• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
To je teda dvojitá odměna! A teď kdyby to byla holčička a kluk.....byla bych nejšťastnější. :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzkoooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já mám husinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeec:slight_smile:))

Strašně mooooooc gratuluju, vyplatilo se ti počkat, viď:slight_smile:)hihihiihiihi jeee, dvojčátka, to je nádhera!!!!
18. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou prvni prvosenkovy ze jo?
18. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no já nevím čoveče, pro mě by to byl možná trest :grinning: :grinning: :grinning: ne si dělám srandu....... je to samozřejmě paráda ZUZI, to zmáknete všechno..... a kdyby to byla holka a kluk, tak to máte úplně super a máš odrozený :grinning:
No já jsem taky na tý koze řekla..... po té, co jsem se chytla za hlavu ....tyyyy vole! :grinning: :grinning: :grinning:

Cat...děkujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
SVOJI původně dvojčátka čekala HYPO..... ale pak se začaly ještě dělit a byly z toho trojčátka a museli jí ty 2 vzít :cry: ..... ale to byla jiná situace, ona byla po IVF..... takže tohle jsou první dvojčátka :wink:

ZUZI a co na to doktor? :wink:
18. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jo, to vim s tou hypo
18. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to PROSTEJ půjde. Máme velký rodinný zázemí a budou to pro všechny první vnoučátka...takže paráda! Dvojitá radost!

Doktor mi moc gratuloval. No a sestřička mi říkala, že to teda nechápe, že po tom, co mi vzali vejcovod, to je teda z jedno pěknej nářez! Že bych se hodila do chovu :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď čeká HYPO Amálku, někde jsem četla, že je ok.... sem už moc nechodí :confounded:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI to je jasný, že to zvládnete..... :wink: je to krásný :dizzy_face:

no vidíš ZUZI s jedním vejcovodem a hned 2 vajíčka v jednom cyklu :astonished: :sweat_smile: to je fakt hukot :grinning:
18. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, HYPO čeká Amálku, to je nádhera!!!! :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude to nářez, ale doufám, že to obě míma zvládnou!
18. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježkovy oči Zuzi velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je náááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ZUZI, myslím, že jsem to četla přímo u ní v albu :wink: a tobě bych moc přála, aby to byla holčička a klouček :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULKO...dííííky .... jsem mega šťastná :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem HYPO jukla do albíčka, krása, roste jí bříško a vypadá to, že je šťastná.
18. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI kdo by nebyl štastnej.... se podívej na sebe :grinning: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak parada...stejne je zvlastni, jak jsi to vytusila vid....
18. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravim všechny

teeedaaa zuziiii tak to je masakrrrrrr, super:slight_smile:))))
18. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to nechápu, že se mi o tom na konci července zdálo!!! Věštecký sny fakt nemívám....ale ten dnešní utz jsem viděla.
Jo a řekla jsem si o fotku, aby mi všichni věřili...tak se mudr smál. A stála 50kč....byla jsem připravená se stovkou :confused:
18. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojooooo....masakr motorovou pilou! :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jinak z jineho soudku....nasi zdravi z Egypta, jsou spokojeni, porad maji nejaky vylety (na dnesek si zaplatili 4...a to eli mit volny den v Kahire), takze zazitku si privezou azaz. Jen pry na te lodi nemeli all incl.
18. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: tak to jsem ráda. Na lodi je možná jen plná penze, víc nelze připlatit.
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj VER :dizzy_face:

ZUZI takže další kontrola za 3 týdny.... a byly vidět srdíčka? nebo ještě ne... mrkala jsem, že jsi říkala, že bys měla být 6tt+0 a utz máš ze 7tt+0 :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI vsak ok...jsou spokojeny:slight_smile:

Holky, dala jsem pect maso, jsem zvedava, co z toho bude...jsem na to dala snad vsechno koreni, cibuli a cesnek....a je to nejake veprove, ani uz nevim jake:slight_smile:
18. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prostej:slight_smile:

jinak jak jste tu včera řešilý váhu jo, tak já za sebe říkám, že mi to neni jedno, a že mě to pěkně se*e :angry: :angry:

svoja.mam hlad...taky teď tak strašně žereš??...musim s tim přestat bo budu jak koule.......jinak já si zas říkám mastodont:slight_smile:))...a nepřipadam si moc přitažlivá......... :confounded:

jeeee holky to je mazec ta zuzka:slight_smile:))
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak hlásim, že dneska mě vzbudil "vetřelec pod kobercem".....co mi to dělalo bříškojak se tam otáčel, fujky to bylo vošklivoučký :grinning:
18. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tam blbě napsala, chtěla jsem napsat 7.týden....už to letím opravit
18. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu vas docist,ale dneska tu moc nepobudu,budu mit celkem litacku :grinning:
18. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky blahu:slight_smile:
18. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek