Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
15. zář 2009

CARCULKO: no...zatím je to teda jenom špek, jsem nafouklá, tak budu fotit až to bude trošku jako těhu bříško.
Hezký pokojíček 😵

PROSTEJKO: juj, tak to mi můžeš vždycky předpovědět, co mi bude čekat. 😉 Já si nestěžuju, jsem ráda, že jsem těhule 🙂 V pátek jsem na utz zvědavá, co už bude vidět 🙂

amallie
15. zář 2009

carcul: tak jakej nakonec????

prostej: ty jdeš zítra na utz?? To je nějaké vyšetření navíc???

prosteja
15. zář 2009

ZUZI no vidíš.... 😀 tak co tě teď bude čekat? pár týdnů taková nafouknutá, bez chuti no a k nevolnostem se pak přidalo trošku zvracení, ale ne moc 😅 no a čeká tě v pátek potvrzení těhu, jen ZUZI s ničím moc nepočítej, někdo už vidí srdíčko, ale nenech se vyplašit, když ještě nebude.... 😉

carculka
15. zář 2009

no splnuje vse co jsem chtela🙂jako jeden z hoooodne mala kocarku... 😀

zuzi...jeee,tak to ti budem drzet palecky v patek...a uz se tesim na brisko az vyfotis 😀

prosteja
15. zář 2009

AMAL vyšetření navíc? jdu normálně do poradny 😅 a na začátku když jsem k němu přišla, tak mi řekl, že dělá každou poradnu utz tak předpokládám, že mi zítra mimi ukáže... 😉

verled
15. zář 2009

ahoj zuzi:děkuu noo uvidíme....🙂

nuki:klidně jdi, mikádo neni zas taková změna, ale dokáže dát tváři uplně jinej výraz🙂

zuzka.o
15. zář 2009

PROSTEJKO: hm...dobrý vyhlídky.To se nějak poddá, hlavně aby bylo mimi ok.

CARCUL: děkujuuuu..... 😵

prosteja
15. zář 2009

ZUZI přesně tak 😉 to se poddá a mimi je určo ok...... a třeba bude už i to srdíčko, teď bude záležet, jestli jste mladší nebo starší oproti poslední menstruaci 😉

verled
15. zář 2009

hehe:prej ty vibrovací lehátka nejsou dobrý, protože si na to mimino moc zvyká a je to naprd prejpak furt řve🙂
carcuk:joo malej Táda je pekelný stvoření.-)))hlavně v noci, celej po tatínkovi a mamince🙂

carculka
15. zář 2009

amal..me taky dr dela utz pokazdy..

prosteja
15. zář 2009

CARCUL a dělal ti už i nějaký vyšetření? myslím mimo utz...... mě jen na začátku cytologii a pořádně mě prohlídnul a promačkal bříško a od té doby nic 😅

carculka
15. zář 2009

prostej ip

zuzka.o
15. zář 2009

Ono taky záleží, jak kvalitní má utz a pár dní prý taky dost rozhoduje.... já jsem jenom zvědavá, jestli je vše ok . Srdíčko bude jenom bonus 🙂

prosteja
15. zář 2009

CARCUL mě nic nepřišlo 😀

prosteja
15. zář 2009

ZUZI přesně tak, jednak záleží na utz a jednak taky na tom, kdy jsi otěhulila...... vypočítaný to máš přesně na půlku cyklu, ale mohla jsi otěhulit dýl a mimi může být menší..... a třeba tam to srdíčko bude, budu držet všechno co mám 😵 😵 😵

carculka
15. zář 2009

prostej,ale uz prislo 😀

zuzka.o
15. zář 2009

No, dělala jsem si ovu test, takže vím naprosto přesně, kdy jsem otěhu....13DC 😉

prosteja
15. zář 2009

CARCUL už jo, jdu na to mrknout 😉

ZUZI no jo, tobě vyšel pozitivní ovu test 13DC? to znamená, že jsi ovulovala minimálně 24 hodin po pozitivní ovu testu, tedy 14 DC možná až 15 DC a pokud se hned 15 DC nespojila spermijka s vajíčkem, tak jsi mohla otěhu 17 DC 😀 😀 😀 to je alchymie co?

pipinka
15. zář 2009

ahojky, po dlouhé době jsem se na vás přišla mrknout.Jak se všichni máte? 😉

verled
15. zář 2009

zuz:to máš jedno hlavně že tam mimi je a bude.-)))
zdravim pipi, kterou neznam.-)

prosteja
15. zář 2009

jééééé ahoooj PIPINKO 😵 😵 😵 jak se máš povídej, nějaký novinky? 😉

pipinka
15. zář 2009

ahoj prostej, novinky žádné nejsou. Jsem na tom pořád stejně, bohužel ☹ . a co nového tady?

carculka
15. zář 2009

verled...aspon o malym vis 😀

prosteja
15. zář 2009

PIPI jak pořád při starým? už se něco ví? jinak tady je takovejch novinek určitě od té doby co jsi tu nebyla, spousta narozenejch miminek, nějaký nový těhulky....... no to by ti každá musela říct sama 😉

verled
15. zář 2009

carcul:no to vrchovatě.-)))

amallie
15. zář 2009

holky fakt vám dělá pokaždý utz??? Ono to totiž pro mimi moc dobrý není............. 😖 Aspoň to píšou v mých chytrých knihách

Ahoj pipi: jak nic novýho, aspoň ten spermiogram máte za sebou, ne?

carculka
15. zář 2009

verled,dyt co se skadliva tak se rado miva-te uuuplne miluje 😀

amal..tak to jsem nikde neslysela ze by to bylo skodlivy 😖

carculka
15. zář 2009

amal..rekla bych ze ti dr to nedelaj pokazdy jelikoz pojistovny hradi jen tri ultrazvuky za tehu-jsem cetla

prosteja
15. zář 2009

AMAL slyšela jsem, že utz je škodlivý, ale jen když se dělá dlouho 😉 to znamená, kdyby ti každý den dělal hodinu ultrazvuk... si vem, že tam jdu jednou za měsíc a to není utz půl hodinový, jen mrkne na miminko, změří ho a vyfotí a jdeme 😉

prosteja
15. zář 2009

CARCUL díky za odpověď 😉 uvidíme, co já zítra.....určitě ti řeknu....

jinak k těm utz, pojišťovna hradí opravdu jen 3 ultrazvuky...... takže je pak na každém doktorovi, jak se zachová a jestli ho dělá pokaždé nebo ne..... s tou škodlivostí vím jen to, že se nemá dělat dlouho 😉