Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
15. zář 2009

jojo VER, mikádko je fajn 🙂 a občas člověk potřebuje změnu to je jasný 🙂 viz já. měla jsem před třema měsíci vlasy pod lopatky a teď tam je místy max. 3 cm 🙂)))

ahoj CARCUL, ahoj ZUZIiii 🙂

ženy jdu vařit, ale budu nakukovááát 🙂

počítač bude nakonec až někdy zítra odpoledne, tak to je v háji toto... :((((

carculka
15. zář 2009

zuzi a jakpak ti je ty nase tehulko??

ver..a co vy,zlobi ten tvuj broucek?

eeefffaaa
15. zář 2009

ahoj holky!!

tak mam chvili nez se malej vzbudi..uz spi dlouho takmyslim,ze uz to brzy bude a pak jdem konecne na to kafe k segre..vcera jsem to odvoala protoze malej strasne dlouho spal 🙂

a jinak co je tady novyho??asi vas nedoctu ani letem svetem

eeefffaaa
15. zář 2009

no jen to dopisu a malej uz se probouzi... 😀

nuki
15. zář 2009

Zuzi: a jak je Tobe, Ty naše těhulko..🙂)))

nuki
15. zář 2009

efi: taky si hezky užijte kafíčko..🙂))

prosteja
15. zář 2009

EFI taky zdravím a pozdravuji, kafíčko si užijte, jak se malej probudí, tak napapat a hurá za ségrou 😀

carculka
15. zář 2009

eeef...ahuuuuuuj

ahooj prostej..jo je fajn,uz mame objednanej kocarek,zarizenou porodku,ted se nekdy chystam objednat pokojicek 😀 mimisek zatim vypada v poradku a v po jdem na ko,tak se moooc tesime 😀 😀 a na rijen jsme objednany na 4D...a co vy?

prosteja
15. zář 2009

CARCUL tý brďo, vy jste nějaký rychlý 😀 😀 😀 no my, tak popořádku: na kontrolu jdeme zítra, docela se těším, snad uvidím našeho mrňouse na utz a všechno bude ok 😉 , porodku mám naštěstí zařízenou (tam neztrácím 😀 ), kočárek čekáme jak se postaví čojka k tomu testu kočárků v ČR, jsem na to docela zvědavá, jinak jen očíháváme, co by se nám asi tak líbilo 😉 a pokojíček kupovat nebudem, jen postýlku, a to má ještě fůůůůru času... 😀 no tak asi tak.... máme se fajn, nic nám nechybí 😀

prosteja
15. zář 2009

a jaký kočárek jste vlastně vybrali CARCUL? 🙂

angetha
15. zář 2009

Tak máme Vendulku pojištěnou, to jsem ráda.. 🙂
Carcul a jaký máte kočárek?

nuki
15. zář 2009

taky mě zajímá, jaký bude kočárek..🙂

carculka
15. zář 2009

ang,prostej..teutonii spirit S3

carculka
15. zář 2009

prostej...tak to uz mozna budes vedet pohlavi vid 😀

prosteja
15. zář 2009

CARCUL no to asi nebudu 😀

hehena
autor
15. zář 2009

žjůůůů..... CARCUL vy jste fakt fofři...
my máme zatím pár hadříčků (asi 6 kousků a z toho je půlka od ségry 🙂))
kočárek asi koupíme ten X-lander (kdy má být hotovej ten test kočárků PROSTEJ?)
a postýlku dostaneme po manžovým taťkovi 🙂))
no pak bych ráda vyřešila přebalovací místo, bo bych to chtěla co nejpraktičtější, ať je tam více místa.

no a pak nevím co dál... další hadříky, lehátko do vaničky, nějakou základní kosmetiku, vyřešit plenky a co já vím, co ještě.... lehátko mi asi půjčí kamarádka...
no jo add to lehátko - máte holky maminky některá to lehátko s možností vybrování??? jsem to viděla v sexu ve městě - bylo to to jediný, co toho malýho Bradyho uklidnilo 🙂)))

PROSTEJí na zítra držím palce!!!!!!!!!

my jdem příští týden. a už bych šla nejradši teď 🙂)) 😅

hehena
autor
15. zář 2009

jinak musím znovu vychválit to Rennie... užívám ho asi týden a je mi fakt líp... .)

a jdu konečně vařit :D 😀

prosteja
15. zář 2009

HEHE děkujuuuuu 😵 já se taky hrozně těším 😀

k těm kočárkům, já zatím jenom vím, že čojka se nechala slyšet, že po tak hrozivým výsledku v Německu si otestuje kočárky v ČR sama, ale kdy to proběhne nevím.... předpokládám, že do konce roku 😉 kdybych něco věděla, tak určo hodím info 😉

jinak my jsme teda rychlíci akorát v tom, že jsme přestěhovali stůl pod počítač do ložnice, do takového rožku, na to koupím tu přebalovací podložku a tam budeme přebalovat... stůl je velikánský, takže mi naprosto vyhovuje 😉

prosteja
15. zář 2009

HEHE přidávám se, Rennie je naprosto super, mě teď docela často pálí žáha a Rennie je rychlá náplast 😀

carculka
15. zář 2009

hehe..s vybrovanim bych nekupovali pak ti prcek neusne normalne v postylce-je to to samy jako s kolibkou...

prostej..a proc by ne..my uz tusime...a snad nam to potvrdi nebo vyvrati v pondeli

nuki
15. zář 2009

prostej: držím palečky🙂))

já běžím na oběd a pak budu mimo...zítra se ukážu...držte se ženy..🙂)))

prosteja
15. zář 2009

CARCUL stačí když mi mrkneš do pasu 😉 my to sladký tajemství vědět nechceme 😵 no a carcul co se schovává u vás? když tušíte teda....

nuki nech si chutnat a díky a papa 😵

carculka
15. zář 2009
carculka
15. zář 2009

jo ahaa prostej 😀 😀 😀 prostej povim az to budu vedet urcite 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
15. zář 2009

Už mám zase minutku.... no od rána mi bylo teda blivno, donutila jsem se něco sníst, ale není to nic slavnýho. Kalohoty mi škrtí, tak tady sedím s rozepnutý poklopcem...hahaha.... jo a mám v puse kovovou chuť. Ble 🤐

prosteja
15. zář 2009

ok CARCUL 😀

carculka
15. zář 2009

zuzi a kdy vyfotis brisko? 😀

prosteja
15. zář 2009

CARCUL jsem si hledala ten kočárek a docela mě zaujalo, to budete používat i pro malý miminko? 😅 v té zimě?

ZUZI jako bych viděla sama sebe před pár týdny 😀 neboooj mamčo, to přejde 😉

carculka
15. zář 2009

prostej,je to trojkombinace,ma to i korbicku a autosedacku mame objednanou taky

prosteja
15. zář 2009

aha CARCUL... já ho právě našla všude ve sportovní verzi od 6. měsíců 😅 se mi to zdálo divný..... díky za vysvětlení... kočík hezkej, teda u mě v rámci možností páč nemusím ty trojkolky..... hlavně, aby vyhovoval vám 😉