudu dívat 😀 ......

sacvi
14. zář 2009

no to je moooc dobře 😉

zuzka.o
14. zář 2009

Ahooj PRVUŠKY 😵

Japa je?

amallie
14. zář 2009

Holky, já myslím, že pořád měřit se nemusí, neb když už člověk to své tělo zná, tak první týden nic, druhej až do ovu měřit a po ovu se zase už nemusí, takže měření připadá v úvahu maximálně na 14 dní, ale když se to vychytá, může to být i kratší dobu 😉

zuzka.o
14. zář 2009

SAC: teda 4kondomy? To je nářez 😀 😀 😀

prosteja
14. zář 2009

SAC proč to je moc dobře? jako že se nebude doktor vůbec dívat nebo že si to nechceme nechat říct.... co mě třeba strašně překvapilo, jak nás v tom podporuje rodina.... že to je úplně super, že čekali, že přijdu za pár týdnů a už budeme vědět co to bude a že takhle je to daleko lepší, to jsem úplně čučela 😀

ahooooj ZUZI, těhulenko.... tak co? už jsi byla u doktora? 😉

prosteja
14. zář 2009

AMAL hlavně aby to naše tělo fungovalo po porodu 😀 se už vidím jak měřím 30 dnů a nic.... 😀

svoja
14. zář 2009

Ahoj holky, tak hlasim neschopenku☹ Zatim bez antibiotik, snad to prejde...
Nemam docteno, tak jdu na to...

zuzka.o
14. zář 2009

JJ, hormony jsou hnus! Kdyby se jim tak povedlo vynalézt antikoncepci bez hormonů, vedlejších účinků,... a ještě s nějakýma prospěšnýma účinkama... to by bylo terno!

Jejda, PROSTEJKO...to ses měla krásně. Být rozmazlovaná je paráda! A ve škole jsi všechno vyřídila dobře?
Já bych teda nevydržela nevědět, co to bude. Jsem strašně zvědavá. Kdyby manža to vydržel, tak bych se nějak snažila, ale on je stejnej jako já 😅

zuzka.o
14. zář 2009

SVOJI: tak ať ji je líp 🙂

Amali: ty záda jsou hnus. Chudinko.

sacvi
14. zář 2009

je dobře že si to nenecháte říct.. bylo krásné dyž se malá narodila a ležela na bříšku a PA zvedla nožičku a říká je to holčička 😵 😵 Krááása 😵 😵

zuzka.o
14. zář 2009

PROSTEJKO nebyla. Dneska jsem 5tt+3. Hm....tak jsem k mudrpudr volala.... sestřička je teda trochu napěst...a normálka mi zkazila radost a ani se mi tam nechce. Oni se tam střídají 2 doktoři - otec a syn. No a já bych teda radši k tomu otci,je fajn, je s ním sranda.... ale ten prej nedělá utz, že je důchodce, potřebuje k tomu nějaký lejstra a že prej je to drahý. Tak musím k synovi... a ten může jenom út ráno nebo pá ráno..... ach jo! A ona prej že to je brzo, že to stačí přijít až příští týden.... tak jsem jí řekla,že jsem měla mimoně..... tak to prej jo, že mám přijít takhle. Tak jsem tak znechucená, že půjdu nejdřív v ten pátek. ☹

sacvi
14. zář 2009

Zuzi eště sem negratulovala tak gratuluju k 6tt 😵

Holky já budu mít malou asi moc rozmazlenou 😅 Jak křičí tak ji sice chvilku nechám ale jen chvilku a už chovám..dyž já nemám srdce ju nechat plakat 😔