• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
to je prostejko vid,ony si ty tchyne pak neuvedomujou,ze si ten vztah se synem samy poslapou :unamused:

teda holky,ja kdyz vidim ty vase tehu tydny,klidne bych si to tehu znova prozila,tak snad jednou - jeste chci tu holcicku,ale zatim nam staci tenhle spunt :grinning:
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky pridala pupek:slight_smile: VER mas pravdu, uz to taky cejtim, ze prede mnou je neco, co tam nebylo:slight_smile: Dokonce jsem si ho uz trochu spalila pri vareni:slight_smile:...no a ty kila, co jsem pribrala mam taky na zadku a v nohach.... :unamused: :angry:
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...chichi...mam tam slinec:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to Tě chápu a zároveň lituji, někteří lidi nedokáží určité věci pochopit a nevysvětlíš jim to, přeji hodně trpělivosti..:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky teda dekuju vam,vykecat se tu je vzdycky tak super,cloverku se hned ulevi a jsem rada za vase uprimne nazory :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a co je noveho u nas?
15. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER 7 kilo ještě není tak moc a neboooj, ještě porosteš, teď teprve miminko začne nabírat.... :wink:
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a SVOJI pěkně marod v pyžamku :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki diky o nic jineho se ani nesnazim,jen trpelivost :grinning:

tak ondrase uz je vzhuru tak tu se mnou kouka jak pisu :grinning:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ nojo...ted tady sedim u pc, zabalena do deky:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu:no jo, holt se s tim musíš naučit žít.-)páč aspoň budeš mít klid... :astonished: ...a myslim si že ta oslava se všema je dobrej nápad....
svoja:to je prča jak jsou teď hrbolatý jak máme dělohu teprv v půlce břicha.-)))...no a ohnout se a navlíknout si fusekle je pro mě teda tělocvik:slight_smile:)...ale tka snad se to nějak vyběhá:slight_smile:
:sunglasses:
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver no u ditete mi to prijde hezky,tak uvidime co bude az se bude blizit prvni rok :grinning:
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ja bych taky asi delala jakoby nic a aspon Ondraskovu oslavu delala spolecnou...kvuli nemu...

VER no me nekdy prijde, ze mam tu delohu pres cele bricho....:slight_smile::slight_smile: Vcera jsem lezela u TV a misto na tv hledela na bricho jak se hejbe...to bylo jako kdyz se jezdi rukou pod dekou treba...jak vetrelec:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:no s tim novym miminem se snad čeká na tebe ne??.-)
svoji:ty už nepracuješ??jsem asi nějak přehlídla:slight_smile:
prostej:i tak mi přijde že mi pupek roste každym dnem, cejtim to na kalhotách fakt je že tři dny jsoiu znát.-)
15. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja: tento týden předěláváme střechu..jinak já začnu testit na ovulaci a pak skočím na manžílka, chtě nechtě..:slight_smile:)) ne musím udělat, chtě..:slight_smile:))
15. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI teda takhle se marodí, v dece u počítače? :grinning:

BLAHU no já už vidím naše rodiny jak pořádají společný oslavy :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě normálně rozesmála...... :grinning:
15. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no teď to právě začne nabírat grády :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu, ale doteď rostlo miminko sice rychle, ale teď začne teprve to hlavní tóčo, začne nabírat jen a jen a na vázet, tak 3 dny musí být znát :wink:
15. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER mam nejakou virozu jen....

NUKI chichi...no jasneze chte:slight_smile: my kdyz jsme pocinali, tak jsme vedeli kdy zhruba asi a uz jsme si z toho delali srandu, manzel rikal, ze si prijde jak odplodnovac:slight_smile: chichi...pak se trochu zlobil, ze me byl dobrej jen na "to" a pak ze jsem ho odkopla:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale me bylo na zacatku blbe... :sweat_smile: Jsme to vzali s humorem :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ránko!

Blahu: teda ta tvoje tchýně, to je ježibaba :angry: Já bych tam nechodila a když ani manža nechce, tím lépe :wink: A dítě bych jim nesvěřila ani na koupání, když to neumí, ať na něj nesahá.........úplně se mi dělá blitno z toho jak popisuješ to její ocicmávání, no fuj, já jsem na tohle háklivá :confounded: Ať mu rdaši místo toho koupí hezké hračky a tak, aspoň to bude ku prospěchu

holky, budu dnes jen nakukovat, mám hodně práce doma
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: Ahojky:slight_smile:)) tak to určitě..:slight_smile: já myslela narozený..:slight_smile:))

Svoja: o víkendu jsme měli děti a taky přijela ségra s neteří, takže jsem toho měla až až, ale bylo to v poho, v sobotu jsme byli v Zoo a na bobové dráze a všem se to líbilo....jen se musím učit na atestaci a moc mi to nejde..:(
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki: ty seš mudra?
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no já to vim, kde mi to končí, tobě to nejde poznat??...ale jinak malej se taky furt mrská večer, a jak říkáš o tý ruce pdo kobercem tak to u něj nehrozí on si prostě hraje na fotbalistu a to jsou rány......tak většinou vidim kopance, jinak se mi hodně točí takhle kolem pupku:slight_smile:)mam jí asi tak 3cm nad pupkem...ahaa, tak snad budeš brzo v pohodě...
prostej:já vim, ale snad ještě i povyroste, chtělo by to kousek
:grinning: :grinning:
nuki:tak to ráda čtu:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj AMAL :dizzy_face:

NUKI a na jakou atestaci se připravuješ? :wink: mě bude čekat taky zase učení, ale jen na zkoušky na vysoké, tak snad to s prckem nějak zmáknem :grinning:
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no ty si teda uzivas:slight_smile: taky u nas bylo dite na "vikend"...v sobotu odpol si ho odvezl dedecek, protoze manzel jen v nedeli do prace, mladej mel v nedeli fotbal a pak uz se ani neozval :unamused:
15. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER me teda prijde, ze me konci dal...vcera jak jsem lezela, tak me na chvili ztvrdlo bricho, udelala se z toho uplna koule (jako mic) a koncila teda dal nez 3 cm nad pupkem...jen jsem si rikala, kam se do toho balonu veslo tech jeho 30cm:slight_smile: ...no fakt, je to jak z tech filmu, jak treba lidem pod kuzi cestujou nejaci cervi nebo tak neco...
15. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal: já jsem MVDr.

prostej: jsem ve státní správě a dělám druhou atestaci v oboru hygieny:slight_smile: určitě to zvládnete..:slight_smile:

Svoja: no jo musíme to zvládat, že ? :slight_smile:)))
s tím oplodňovačem to je přesné, říká to stejné..:slight_smile:)
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:to by ti ale nemělo, to by mělo bejt tak nějak u všech stejný.....myslim růst tý dělohy.......jako nahoru :grinning: mluvim jak tatar:slight_smile:)))....ty ale mě teď taky hodně často tvrdne břicho a občas v noci , když se chci otočit z jednoho boku na druhej, tak mě tam minule uplně píchlo a zabolelo a bylo to jak kdyby se mi tam něco utrhlo...fuj to byl hnusnej pocit.....
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki: ty jo, tak to byl kdysi můj sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teda chápu správně, že neléčíš zvířátka? :frowning2: Státní správa?

prostej: ahoj :wink:
15. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahopjky amal,tak uz mas v tehu tydnech 3 na zacatku,teda,pockej,ted uz to bude utikat,dekujuze nazor,ja to citim stejne a manzu fakt na navstevu nenutim,proste jejich minus,kdyby do nej nehustili i v praci sve rozumy z vychovou tak by tam chodil rad :grinning:

my si vzdycky tak slastne oddychneme,ze uz je navsteva za nama a nejdulezitejsi jsme my tri,teda ctyri i se pserm :grinning:
15. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
amall: neléčím, to mám spíš jen tak pro sebe...dělám na Městské veterinární správě, kontrolujeme výrobu všeho živočišného původu a taky prodejce, včetně řetězců..:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek