Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
18. zář 2009

ahooooj CAT 😵 holky já jsem klidná 😀 😀 😀 neboooojte, jen jsem vám to musela napsat, jak se mi ty hormony včera zbouřily 😀

PETUL no nevím, ona měla jít na toho Hamiltona a říkala, že jen kdyby to už vypadalo na porod...... spíš s tím ani ona nepočítala, že by si ji tam nechali 😉

cat79
18. zář 2009

..tak jsem tam dala tu fotečku, ale je to tmavé, zkusím ještě jinou🙂)

p.e.t.u.l.k.a
18. zář 2009

Prostej dívala jsme se a TP má až zítra já jsem myslela že už přenáší, tak možná že jí ještě uvidíme dneska tady

cat79
18. zář 2009

Tak tahle je líp vidět🙂)
No jo Bae, mooc na ní myslím, kéž by to měla rychle za sebou a přišla po víkendu už s Kryštůfkem!!!
Teda ale to uteklo, to snad ani neni pravda, fakt za chvilku budu rodit já🙂)))

Holky jsu pracovat, pak se tu odpo ukážu...papapapapapa

prosteja
18. zář 2009

PETUL no uvidíme, když prý přijde domů, tak nám dá vědět 😉 a ona ten termín má navíc upravovanej nějak podle pohybů myslím.....původní termín měla až někdy za 14 dnů... 😉

CAT papa 😵

svoja
18. zář 2009

PROSTEJ to ja o sobe rikam doma normalne, ze jsem vorvan....se tomu tlemime....🙂🙂

CAT jeee, ty mas taky Dendu v ikonce...jak se nam k sobe hezky hodi, ze?🙂 Doufam, ze to adminum nebude vadit...

prosteja
18. zář 2009

SVOJI adminům to vadit nebude snad... ale my si vás za chvíli budeme plést 😅

svoja
18. zář 2009

PETUL hodny detatko jste si udelali🙂

CAT tak pic a prijd zase🙂

PROSTEJ no to nemuzete...Barunka je vic oranzova🙂🙂 chichi

no a ta nase BAE🙂...tak ji preju rychly porod...jako vsem tady...vcera rano me prisla sms od kamaradky rodila brzy rano a to takhle: ve tri se vzbudili, ve ctyri ji manzel donutil uz jet do porodky a v pet strihal snuru🙂 paraaaada, bylo to teda druhy mimco, ale ani to prvni jim netrvalo moc dlouho...

angetha
18. zář 2009

Ahoj holky..malá dnes hezky spinkala, ale já blbec si dala večer kafe, normálně mě spíš uspí, ale včera jsem čuměla v posteli asi do 12..a ráno byla nějaká nenažraná.. 🙂 tak teď spí..
Prostějko, ty a vorvaň jo 😀 neboj manža si taky zvykne 😉
Na Bae taky myslím.. 🙂 🙂
a všechny ostatní zdravím 😉

svoja
18. zář 2009

ANGET taky hodny miminko jste si udelali🙂

prosteja
18. zář 2009

SVOJI no ještě že tak 😀 jinak bychom si vás pletly 😉

ahoooj ANGE 😵 no a to ani nevím, jak mě to napadlo 😀 😀 😀 tak možná malej vorváněk..... 😀

angetha
18. zář 2009

Zuzi nekecej 😵 😵 😵 😵

zuzka.o
18. zář 2009

Ahooooooj Prvušky 😵 😵 😵

Fakt nekecám!!!!! Jsou tam!!!!

angetha
18. zář 2009

Zuzi moc blahopřeju a ať obě vydrží 😉 😉 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

ZUZI 😵 😵 😵 😲 😀 😀 😀

zuzka.o
18. zář 2009

Děěěkujuuuu ....to doufám! 😵

prosteja
18. zář 2009

ty sis to normálně předpověděla 😀 😀 😀 tak holka, hlavně se držte všichni 3...... vlastně 4 😀

prosteja
18. zář 2009

a mooooooooc gratuluju 😵 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

no a povídej... zážitky, co na to říkáš, co na to říká manžel...... 😅

zuzka.o
18. zář 2009

No, měla jsem nervy, nejdřív mi udělal cytologii, trvalo mu to, já nervní..... pak mě teda ještě prohmatáva, taky hrozně dlouho... a pak utz. Jenže ho měl natočený na sebe a já jsem tam neviděla. Mlčel, tekly mi nervy..... a pak prý ano, těhotenství je v děloze! Tak jsem si oddechla..... a pak zase mlčel! A najednou...já nevím, jestli vám to mám říct....ve mně by se krve nedořezal! Prý jsou tam 2....pak mi to ukázal. Já jsem mu hned řekla, že jsem to věděla. Tak se divil...tak jsem mu vyprávěla ten svůj červencový sen..... a že to nechápu.... moc mi gratuloval.....no a mám přijít za 3týdny, to budou mimi už krásně vidět.

Manža je naprosto hotovej! Do telefonu se pořád jenom chechtá, hihňá.... jo a říká mi 3v1!

svoja
18. zář 2009

😲 😲 😲 😲 😲 ZUZIIIIIII 😲 😲 😲

To je kraaaaaasa 😵 😵 😵 😵 😵

svoja
18. zář 2009

GRATULACEEEEEE 😵 😵 😵 😀 😀 😀

zuzka.o
18. zář 2009

😵 😵 😵 ....já dneska ani nemůžu pracovat! 😅

prosteja
18. zář 2009

ZUZI to je paráda..... 😵 😵 tak hlavně, ať jsou obě dvě v pořádku 😵 mooooc jsem na tebe myslela.... 😵

a jinak to jsi měla jak já, mě taky doktor prva dělal cytologii a prohmatával bříško a až pak utz... a já tam taky trpěla, zdálo se mi, že to trvá hrozně dlouho 😀

zuzka.o
18. zář 2009

JUPÍÍÍÍÍÍ

prosteja
18. zář 2009

ZUZI tak nepracuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀

svoja
18. zář 2009

zuzi to mas odmenu za to trapeni!!!

zuzka.o
18. zář 2009

Asi to dneska zabalím o hodinu dřív! Se nemůžu nějak soustředit.

prosteja
18. zář 2009

tý jo, já si to vůbec nedokážu představit, že by na mě vybalil dvojčata 😀 bych se mu tam složila a svezla se z kozy 😀 😀 😀