Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
17. zář 2009

ahoj kočky 🙂 jdu vás dočíst...

svoja
17. zář 2009

No uz aby to bylo, ANG🙂
MONCI ahojky🙂

moncicak3
17. zář 2009

tak jsem se zakoukala na ty videa Anget 🙂 to je úžasný jak se snaží držet hlavičku a rozhlíží se a to video jak spí to je úúúúúžasný 😵 😵 😵 ta má kukadla 😉 😵

ahooooj Svoji 🙂 já myslela, že už šli všichni spát...

moncicak3
17. zář 2009

podělím se s vámi o moje dojmy z dnešní návštěvy dr.....prohlídl mě, prý aby radši nic nezanedbal, minulý týden jsem měla čípek 4 cm, teď ho mám 3cm, řekl že je to OK, já tomu nerozumím....dělal mi první monitor kvůli tomu tvrdnutí a říkal, že je to zatím v normě.....ale musela jsem ho ukecat a slíbit mu, že budu fakt jen odpočívat, protože jinak mě chtěl poslat ležet do nemocnice, a to nechci v žádným případě.....tak uvidíme, jaký novinky mi řekne příští čtvrtek.....

moncicak3
17. zář 2009

jinak jsme konečně dnes zamluvili kočárek, záloha je zaplacená a za 14 dní kočárek dorazí 😵 ale zůstane v obchodě až do porodu 😉 pak pro něj manža sjede....

a dneska jsem si taky pro jistotu sbalila všechno do porodky, akorát mi tam chybí pantoflíky, musím si je koupit......

moncicak3
17. zář 2009

mno tak já jdu do cejch, koukám, že už tam všichni jsou 😎

tak dobrou noc a krásný sny 😵

blahovka.cz
17. zář 2009

tak jsem jukla na ty videa,Ange jako bych videla Ondraska,ty jejich oblicejiky ve spanku jsou supr

jo a svoji tobe jsem jeste nechvalila malou,je moc hezoucka,ale original bude lepsii 😀 😀 😀 😀 😀

no monci,abys jeste nepredbehla bae?? 😀 😀 😀 tak koukejte holky odpocivat,at to doklepete 😀

svoja
17. zář 2009

MONCICI nestras s tou nemocnici....a koukej odpocivat!!! zadny pracovani doma uz!!!

BLAHU diky moc...vsak ja uz se nemuzu dockat...i kdyz to teda docela dost utika, stejne uz bych ji mela nejradsi doma🙂

moncicak3
17. zář 2009

ahoooooj blahu 🙂 nééé to nehrozí, Bae nepředeběhnu 😉 říkal, že to na porod nevypadá, prý mám čípek ještě dost dlouhý, ale já tomu fakt nerozumím 😅 já u něj dneska byla hlavně na ukončení neschopenky a kvůli papírům na mateřskou...

tak dobrou 😎

moncicak3
17. zář 2009

Svoji neboj nestraším, ale dr mi řekl hlavně proto, že chtěl mít jistotu, že fakt budu odpočívat, tak jsem mu to přikývla no 😉 🙂 mám prý dráždivou dělohu, ale zatímky je to OK....u tebe to určo bude taky tak 😉

holky sirky nemám, abych si je dala do oček, tak padám do cejch...dobrou 😵

blahovka.cz
17. zář 2009

neboj svoji ono to utece jako voda a jeste na to budes vzpominat,no ja pujdu taky zacina nova rada mzoufalych manzelek,tak se tesim,navic dneska vstava k malemu tatka,tak mam pohodu 😀

brou noc vsem maminkam a miminkum 😀

svoja
17. zář 2009

MONCICI no tak se opatruj, to mas z toho, ze porad neco delas🙂 matko🙂

Jdu asi taky chrnet....brou s kobrou🙂

svoja
17. zář 2009

BLAHU mate to hezky rozdelene🙂 spravedlive🙂

prosteja
18. zář 2009

dobré ránko všem přeju 😵

ANGE na ty videa bych mohla čučet furt 😀 malá je úžasnáááá 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

no a my se včera trochu chytli doma.... 😖 holky já nevím, přijdu si úplně normální jako dřív, možná krapet citlivější, něco mě víc dojme, něco asi rozhodí, ale už mám úplně po krk té přehnané pozornosti mýho okolí.... teď nemyslím to, že by se o mě starali a nic nedělej, já ti to podám, to ne.... ale znáte to, občas se sedí u televize, vidíte něco třeba ve zprávách nebo se o něčem vášnivěji debatuje, tak se krapet zvýší hlas, udělá se "rozčílená grimasa" takové to, jak se toto v dnešní době může stát 😅 no prostě reagujete na různé věci... a já za poslední týden (hlavně od manžela) neslyším denodenně nic jiného než: Nerozčiluj se, co se rozčiluješ, jsi těhotná........ už jsem mu několikrát říkala, že to není rozčilování, že snad taky můžu něco třeba ve zprávách okomentovat a že když trošku zavrčím, že to hned neznamná, že se rozčiluju 😠 no a za chvíli zas jeho poznámka o rozčilování.... tak jsem krapet bouchla holky a rozčílila se fakt 😅 no asi jsem to na něj dost nablila, že už mě to štve, že nemůžu ani nic říct...... no a nic, samozřejmě jsme se nehádali ani nic takového..... večer jsem to chtěla krapet napravit a přitulit se a prý, že je moc unavený a je už hodně hodin a až jindy jo 🙄 🙄 🙄 hmmm paráda.... vím, že to nemyslel nijak zle, ale holky já si v tu chvíli připadala, jak nepřitažlivej obtloustlej vorvaň..... 😀 no takže jsem asi citlivější........ 😅

moncicak3
18. zář 2009

dobré ráno princezny 😵

tak další noc, kdy jsem se nevyspala, je za mnou 🙄 manžu bolel žlučník a mě Terez tak kopala a šponovala v tom břiše tak, že jsem nemohla dýchat, takže jsem každou chvilku seděla, teda co dokazovala, to bylo něco, nohy mi strkala tak bolestivě pod žebra....ale pak se krapet uklidnila, manža taky tak jsem mohla v klidu spát 😵

ahoooj Prostejko 🙂 z toho si nic nedělej, taky jsem měla takovýhle stavy 😅 to má snad každá, teď je to taky šílený, taky mě cokoli rozbrečí, manža už to vždycky svede na to, že jsou těhu hormony 😀 oni to chlapi nemyslej opravdu zle, ale prostě se nás to tak dotkne a začnem cabit....nic si z toho nedělej 😉

prosteja
18. zář 2009

ahoooj MONCI 😵 😵 😵 četla jsem o té kontrole, hlavně odpočívej holka 😉 a neboooj, takovejch už byly, co chvíli to čtu v albíčkách, že doktoři říkají, že budou rádi když vydrží do 36. týdne a pak ještě přenášejí 😀 což teda doufám nebudem tvůj případ ani předčasný porod, ani přenášení 😉

jo MONCI asi jsem fakt přecitlivělá, vím, že to manža tak nemyslel, ono bylo fakt už dost pozdě a určitě byl utahanej a nedělám z toho třetí světovou, jen jak jsem pak ležela a snažila se zabrat, tak jsem si říkala, tak a máš to..... jsi vorvaň... 😀 😀 😀 ale nijak to nehrotím.... prostě mě spíš dorazilo to, jak pořád slyším, abych se nerozčilovala 😀

prosteja
18. zář 2009

MONCI a jak jsi tu včera nebo předevčírem házela odkaz na ten obchod, jak jsi kupovala tu spirálku, nemohla bys ho sem hodit ještě jednou? děkujuuuu 😉 😵

prosteja
18. zář 2009

a udělala jsem si včera radost holky 😀 šla jsem odpolko nakoupit a vlezla jsem do jednoho obchůdku a tam měli slevy na oblečení..... tak jsem koupila jeden teploučký overalek a bodyčko s dlouhým rukávem, všechno 56 protože v té nemám skoro nic..... a pak tam měli super slevněný takový trička a to už je větší velikost, snad 68 nebo tak...... fakt za super ceny, tak jsem sobě i prckovi udělala radost a trošku rozšířila výbavičku..... ještě budu muset zajet k té tetce, s kterou se furt nemůžu domluvit 😀 pak si to musím sepsat, ať nenakupuju jak šílená 😀

moncicak3
18. zář 2009

jj Prostej, když jsem to řekla manžovi, co mi řekl dr, tak mám zákaz cokoli dělat, takže teď už fakt bude jen odpočívání 🙂 všechno už mám připravený tak není co hrotit 😉

Prostej ten odkaz je www.batolatko.cz 😉 já už jsem odtamtud objednávala asi 4x a chystám se objednat ještě na vánoce dárky pro naší Terez a její sestřenku Emičku 😵

manža balí notebook, tak se musím rozloučit ☹ tak pa a brzo se tu zase ukážu 😉

moncicak3
18. zář 2009

jééé Prostejko ten odkaz je tenhle http://www.postylky.com/katalog.asp?kat=37 jsem se spletla 😅

tak pááááá

prosteja
18. zář 2009

MONCI děkujuuuuu, měj se krásně a odpočívej...páááá 😵

svoja
18. zář 2009

😵 😵 😵 Prejeme dobre rano 😵 😵 😵

Uz pecu babovku🙂 Mnam🙂 Stejne me nejvic chutna to testo syrove🙂

PROSTEJ hod to za hlavu, manzel to uz nejspis udelal....v podstate se nic nestalo...ja kdyz vyjedu(a to jako fakt vyjedu), tak manzel vi, ze to je z tehu a nehada se se mnou🙂 vzdycky rekne...."nojo, zase ty tvoje hormony"...a pry uz to tak proste bere....a to se treba fakt dohadujem, ne jak vy🙂 😉

svoja
18. zář 2009

...a s tim vecernim odmitnutim?🙂 Tohle vetsinou delam ja🙂 A je fakt, ze manzel taky obcas...tak mu "zanadavam" jako spacek a usnu🙂 😀 😀 ....vubec bych z toho nic nevyvozovala....a uz vubec ne, ze jsi jako vorvan🙂 blazinku....vzdyt jsi vcera psala, ze se svymu chlapovi libis apod. ...tak pust vorvane z hlavy🙂

p.e.t.u.l.k.a
18. zář 2009

Dobré ranko holky 😉

Tak už jsme zvědavá na Beas má na někoho číslo?

Angethko videa jsou úžasná 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

ahoooj SVOJI 😵 jo tak manžel se se mnou taky nehádal a já z toho ani nic nevyvozuju, to neeee....... a vím, že se manžovi líbím, aspoň mi to říká 😀 ..... a já z toho ani nic nedělala, ale jak jsem ho slyšela, jak spokojeně odfukuje vedle mě, tak si říkám, tak a máš to, jsi vorvaň.... ani nevím, jak mě to napadlo a sama sobě jsem se musela smát 😀

svoja
18. zář 2009

PETULIN ahooj🙂 Co dela Vitecek?

prosteja
18. zář 2009

a bábovku bych si dala taky 😀 😵

ahoooj PETUL 😵 myslím, že BAE dneska ještě pustí domů 😉 jinak číslo nevím, jestli na ni někdo má, ale říkala, že když přijde domů, tak napíše a kdyby náhodou si ji tam nechali, tak prý nám napíše manžel 😀

cat79
18. zář 2009

Ahooj holky, včera jsem vám ještě psala, ale spadnul mi pak podruhé net a už jsem na to neměla sílu🙂

Na videjko od Ange určo mrknu, teď musím trošku makat...
V 11 jdu na kosmetiku, strašně se těším na masáž obličeje a že mi něco udělá s tou mou pletí, chjo chjo☹

Prostěj klíííííííííííííííííííííííííd🙂)já teda žádný takový stavy nemám, asi mám málo hormonů🙂 nebo bude denda kliďas🙂))

Svoji kráásnou fotečku sis sem dala🙂))asi tam taky hodím denísečka🙂)))

p.e.t.u.l.k.a
18. zář 2009

Svoji Vítek je v kočíku venku a spinká

Prostej tak to jo 😉 Já si myslím, že si jí už v nemocnici nechají

Jinak včera tu bylo strašně moc lidí a poslední člověk odešel ve 23 hod