• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
jojo VER, mikádko je fajn :slight_smile: a občas člověk potřebuje změnu to je jasný :slight_smile: viz já. měla jsem před třema měsíci vlasy pod lopatky a teď tam je místy max. 3 cm :slight_smile:)))

ahoj CARCUL, ahoj ZUZIiii :slight_smile:

ženy jdu vařit, ale budu nakukovááát :slight_smile:

počítač bude nakonec až někdy zítra odpoledne, tak to je v háji toto... :((((
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a jakpak ti je ty nase tehulko??

ver..a co vy,zlobi ten tvuj broucek?
15. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

tak mam chvili nez se malej vzbudi..uz spi dlouho takmyslim,ze uz to brzy bude a pak jdem konecne na to kafe k segre..vcera jsem to odvoala protoze malej strasne dlouho spal :slight_smile:

a jinak co je tady novyho??asi vas nedoctu ani letem svetem
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen to dopisu a malej uz se probouzi... :grinning:
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: a jak je Tobe, Ty naše těhulko..:slight_smile:)))
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi: taky si hezky užijte kafíčko..:slight_smile:))
15. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI taky zdravím a pozdravuji, kafíčko si užijte, jak se malej probudí, tak napapat a hurá za ségrou :grinning:
eeef...ahuuuuuuj

ahooj prostej..jo je fajn,uz mame objednanej kocarek,zarizenou porodku,ted se nekdy chystam objednat pokojicek :grinning: mimisek zatim vypada v poradku a v po jdem na ko,tak se moooc tesime :grinning: :grinning: a na rijen jsme objednany na 4D...a co vy?
CARCUL tý brďo, vy jste nějaký rychlý :grinning: :grinning: :grinning: no my, tak popořádku: na kontrolu jdeme zítra, docela se těším, snad uvidím našeho mrňouse na utz a všechno bude ok :wink: , porodku mám naštěstí zařízenou (tam neztrácím :grinning: ), kočárek čekáme jak se postaví čojka k tomu testu kočárků v ČR, jsem na to docela zvědavá, jinak jen očíháváme, co by se nám asi tak líbilo :wink: a pokojíček kupovat nebudem, jen postýlku, a to má ještě fůůůůru času... :grinning: no tak asi tak.... máme se fajn, nic nám nechybí :grinning:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký kočárek jste vlastně vybrali CARCUL? :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme Vendulku pojištěnou, to jsem ráda.. :slight_smile:
Carcul a jaký máte kočárek?
15. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě zajímá, jaký bude kočárek..:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang,prostej..teutonii spirit S3
15. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej...tak to uz mozna budes vedet pohlavi vid :grinning:
15. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no to asi nebudu :grinning:
15. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjůůůů..... CARCUL vy jste fakt fofři...
my máme zatím pár hadříčků (asi 6 kousků a z toho je půlka od ségry :slight_smile:))
kočárek asi koupíme ten X-lander (kdy má být hotovej ten test kočárků PROSTEJ?)
a postýlku dostaneme po manžovým taťkovi :slight_smile:))
no pak bych ráda vyřešila přebalovací místo, bo bych to chtěla co nejpraktičtější, ať je tam více místa.

no a pak nevím co dál... další hadříky, lehátko do vaničky, nějakou základní kosmetiku, vyřešit plenky a co já vím, co ještě.... lehátko mi asi půjčí kamarádka...
no jo add to lehátko - máte holky maminky některá to lehátko s možností vybrování??? jsem to viděla v sexu ve městě - bylo to to jediný, co toho malýho Bradyho uklidnilo :slight_smile:)))

PROSTEJí na zítra držím palce!!!!!!!!!

my jdem příští týden. a už bych šla nejradši teď :slight_smile:)) :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak musím znovu vychválit to Rennie... užívám ho asi týden a je mi fakt líp... .)

a jdu konečně vařit :D :grinning:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE děkujuuuuu :dizzy_face: já se taky hrozně těším :grinning:

k těm kočárkům, já zatím jenom vím, že čojka se nechala slyšet, že po tak hrozivým výsledku v Německu si otestuje kočárky v ČR sama, ale kdy to proběhne nevím.... předpokládám, že do konce roku :wink: kdybych něco věděla, tak určo hodím info :wink:

jinak my jsme teda rychlíci akorát v tom, že jsme přestěhovali stůl pod počítač do ložnice, do takového rožku, na to koupím tu přebalovací podložku a tam budeme přebalovat... stůl je velikánský, takže mi naprosto vyhovuje :wink:
15. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE přidávám se, Rennie je naprosto super, mě teď docela často pálí žáha a Rennie je rychlá náplast :grinning:
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..s vybrovanim bych nekupovali pak ti prcek neusne normalne v postylce-je to to samy jako s kolibkou...

prostej..a proc by ne..my uz tusime...a snad nam to potvrdi nebo vyvrati v pondeli
15. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: držím palečky:slight_smile:))

já běžím na oběd a pak budu mimo...zítra se ukážu...držte se ženy..:slight_smile:)))
15. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL stačí když mi mrkneš do pasu :wink: my to sladký tajemství vědět nechceme :dizzy_face: no a carcul co se schovává u vás? když tušíte teda....

nuki nech si chutnat a díky a papa :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahaa prostej :grinning: :grinning: :grinning: prostej povim az to budu vedet urcite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám zase minutku.... no od rána mi bylo teda blivno, donutila jsem se něco sníst, ale není to nic slavnýho. Kalohoty mi škrtí, tak tady sedím s rozepnutý poklopcem...hahaha.... jo a mám v puse kovovou chuť. Ble :zipper_mouth:
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok CARCUL :grinning:
15. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a kdy vyfotis brisko? :grinning:
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL jsem si hledala ten kočárek a docela mě zaujalo, to budete používat i pro malý miminko? :sweat_smile: v té zimě?

ZUZI jako bych viděla sama sebe před pár týdny :grinning: neboooj mamčo, to přejde :wink:
15. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,je to trojkombinace,ma to i korbicku a autosedacku mame objednanou taky
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha CARCUL... já ho právě našla všude ve sportovní verzi od 6. měsíců :sweat_smile: se mi to zdálo divný..... díky za vysvětlení... kočík hezkej, teda u mě v rámci možností páč nemusím ty trojkolky..... hlavně, aby vyhovoval vám :wink:
15. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek