Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
18. zář 2009

A manžel taky radši dává látkovou..teď pojedeme na 4 dny pryč a beru tedy látkové ,i pár papírových

prosteja
18. zář 2009

ANGE tak věřím, že máš doma i nějaké papírové a třeba na to kojení nebo narychlo je nasadíš... ale abych do toho oblíkala mimi několikrát denně..... brrrr 😖 fakt jsem z toho byla zklamaná, myslela jsem, že ta jednorázovka je daleko lepší 😔 ..... ANGE a přebaluje i manžel? zvládá to? můj má strach, prej mi nebude moct pomáhat, když si vymýšlím takový složitosti 😀

zuzka.o
18. zář 2009

Ahoj HEHENKO....a dííííky za úžasnou reakci 😀

Manža je děěěsně nadšenej a pořád ještě je na 100% přesvědčenej, že půjde na mateřskou 😵

prosteja
18. zář 2009

ZUZI fakt???? 😀 😀 😀 😲 😲 😲 odvážný chlapec 😀

angetha
18. zář 2009

já mu látkovou vždy složím a on to už jen zamotá 😉 a na kalhotkách nemá rád patentky..ale až malá poleze tak už nic jiného nebude kromě imse vimse...takže když teď objednávám kalhotové plínky tak se suchým zipem

hehena
autor
18. zář 2009

ZUZI 🙂))) no to je borec... a co ty? ty budeš makat??? .)

angetha
18. zář 2009

Zuzi tak to je frajer 😉 😉 😉

prosteja
18. zář 2009

ANGE takže patentky nic moc? já teď chci dražit Tots Bots Fluffle a ty jsou na patentky...... 😅 a manža je šikula, jsem zvědavá na toho svého 😉 a ANGE proč jen IMSE VIMSE až malá poleze?

zuzka.o
18. zář 2009

Budu pracovat, snad to půjde, když to nepůjde, budeme to muset přehodnotit.

blahovka.cz
18. zář 2009

Tak holciny ja se pro dnesek loucim,jak jsem psala,dneska jsem moc nepobyla,za chvili jdu chystat malyho pojedeme do viru patecnich nakupu 🙂 Tak vsem hezky zbytek dne pa pa 😉

angetha
18. zář 2009

Prostějko, ne že jsou nic moc, to ne, jen pro manžu jsou lepší suchý zipy, a ono se to i líp utáhne kolem mimi..
A právě ve velikosti M mám vlňáčky s patentky, aby se Vendulce ty suché zipy nerozepínaly až poleze..No a Imse mám v M taky a ty jsou na suchý zip

prosteja
18. zář 2009

ANGE už je mi to jasný...... takže až poleze Vendulka, tak raději patentky... už jsem to pochopila.... jen ty Imse Vimse máš na suchý zipy, jo už to chápu 😀 já mám dneska nějaký delší vedení 😀

angetha
18. zář 2009

Pa Blahu..
Prostějko hlavně se nerozčiluj 😀 😎

prosteja
18. zář 2009

ANGE 😀 😠 😀

hehena
autor
18. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jsem už teda docela dost široká... na focení jsem se snažila ještě nějak postavit, ale huš je to fuška 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
18. zář 2009

cože jsi HEHE???? široká? máš krásný břuško 😵

svoja
18. zář 2009

Tak sem udelala ten uklid a uvarila a jsem hotova....tak si odpocinu u vas a pak jeste to zehleni....
Jdu docitat...

prosteja
18. zář 2009

HEHE a podle bříška bych tipovala, že tam schováváš klučíka 😵

prosteja
18. zář 2009

a když už jsme u toho, tak sobě asi holku, páč mě to břicho leze pěkně nahoru 😀

svoja
18. zář 2009

HEHE hoooj, siroka teda nevim....ale je krasne videt, ze za ten tyden to brisko povyrostlo...

prosteja
18. zář 2009

abychom posoudili šířku, to by se HEHE musela vyfotit zepředu 🙂

svoja
18. zář 2009

prostej...ja mam bricho od prsou az dolu🙂 😀 😀 😀

svoja
18. zář 2009

...no a prostej, jestli to fakt vydrzis si to nedat rict, tak jsi borec....ja jsem zvedava na vsechny miminka...natoz na to svy🙂

hehena
autor
18. zář 2009

no já právě myslím, že už začínám mít tu šířku i z boku... leze to leze pěkně... tenhle týden byl dost rostoucí.. je to poznat i po ránu, už to bříško prostě tolik ráno nezalízá 🙂)))

ženy jedem zítra do Znojma... 3 hoďky jízdy... achjo, se mi nechce takovou cestu!

a dneska jedu do sekáče na žižkov... snad tam na zítra něco seženu nebo zhebnu! chci už se cítit dobře, zvlášť když tam bude takovýho lidu! tak chci bejt trochu hezká mamina... 😅

hehena
autor
18. zář 2009

PROSTEJKO já si taky tipuju kloučka...

ale tipuju ho teda i tobě... .)

hehena
autor
18. zář 2009

já teda netipuju podle břuchu, ale tak nějak intuice možná nebo co... 😅

hehena
autor
18. zář 2009

ZUZI jsem z tebe furt na větvi 🙂)))

jo a jinak... jsem poslední dva dny na ránu! sama bych se ubezdušila, nechápu jak se mnou může manža vydržet... jsem hrozně protivná, rozčiluju se! chudák dítě. 😒 😒 😒 😒 😒 😒

prosteja
18. zář 2009

SVOJI vydržím, nemám důvod nevydržet...... já si vždycky vzpomenu na SAC a její zážitek z porodu a vědět nic nepotřebuju 😀 navíc to, že si to nenechám říct nemá vůbec na nic vliv, miminko milujeme oba s manžou už teď.... a je aspoň hezký, jak kolem tebe chodí lidi a hádají 😅 ale jinak dík za uznání 😀

HEHE neboooj, cestu přežiješ 😉 a snad i něco koupíš..... 😉 a do jakýho sekáče jestli se můžu zeptat, Žižkov mám za rohem 😀

prosteja
18. zář 2009

jo tak HEHE podle intuice vůbec nedokážu říct..... 😀 a je fakt, že podle bříška to samo není vůbec průkazný..... a třeba podle takové té čínské tabulky mi vychází kluk 😀 no jsem zvědavá, co si to tam peču 😀

HEHE nechceš přijít k nám domů? aby manžel viděl, jak vypadá rozčílená ženská 😀

svoja
18. zář 2009

prostej+hehe...videly jste se vy dve vubec nekdy? ja nechapu, ze se vy prazandy neslezete nekdy...