Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
18. zář 2009

VERLED ani me nemluv s tim zranim🙂

Holky musim jeste vyluxovat, umyt koupelnu, zachod, utrit prach, vyzehlit....a taaak se me nechce...asi si pujdu na chvili odpocinout a nabrat sily.

Tak zatial...

blahovka.cz
18. zář 2009

NO ZUZI,TO JE OPRAVDU KRASNY MOC A MOC GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TEDA DVE MIMINKA NAJEDOU,VY NEJSTE TROSKARI,JA MAM TAKOVOU RADOST!!!!!!!!

JInak prostejko ta hadka mi mrzi,ale ono se to nejak prezene,ono totiz ti chlapi to tehu prozivaj uplne stejne manza se mnou pribla asi sedm kilo,byl naladovej taky,spal se mnou,jen ten porod se mnou vlastne nebyl 😀 😀 😀 ono se to prezene

holky ja se vyspinkala s Ondraskem do ruzova ,ja do 9:45 a malej do 10:15,teda v 7 jsme krmili,ale pak jsme jeste spali 😀

verled
18. zář 2009
zuzka.o
18. zář 2009

Jééé... Blahu...díkyyyyy ...když už, tak pořádně! 😀

blahovka.cz
18. zář 2009

No je videt zuzi,ze jste na tom ,vlastne na tech mimiscich potili krev 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to byla urco fuska 😀

blahovka.cz
18. zář 2009

jo verled to jsem videla v top staru na prime mela to tam nejaka tehule,to vypada dobre,clovek nemusi mimi tahat na ruce a u deti,kteery jsou zavisli na mamaku to je uplne supr

prosteja
18. zář 2009

ahooooj BLAHUŠKO 😵 😵 tý jo, manža s tebou takhle prožíval těhu jo? 😀 to je krááááásný...... 😵

ZUZI takže srdíčka ještě nebyly?

blahovka.cz
18. zář 2009

no prostejko jako kazdej chlap,bylo krasny,jak ve vsem to tahl se mnou 😀

prosteja
18. zář 2009

BLAHU tak to je skvělý...... 😵 a jinak u nás to nebyla hádka v pravém slova smyslu, jen už po několikátém upozornění, že se nemám rozčilovat jsem krapet vyjela no.... 😅 a když jsem to chtěla napravit, tak mi to nebylo umožněno 😠 😀

zuzka.o
18. zář 2009

Chichi....mákli jsme si, to je jasný 😀

A srdíčka ještě nebyla....ale teda další kontrola až za 3týdny...jajajaj...to je dlouuuhá doba!

verled
18. zář 2009

blahu:mě to napadlo hlavěn z praktickýho hlediska, bi než bych se ráno vypravila s kočárem tak by se mi čokl pochcal do kouta🙂takhle ho tam šoupnu a jdu🙂

prosteja
18. zář 2009

ZUZI to bude ok 😉 na ty srdíčka je hrozně brzo...... a příště půjde manža s tebou ne? okouknout pěkně mimíse 😀 😵

zuzka.o
18. zář 2009

PROSTEJI: já jsem se srdíčkem nepočítala. Tak ani nejsem zklamaná..... naopak, ta dvojčátka mě teda dostala! Hihi..... uvidíme, jestli bude moct jít juknout na mimi.....

prosteja
18. zář 2009

ZUZI to je dobře... 😉 no a proč by nemohl?

prosteja
18. zář 2009

a mrkala jsem, že ANGE přidala další fotečku Vendulky v plínkách... no já jsem z toho nadšená, jak v tom ty děti vypadají úžasně 😵 a včera jsem se hrabala v tom Prenatal boxu a schválně prohlížela přiloženou plenku jednorázovou a hrůza a děs... holky, to jako něco zachytí? 😅 a hlavně mi to přišlo takový umělý, že se v tom to miminko musí strašně pařit 😖

zuzka.o
18. zář 2009

PRostejko: tak třeba bude pryč.....ne že by tam nemohl 😉

prosteja
18. zář 2009

jo táááák ZUZI, tak to jo 😉 ale nebude, uvidíš, že ne, tohle si přece nenechá ujít 😀

hehena
autor
18. zář 2009

TÝÝÝÝ BLÁÁÁÁHOOOO... NO TO MĚ POTENTOČKUJ.... ZUZI vy jste frajeři... 🙂))))))))))) 😀 😀 😀 😵 😵 😵

tfuj tfuj, ať jste všichni 4 (i s manžou🙂) v pořádku!!! .)))))) 😀 😀 😀 😵 😵 😵

mě fakt klepne z toho!!! 🙂)))))

hehena
autor
18. zář 2009

a manža je borec! vzal to parádně! většina by se vyděsila!!!! 😵 😵 😵

prosteja
18. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 tak přesně takovouhle reakci jsem od tebe čekala 😀 .... a jinak ahooojda 😵

prosteja
18. zář 2009

HEHE že jo? ten můj teda určitě... 😀 by se složil možná hned po mě 😀

prosteja
18. zář 2009

HEHE budeš upravovat tabuli???? asi jo co? kdyby jo, tak mi tam můžeš změnit kontrolu na 21.10. kujuuuu 😵

hehena
autor
18. zář 2009

🙂))))))))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co ti řekla ta sestra...... !!!!!!!!!! 🙂)))))

ale teda fakt nářez!!!! jste prostě dobrý!!!!! 😀 😀 😀

PROSTEJí jj budu, akurát nevím teda kdy... dneska asi ne e....

prosteja
18. zář 2009

tak ti to mám napsat do IP? 😉

hehena
autor
18. zář 2009

kdyžtak mi to pak símtě připomeň....

i když ZUZI by si zasloužila šoupnout hned k těhulím 🙂)) 😀

prosteja
18. zář 2009

no HEHE minimálně ZUZI by si to zasloužila 😀 😀 😀

angetha
18. zář 2009

Prostějko...já jí dala dnes papírovou na kojení, kakala po třech dnech a pustila to do té papírové..fuuuuujjjjj, za prvé cítím, když se do ní počurá, natož když na ní zvenku šáhnu, je to jako kdyby v ní bylo bahno 😝 😝 takže Vendulka rovnou šupajdila do umyvadla, abych to z ní smyla..ta látková to přeci jen trochu vcucne, ale do umyvdla by šla Vendy stejně 😉
Ahoj Hehenko

prosteja
18. zář 2009

ANGE ahooj 😵 no já si právě myslím.... nevěřícně jsem tu plinku obracela v rukou a říkám a to je jako co proboha??? 😀 😀 😀 nedokážu si představit, že by se mi do tohohle dítko pokakalo 😅 to bych neumývala jen to dítko, ale úplně všechno 😀

prosteja
18. zář 2009

což mě jen přesvědčilo v tom, nebýt líná a používat látkovky 😉 nemluvě ani o tom materiálu, to je fakt hnus 😔

hehena
autor
18. zář 2009

ahoooj všem 🙂 jsem ani nepozdravila 🙂 😵