Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
26. čer 2009

kdy jsi byla na potvrzení PETI?

já jdu vlastně v 8tt, takže už to nebudou ouplně nejmenší bublinka 🙂

hehena
autor
26. čer 2009

on se asi nejvíc vleče ten první trimestr... a všechny ty testy a tak ... pak už to asi letí...

prosteja
26. čer 2009

baf ženský 😵 😀

jsem se tu nějak zakecala a pak se vrhla do práce 😉 a už mám všechno hotovo.....

zdravím všechny co přišly 😉

petul, to věřím, že to uteklo 😉 a za chvíli máš Edíka u sebe 😵

hehenko ty už uvidíš krásnýho mimouše na utz 😵 😵 😵 bublinu uvidím já 😀

prosteja
26. čer 2009

no a tu nikdo 😢
tak nic holky, loučím se s váma, přeju moooooc hezký víkend, dneska se ještě pokusím vyfotit ty poslední megadálnice a dát je do alba... 😀 krásný víkend všem, v pondělí zase papa 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

PROSTEJííí páááááááááááááááááááá ahooooooooooooj 😵 krásnej víkend všem třem! 🙂)) 😵

angetha
26. čer 2009

No tak já jsem usnula.. 😎
Hehenko v 8. týdnu už je to krásná fazolka, koukni ke mě do alba 😉

carculka
26. čer 2009

ahoj holky,tak jsem doma..těhu je uplne na zacatku,je tam videt zatim jen tecka,ale aspon uz neco...dr mi rekla ze to zatim vypada dobre nabrala mi hcg a ze jestli bude pres tisic vyviji se dobre,kdyz pod je to blby...v laboratori jsem je ukecala,at nemusim cekat do pondeli a hcg pres 3000... 😀

prosteja
26. čer 2009

carcul gratulace veliká.....holky já jsem přidala poslední testík do alba....

a mluvila jsem s mamčou po telefonu a ptala se co a jak a co chci k narozeninám a já to holky nevydržela a vyklopila jí, že budu asi potřebovat kočárek 😀 to bylo nadšení 😀 nikomu to neřekne a mám se šetřit 😉 😵

hehena
autor
26. čer 2009

CARCUL gratulujuuuuuu!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jééé PROSTEJKO... no to je krása... popisuj nadšení... honééém.... 🙂)) 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

testík krásnej!!! 😵 😵 😵 😀

hehena
autor
26. čer 2009

CARCUL a už máš i album... hurááá.. paráda!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

ANGETH 😵 😵 😵

carculka
26. čer 2009

holky dekuju,tak snad vse bude v poradku a broucek bude 😀

hehenko,vsak jsem slibila ze ho zalozim a jelikoz kabel jsem nenasla musela jsem koupit ctecku....

prostejko krasnej testicekk.holky usim bezet-prace..pak se ukazu 😀

angetha
26. čer 2009

Carculko já ti strašně moc gratulujuuuuuu 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
26. čer 2009

my bysme teď někdy měli jet k našim PROSTEJ... tak nevím... zkusím to poodsunout na ten čas po kontrole, protože bych jim ani neměla co ukázat... je mi jasný, že když tam budu, tak to jen tak nevydržím.. 🙂)) no a při tý příležitosti by se mnou mohla jet mamka v sobotu třeba nakupovat že jo 🙂))) 😀 😵

hehena
autor
26. čer 2009

CARCUL pááá 🙂 😵 😵 😵

angetha
26. čer 2009

No a můj manžel bude možná ve zprávách, na D1 havaroval kamion, tak tam zasahoval..

carculka
26. čer 2009

ange dekujuuu 😀

hehe..jako uz mimi veci?? 😀

hehena
autor
26. čer 2009

jéžiš... jsem si oddechla, že tam zasahoval... to ve mě trochu hrklo než jsem to dočetla.....

hehena
autor
26. čer 2009

CARCUL ona mi už chtěla minule kupovat těhu rifle.. 🙂)) takže spíš asi něco pro mě... 🙂 pro miminko zatím ne...
ale tak jsou tu holky, který už věky mají dětský oblečky, a já asi dřív nebo později (spíš dřív) neodolám a koupím si aspoň nějaký malilinkatý bodýčko a budu na něj slintat 🙂)))) 😀 😉 😉 😉
tohle je asi otázka víry na pověry... nebo jak to mám napsat... já bych ráda nakupovala průběžně klidně hned po tý kontrole, bo kdybych měla čekat na ten závěr těhu, tak určitě zas bude v situaci , kdy nebude moc peněz - už to vidím...

hehena
autor
26. čer 2009

navíc mi i kamarádka dneska napssala, že mi všechno půjčí... takže já už mám vaničku, zimní fusak, oblečky, čepičky, mantinely do postýlky, a pokud budem nakonec chtít X lander, tak mám i korbičku 🙂)))) 😀

angetha
26. čer 2009

Hehenko on je hasič..a některé hadříky jsem měla dávno před těhu 😎

hehena
autor
26. čer 2009

ANGE já vím .) 😉 😉 😉 jen prostě než mi to docvaklo a tak.......

angetha
26. čer 2009

Hehenko no vidiš to 🙂 už máš výbavičku 😉

hehena
autor
26. čer 2009

jo doufám, že něco mi dá i sestřenice 🙂))) a jsem si jistá, že dost nám toho koupí naši.. 🙂))
babičky přidají penízky... a bude! 🙂)) jsem spokojená!!! jen už bych jako chtěla mít za sebou tu kontrolu a nakupovala bych a nakupovala... sem tam povlečeníčko do postýlky, sem tam nějakej ten obleček... šmarjá fakt debil už sem 🙂)))) 😀 😀 😀

angetha
26. čer 2009

Oblečky jsou mor 😀 😀

hehena
autor
26. čer 2009

ono je to všechno mor ANGE... .)))) člověk by se nejradši v těch těhotenských a dětských věcičkách hodiny válel a vychutnával je... 🙂)) 😵

ANGEtí, kde jsi kupovala těhu rifloně... ?

prosteja
26. čer 2009

hehenko 😀 mamča byla nadšená 😀 hned jsem jí musela poslat mejlem fotku testíku 😀 a slíbila, že to nikomu neřekne 😉

angetha
26. čer 2009

Já se v nich válela, vždycky jsem si to rozložila a kochala jsem se 😎
Nemám přímo rifle, protože to byla rychlá akce, tak mám slabý kalhoty a kupovala jsem je u nás ve "městě" v takovém malém obchůdku - za 1000Kč

prosteja
26. čer 2009

hehenko uvidíš, já to prostě po telefonu nevydržela a říkám, budeš babča 😀