Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
15. zář 2009

VERLED no ja si taky myslim, ze by to melo byt nastejno...chichi....ja se na to zitra zeptam...on toho totiz muj dr moc nenamluvi...no a ted jedem jinam, tak se snad neco dozvim🙂 kolik ti nameril dr vysku fundu?

svoja
15. zář 2009

NUKI no jen kontrolujte🙂

verled
15. zář 2009

svoja:mym máme tak nějka dr stejný🙂můj taky moc nemluví a neměřil mi ani tohle🙂

svoja
15. zář 2009

VER na to je v prukazce kolonka...nemas to tam vyplnene?

nuki
15. zář 2009

Svoja: jojo budeme, stále je co dělat..🙂))

verled
15. zář 2009

svoja:ne:-)...nevidim🙂

svoja
15. zář 2009

VER jaj...to je divny...ale coz...

verled
15. zář 2009

svoja:a jak se to má jmenovat?

svoja
15. zář 2009

"vyska fundu"

verled
15. zář 2009

svoja:jo tak to tam nemam🙂)))

amallie
15. zář 2009

nuki: takže tu slaninu z tesca a tak? páč tam je ta baktérie, zakázat!

svoja
15. zář 2009

vcera o tom byla reportaz ve zpravach....aby se clovek pak bal cokoliv snist....

VER jako ani tu kolonku?

svoja
15. zář 2009

Tady se nic nedeje...jdu si lehnout...

verled
15. zář 2009

svoja.jen jdi a pusť si telku🙂))...tu kolonku nevidim🙂

nuki
15. zář 2009

amall: jojo třeba tohle a ostatní.....:(
některé věci jso rizikovější a u některýh člověk ví, že je to v pohodě...a taky hodně záleží na hygieně.

carculka
15. zář 2009

ahoooj holky 😀

nuki
15. zář 2009

Ahojky carcul🙂

carculka
15. zář 2009

ahoj nuki,jakpak se mas?

nuki
15. zář 2009

Carcul: ale jo jde to, pracovně, momentálně...🙂 asi jako všechny...) tedy skoro 🙂

angetha
15. zář 2009

Ahoj holky...tak Vendulka na chvíli spí...
Jsem vás dočetla a chtěla bych nějak potěšit Blahušku, ale nic mě nenapadá 😖
Hehenko tobě gratuluju k těm pohybům, určitě to bude ono 😵
Zdravím Prostějku 🙂 🙂
MONCI mě brněl obličej, pak to samo přestalo...i když jsem se v noci vzbudila na zádech..
Verli, Svoji máte krásný bříška 🙂
Nuki, jen pořádně kontrolujte, tyhle bakterie dokážou nadělat spoustu neplechy 😒

hehena
autor
15. zář 2009

ahooooooooooj holky... ulovila jsem na chvíli noťasa.. 🙂)) tak píšu! akurát myslím, že jsem nestihla pozorně dočíst všechno! díky za pochvalu pupíku.....

SVOJI, VER nad vašima pupíčkama prostě slintám!!!!
VER mě se moooc líbíš v krátkých vlasech, jsi hrozně zajímavá, nebojíš se odvážnějších střihů.. být tebou tak to ani nenechám dorůst, bo jsi prostě kočka!!!!

včera se žádný pohyby nekonaly, tak asi taky bude následovat pauza, o který jste mluvily........ :(

NUKI držím paluchy na atestaci!

BLAHU..... mno je mi to fakt líto... jsem zvědavá na svojí TCH, ale myslím, že to bude dobrý, snad nás nebude každej týden pronásledovat (teď se vidíme tak jednou za 2 měsíce a to bydlí kousek, tak jsem zvědavá). a add ty oslavy - mě by se u dítěte taky líbila společná oslava, už jen kvůli tomu, že je to praktičtější, ale zase nemá cenu lámat to přes koleno. Ondráškovi určitě nebude vadit dvojitá oslava, zvlášť né v roce života 🙂 to určitě nebude řešit, a i staršího ho bude bavit, že dostává dárky vlastně dvakrát, takže z toho bych si nedělala vrásky, spíš to bude dvojitá práce pro tebe....

carculka
15. zář 2009

ahoj ange a hehe

ver..fakt ti ty kratky vlasy mooooc slusi 😉

nuky no a jak pokracuje snazeni?

angetha
15. zář 2009

😀 😀 tak nám přišel dopis pro Vendulku..myslíte, že to mám otevřít? 😀 😀

verled
15. zář 2009

hehe:děkuju.-)....však já to s těma dlouhejma taky dlouho nevydrží, ale teď bych zas chvilku chtěla udělat zas mikádko, vepředu delší a vzadu jenom ke krku🙂)tak musim vydržet, počítám že kolem porodu už ho budu mít🙂)a to mi taky sluší uvidíte.....třenba se pak zas nechám na krátko🙂
carcul:děkuju mooc.-)ale já jsem se rozhodla🙂ostříhat to můžu dycinky, jen teď musim vydržet to "ošklivý" období🙂

nuki
15. zář 2009

Anget: Ahojky, jojo s těmadle potvůrkma není radno si zahrávat...(

Hehenko: Ahojky🙂 mmmoc díky za přání🙂

Carcul: zítra začnu testit ovu, a pak na to hupsnem.....ale zkoušíme i teď 🙂))

zuzka.o
15. zář 2009

Ahoooj PRVUŠKY 😵

Teda, už by se mohlo začít projevovat to babí léto, nějak mi mrznou ruce na klávesnici 😠

Co jsem stihla zaregistrovat při najuknutí, moc vám všem ta bříška sluší...... jste kočky těhulky 😵

VER: jak tady píšou holky, nenech si ty vlasy dorůst, moc ti to s těma zajímavejma střihama nakrátko sluší, jsi kočka. S dlouhejma bys byla taková obyčejnější.... 7kg je super, moc ti to sluší, jsi kóča!

BLAHU: teda to je ale trápení s tou tchýní.... ne nadarmo se říká, že s manželem si bereš i celou jeho rodinu! Jestli nejsou schopni dodržet tvé zákazy, tak prostě omez návštěvy! Jinak se z toho zblázníš! Musíš být velkej tvrdej Márvin.... 😉

NUKI držím palce na snaženíčko a taky na atestaci..... koukej těm řetězcům pořádně zavařit. Jak byla ta kauza o tom zeleným mase, co přebalovali, dělalo se mi špatně! Od tý doby maso v marketech nekupuju. Kupovala jsem tam uzeniny, ale koukám že ani na ty se nedá spolehnout.

zuzka.o
15. zář 2009

Ange: aby to nebylo porušení listovního tajemství 😀 😀 😀 ....ale jako maminka myslím že můžeš 😉

nuki
15. zář 2009

verled: jojo sluší Ti to, taky jsem přemýšlela, že jestli me Ty dlouhé vlasy přestanou bavit,tak bych šla do mikádka..🙂

prosteja
15. zář 2009

tak se hlásím z malýho obídku 😀

téda tady se to nějak rozjelo 😀

zdravím HEHE 😵 doufám, že pohyby se brzy vrátí... já si na tebe vzpomněla dneska ráno v metru, kdy jsem měla pocit, že se mi v břiše prohání bublinky, ale asi to bylo jen zažívání 😀 na nějaké cítění miminka je ještě strašně brzy 😉

ahoooj ZUZI 😵 taky tu mrznu ve svetru 😖 😔

ahoooj ANGE 😵 já myslím, že Vendulce to vadit nebude, když to otevřeš a přečteš jí to 😀

ahoooj CARCUL 😵 my jsme se dlouho neviděly... jak je?

nuki
15. zář 2009

Ange: á myslím, že by Ti to dovolila..🙂

Zuzi: Ahojky🙂))
moc díky za držení palečků..🙂))