Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
17. zář 2009

tak holky pridala jsem bruch po sestinedeli,je to hrozny jak kynu..to co jsem v tehu schodila ted zase strasnou rychlosti naberu,takze se musim zacit hlidat...a jdu delat obed,nez se maly vzbudi,pak uz to zase bude na dlouho a nic neuvarim 🙂 tak zatim,mejte se tu krasne

verled
17. zář 2009

efi:ach jo tob je děsná doba ještě....
😢 ...já nevim proč, ale mě to břicho nebaví, nijak to neprožívám, prostě už jenom chci mít malýho na světě.-)

baeszinka
17. zář 2009

No jo holky,tak já mizííím,za chvilku přijdou na návštěvu kamarádky a pak půjdu asi spát,ta hoďka v noci mi nějak nestačila 😅 .Zítra napíšu co semnou v porodce prováděli 😉 .Tak papa

amallie
17. zář 2009

Efi: ty kyneš teď po porodu??? To mi snad ani neříkej, já strašně věřím, že těch nabranejch 30 kg po porodu shodím kojením, to mi aspoň všichni říkají 😲 😲 😲

prosteja
17. zář 2009

BAE tak si pořádně odpočiň, zítra na tebe budu moooooc myslet 😉

AMAL já zase slyšela, že v době kojení se s hubnutím počítat nemůže vůbec 😅

baeszinka
17. zář 2009

No Amal,já mám třeba kamarádku,má pětiměsíční holčičku,plně kojí a má ještě o tři kila víc než měla když rodila 😕 😖

prosteja
17. zář 2009

no mě zase každej říká, že při kojení se ještě klidně něco nabere... ale že se zase dobře shazuje pak, jak se začne kolem miminka běhat 😀 to prý jdou ty kila dolů, ani nevíte jak 😀

baeszinka
17. zář 2009

a zapomněla jsem dodat,že v těhu přibrala kg!
Děkuji Prostej,dám určo vědět 😉 .a jestli náááhodou porodím,tak řeknu manžoj,aby vám sem písnul 😉

baeszinka
17. zář 2009

jéé se mi tam nenapsalo kolik přibrala 😀 22kilo

prosteja
17. zář 2009

BAE určo ať nám sem napíše minimálně, už je malej na světě 😀 😀 😀 to nám stačí pro začátek 😀

blahovka.cz
17. zář 2009

Ahojky zensky!!!!!!Tak mam chvilku casu,tak poctive letim hned sem,dneska v noci se mi skvele spalo,malej se probudil na krmeni az rano v 5 poprve 😀 😀 😀 😀 😀 no neni to broucek

prosteja
17. zář 2009

BLAHU ahooooooooooooooooooooooooj 😀 😵

blahovka.cz
17. zář 2009

tzak ja budu odvaha a taky to nasebe prasknu,behem tehu jsem nabrala 13kilo!pak to slo dolu a behem chvilky jsem se dostala na vahu pred porodem a ted mam asi dve kila navrch oproti vaze pred tehu,no,ale moje vychozi vaha pred tehu byla i tak dost velka,takze to zadna slava taky neni,akorat jsem se bala kolik mi zustane kilo navrch po porodu,efi z toho bicha si nic nedelej,ja jsem to same,proste jsme meli deti,na telu je to znat

blahovka.cz
17. zář 2009

ale hoky kdyz to vezmu kolem a kolem,tak co "tatu" porad vrusuju a libim se mu,tak co 😀 😀 😀 😀 ale reknu vam sclovek si musi zase zvyknout na sexualno po porodu 😀

amallie
17. zář 2009

Pane bože, holky, to mi ani nevykládejte tohleto 😲 😲 😲 😲 Mně všichni vyprávěj, jak u kojení zhubnu, kriste pane, jestli mi to zůstane 😲 😲 😲 Už teď mám nahoře 24 kg a to počítám ještě s dalšíma kilama.................... mam zkaženej den ☹

blahovka.cz
17. zář 2009

ami tobe 29 vid,hele ono je normalni,ze zensky kolem 30 a po 30 vic pribiraji,ale to neznamena,ze to neshodis,ono se ot nascita,neco mimico,neco plodovka,neco placenta,pak otoky az splasknou no a co zbude,zbude,to uz je indivindy u kazde a bud to shodis behanim kolem mimi,nebo budes muset sama,ale ono to mimi zamestna,ze prvni mesice s tim stejne moc nenadelas

eeefffaaa
17. zář 2009

tak jsem pripravila obed,uz to je usmazit a uvarit,nadobi umyla a Davidek porad chrni...pres den tak krasne spi,ale vecer a v noci je to hrozny...

no holky ja pribrala celkem asi 10kg,ale ztoho jsem predtim 8 kilo zhubla,takze jsem vlatne nabrala 2 kg 🙂 ,ale tedjak jsme doma a porad jen jim a vlastne poradne nic nedelam,jen to ze se tocim kolem malyho,coz neni ani uz tak hrozny,jsem si docela zvykla,tak teda kynu...ale jak pise blahu,Milan je prave rad,ze jsem zase neco nabrala,pry bych se mu hubena nelibila...a vcera jsme se uz i mazlili,ale na sexik jeste nedoslo,Milan chce pockat az co rekne doktor,ale ja uz jsem teda nadrzena docela fest 😀

a blahu jak se zvyka na sexualno??to me zajima,my za chvili taky zacnem,tak at vim s cim pocitat 🙂

svoja
17. zář 2009

Ahoj holky,

tak mam po kontrole a jsem jeste tyden doma 😒

AMALKO ja slysela, ze kojenim se prave hubne!!!!!!!!! Nikdy jsem neslysela o nikom, kdo by behem kojeni pribral!!!!

...jinak me to nedalo, dokoupila jsem par poslednich kousku a s hadrikama mam utrum. Myslim, ze uz mame vsechno...a jestli jeste neco koupim, tak me poradne servete🙂

verled
17. zář 2009

amal:ty máš nahoře už 24??uaaaaa npiš to sem vůbec, vždyť na fotkách nemáš ani pořádný břicho...já mám už teď 7 kilo a děsim se co dál......bheeeee holkyyyyy🙂)
blahu.tak to áš ale dobrý zasejc.......

eeefffaaa
17. zář 2009

jo a taky me prijdou ty dny strasne stejny..navic jak jsem doma porad sama s prckem tak je to porad dny dokola a dokola a vubec mi to neutika a pripadam si nekdy strasne!!!obcas teda dorazi segra nebo jdu ja tam,ale stejne,vsechno me to prijde na jedno brdo,ty dny

prosteja
17. zář 2009

jéžiš AMAL my jsme tě nechtěli děsit....... a zrovna zkaženej den, to snad ne.... navíc ti nezůstane 30 kilo, něco ti zabírá mimčo, plodovka a tak..... takže fůru kil shubneš hned a zbytek pak postupně....... 😉

BLAHU sexualno??? 😀

EFI no jo, po tak dlouhým půstu, to se není co divit 😀 neboooj, u doktora bude všechno ok, hlavně si dávat pozor 😀

SVOJI ahooooj 😵 no vidíš, to stejný slyšela AMAL 😀 tak jsi ji uklidnila snad...... já teda zase neznám jedinou, která by v době kojení shubla třeba 10 kilo, ale to máte jedno holky, ty kila půjdou dolů a jestli to bude o měsíc dřív nebo později.... to už je snad úplně jedno ne? 😉

verled
17. zář 2009

efi:no neboj ono to bude i tebe víc bavit až davídek povyroste.-)

prosteja
17. zář 2009

SVOJI ty jsi zase nakupovala???? tý jo, tak v 26. týdnu mít všechno a pak už se jen dívat, to bych teda nevydržela 😀

svoja
17. zář 2009

EFI ahoj mamko, je me lito, ze nemas muze doma, ale az zacne zima, tak to bude fakt lepsi....dela to pro vas, abyste se meli dobre...i kdyz to je asi slaba utecha vid...ono ti ho to nevynahradi....jesteze se ta zima uz blizi!!!

...jinak kazdodenniho stereotypu se taky trochu desim....

...a kg navic?? Ani mi nemluvte, i kdyz...VER, za chvili uz jsme v sedmem mesici, takze te nebude zas tolik, neboj...to me kazdy rika...

blahovka.cz
17. zář 2009

Efi no zvlastne,my zas cekame az se poradne zahoji jizva,takze sexik taky nebyl,ale mazleni uz bylo,je to zvlastni,protoze od sesteho mesice tehu,kdy jsme naposled zkusili sex nic nebylo a jak o mazleni moc nestala,tak jsem si musela zvykat,ale zvykla jsem si paradne,pripadala jsem si jakobysme spolu zase zacali chodit,takovy to,kdyz se poprve mazlis efi s klukem a je to takovy elektrizujici vruseni 😀 😀 😀 😀 😀 jezis ja se tu pomalu cervenam jak to tu pisu 😀

eeefffaaa
17. zář 2009

prostej jo tak to se neboj...Milan rikal ze si bude brat radsi 4 kondomy 😀 jako do druhyho uz me nikdo neukeca 😀

no verled na to se prave tesim,ale prave ze me to tak pomalu utika,ze si myslim,ze to snad ani nikdy nebude 🙂

prosteja
17. zář 2009

jo a SVOJI a AMAL k tomu hubnutí, já to nemyslela tak, že se při kojení ještě přibírá..... to zas ne holky, to vás nechci děsit nějakejma šílenejma historkama 😀 myslela jsem to tak, že co znám ze svýho okolí, tak shodí po porodu a jak kojí, tak se ten úbytek váhy mírně zastaví a nehubne se a pak to jede dolů raz dva 😀

eeefffaaa
17. zář 2009

blahu presne..ja se stydela ho vcera i libat 😀 bylo to takovy jako ze mame prvni rande 😀 ale bylo to strasne hezky,prave ze driv uz nam to ani neprislo a bylo to normalni,ale ted jako kdybysme se znovu zacali poznavat 🙂

eeefffaaa
17. zář 2009

no ja toho naseho prcka,budu muset jit snad pomalinku vzbudit...jedem kolem jedny k ty doktorce a chci aby se trochu pak jeste vyspal,protoze me tam pak rve,jak je unavenej a jednou jsem tam jela i kdyz byl hladovej,to bylo taky neco

verled
17. zář 2009

svoja:pevně věřim, nehodlam se dostat přes 12.-)))))....už žádný sladkosti....já jsem teď hrozně rozežraná, přijde mi že jim snad furt..... 😀
efi:počkej za chvilkui je to tu a budeš ještě plakat jak už neni malej miminko, tohle období uteče jak voda...
😉