Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. zář 2009

přeju krásný večer, vložila jsem fotečky břuška a toho našeho akrobata 😀

http://prosteja.rajce.idnes.cz/

tak kdo chce, může mrknout...... krásný zbytek večera a dobrou noc 😵

svoja
16. zář 2009

PROSTEJ jeee....ten mimous me fakt rozesmal....jako kdyby se chystal na salto🙂 a brisko uz je tehu...🙂 ...ovsem...ta kuchyn 😀

moncicak3
16. zář 2009

holky nakukuju.....ta spirálka je odtud http://www.postylky.com/katalog.asp?kat=37
miminka v bříšku máte nááááádherný 😵 😵 😵

svoja
16. zář 2009

...no ja dokoupim uz jen par katat (asi polodupky - ale jen ty s tim sirokym pasem a nebo dupacky...nevim jeste...pry jsou dupajdy lepsi nez klasicky katata) a nejakou teplejsi cepicku asi.

moncicak3
16. zář 2009

Svoji ta soupravka je odtud http://www.batolatko.cz/0,144,kojenecke-komplet... 🙂 a že jich tam mají 😵

moncicak3
16. zář 2009

ajaj odkaz nefunguje tak znovu www.batolatko.cz a najdeš to v kojeneckým a dětským oblečení - kojenecké komplety a sety 😉

moncicak3
16. zář 2009

ta soupravka je sametová, ještě chci pak Terískovi objednat k vánocům 2-dílný wellsoft dupajdy s žirafkou 😉 😎

svoja
16. zář 2009

...jeeee...MONCIII...tos me nemela delat ten odkaz sem davat🙂

moncicak3
16. zář 2009

Svoji proč 😀 😀 😀 taky je to pro mě jak mor 😉 😀

svoja
16. zář 2009

No je to strasny...videlas moje album s vybavickou? Mam to teda az do vel. 74 treba, ale porad bych kupovala a kupovala.... 😀 😀 😀

moncicak3
16. zář 2009

Svoji jj viděla, máš toho hafo 😀 já mám taky větší velikosti, mám toho minimálně teda velikosti 56, ale neva, mimča rychle rostou....já bych taky pořád nakupovala, ale fakt se teď krotím, protože už všechno máme, navíc toho dost ještě dostane po narození, tak už fakt nic nekupuju.....samozřejmě ale až pojedu příští týden se rozloučit do práce, že nastupuju na mateřskou a něco uvidím, tak to koupím, jak se znám 😀 😀 😀

svoja
16. zář 2009

Nojo, ale ja si nemuzu pomoct...nakonec chudinka dopadne jako ja...plna skrin hader a bude nosit dokola par kousku🙂

moncicak3
16. zář 2009

Svoji 😀 jj u nás to bude taky tak 😀 ale hele, plánujete určo druhý, tak to můžeš schovat ne 😉 😵

moncicak3
16. zář 2009

tak se pro dnešek loučím, jdu hodit sprchu a budou dávat Hříšňák tak budem čučet 🙂 mějte se všichni fajne a dobrou nocku 😉 😎

svoja
16. zář 2009

MONCI dobrou🙂

p.e.t.u.l.k.a
16. zář 2009

Svoji krásná Barunka 😵

Prostej krásná fotečka a bříško už opravdu roste 😉

Beas na tebe moc myslím, snad to budeš mít rychlovku 😉 😵 Už se opravdu těším na fotečku Kryštůfka

My jsme dneska slavili a zítra příjdou spolupracovníci snad nebude pršet chceme grilovat. A na gyndě všechno OK ale když jsme tam šla tak jsem byla rozhodnuta, že prášky nechci,a le on mě tak nějak vystrašil, tak jsem si nechala předepsat recept 😒

Tak se mějte krásně a já se jdu dívat taky na Hříšňák 😎

angetha
16. zář 2009

Jéé Prostějko, to jsou krásný fotky, fakt boží 😵 😵
Cat když bylo horko, tak byla Vendulka jen v plínce, ona chce být pořád v zavinovačce 😅 takže body jí dávám jen když je chladno..čisté dávám buď ráno nebo když při kojení pomalu polyká...střídám tak 4 body a 3 overálky plus to co má, když jdeme ven..
Svoji taky jsem porovnávala pohlaví, a opravdu měl pan dr. pravdu 😀

Jo a mám nějaké tepláčky - 56, ale na tu látkovou plínu se mi líp dávají dupačky..a taky aby jí to v pase moc netlačilo..

amallie
16. zář 2009

Peti, jak vystrašil??? Čím??

Anget: tak to jsi mě uklidnila, že máme dost hader, neb já jich taky oproti holkám mám sakra málo a to jsem ale přesvědčená, že stačí.....

svoja
16. zář 2009

Ja jsem si to ted roztridila podle velikosti....a 56 dohromady s 62, coz si myslim, ze na ten zacatek staci fakt bohate, mame min nez se zdalo...i kdyz teda asi vic nez vy ostatni🙂 No sem hrozna no🙂

PETUL jak vystrasil?? 😲 😲

Holky diky za pochvalu Barunky....ja na to porad musim zirat na to dvd i na ty fotky🙂 Mozna se ted zeptam jako uplna krava...ale to, co ma pred oblicejikem je plod.voda nebo co to tam tak kali? Me to ta sestra rikala, ale ja jsem ji nejak neposlouchala 😅

angetha
16. zář 2009

Svoji to může být placenta, ručičky, nožičky.....

venyska
16. zář 2009

Ahoj holky tak jsem našla//

venyska
16. zář 2009

Sice jsou hooooodně slabý ale budu doufat

svoja
16. zář 2009

ANG tak koncetinky to asi nebyly...ja si totiz neumim predstavit, jak ta placenta vypada, jakou ma konzistenci a tak...sestricka rikala, ze ji ma vedle hlavicky, jako polstarek...tak ja nevim, jestli tam tak jako proplouva nebo co... 😅

VENYS jeee, gratuluju!!!!! To je skvela zprava, drzim moooooc pesticky!!! 😵 😵

svoja
16. zář 2009

VENYS...koukala jsem na testiky....je to teda hooodne hodne slaby...ale kdyz se clovek zadiva, tak v urcitym uhlu tam jsou 😉

venyska
16. zář 2009

Děkuji,ještě nehajáš těhulko???Ale mám strach.Koukla jsi do alba?Zas jen duch

venyska
16. zář 2009

Šlo to blbě vyfotit.je to mobilem

amallie
16. zář 2009

svojo: mně řekli na tom 4D že to rozmazené je, jak se tam přitlačí sonda, žádná placenta
přeci jen utz funguje tak, že se zvuk odráží o ty jednotlivé body a to je pak přeneseno do počítačové simulace

prosteja
17. zář 2009

přeju dobré ránko od snídaně.... 😀 😵

děkujuuu moc všem za pochvalu foteček....bříško nic moc, ráno mi přijde, že je daleko menší a takový jako těhu bříško a večer když se najím tak je z toho takovejhle těhušpek 😀 😀 😀 a z našeho akrobata jsou všichni nadšení, že to je úžasný, co tam ty miminka dělají...... 😀

prosteja
17. zář 2009

jo a včera jsem holky měla večer zase takový ten pocit jakoby bublinky v bříšku..... ale myslím si, že je to zatím jen zažívání 😀

prosteja
17. zář 2009

a mrkala jsem na Barunku SVOJI, je nááááádherná 😵

a VENYS na testíky, zatím jsou to takový malý duši, tak doufám, že zesílí 😉 😵