Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
21. zář 2009

svoja.no jako ty🙂)))
nuki:a tak s tim se počítá, hele nevíte co ta venys??

svoja
21. zář 2009

VER 😀 😀 😀

prosteja
21. zář 2009

no tak holky, jestli to projde, tak by mělo být porodné příští rok 10.000,- a rodičovské příspěvky o 10% menší 😲 super fakt....... ☹

eeefffaaa
21. zář 2009

tak ja jsem zase tady i s davidkem u prsu 😀

prostej treba ten balicek neschvali...myslim,ze by ty penize meli vzit jinde a ne je brat detem

svoja
21. zář 2009

Budme rady, ze dostaneme aspon neco....a propos...AMAL, uz ti neco dali?? Jak to dopadlo?

prosteja
21. zář 2009

EFI no jsou to jen noviny, ale obecně s tím balíčkem strany souhlasí 😠 sice mají každá nějaké výhrady, však to známe, ale než rozpočtové provizorium, tak to si myslím, že to schválí........ a nejhorší je, že se to dotkne jen části obyvatel, prostě ti, co se jim dítě narodí 2010 a ti co budou nastupovat na rodičák 2010 ☹ ...... to je bordel holky

eeefffaaa
21. zář 2009

svoji to mas taky pravdu,aby za chvili nezrusili i porodny dalsi veci

prosteja
21. zář 2009

SVOJI no taky fakt 😀 ale tohle mě fakt štve........ jo, jsem pro škrty, ale když sníží teda porodné, tak proč snižují ještě rodičovské příspěvky..... to mě na tom štve... ať sníží jedno nebo druhý, proč oboje? ☹

zuzka.o
21. zář 2009

Ahooooj PRVUŠKY 😵 😵 😵

Chtěla jsem vás od pátku dočíst,ale nějak nemám sílu, je mi blivno a do toho mám práci..... ale zaregistrovala jsem, že BAE má Kryštůfka....moooooc gratulujuuuuuuu 😵 😵 😵

eeefffaaa
21. zář 2009

ja bych treba vzala penize z platu politiku nebo bych usetrila v obrane a nekoupila par stihacek a proste takhle ale brat rodinam a detem,me prijde dost sprosty

eeefffaaa
21. zář 2009

ahoj zuzi..co tehu??jak si ho uzivas??

jinak ja letos vsechny darky kupujupres net,jelikoz se nikam nedostanu...a nevim co milanovi,zatim mam vybrany jen takovy drobnosti

svoja
21. zář 2009

EFI nojo, to bys udala ty+dalsi miliony lidi v CR, ale bohuzel...ti, co o tom rozhoduji jsou jineho nazoru 😒
Jak rikam....budme rady, aspon za to "malo"....

svoja
21. zář 2009

ZUZI ahoj dvojcatkovatehulko🙂

blahovka.cz
21. zář 2009

holky me u toho balicku nastvalo i to snizeni roédicaku,ale vsimli jste si,jak duchodcum na nic nesahli???to me dostava,ale vcera jsem cetla,ze dnesla bude predneseny navrch na snizeni platu politikum az o 20%,ale to neprojde 🤐

zuzka.o
21. zář 2009

Ahoj Efi.... ale jde to, teď mi zrovna tak nějak přechází nevolnosti, tak se může trošku najíst. Jupí 🙂 A včera to byl teda mazec! Měla jsem celej den srajdu 😖

zuzka.o
21. zář 2009

AHOJ Svoji 😵

amallie
21. zář 2009

díky za pochvalu postýlky

svoji: ani prd jsem ještě nedostala 😠

eeefffaaa
21. zář 2009

blahu ale to pry nema byt soucasti balicku,protoze podle me kdyby bylo tak by ho neschvalil nikdo a to oni nechteji

zuzi tak at te brzy nevolnosti pusti...a chtela jsem se zeptat..vy mate v rodine dvojcata?

amallie
21. zář 2009

blahu: důchodcům ještě přidají 😀 plus debil Paroub jim chce dávat 13. důchody ze zisků ČEZ a zároveň podporovat rodiny! No, to by mě zajímalo, jak těch 30 mld. ročně nafoukne tak na desetinásobek 😠

Tohle mě totiž sere asi nejvíc, sliby, které nejdou dodržet, ale kterými si strany nalákají voliče. Jako, ať si kdo chce má jakékoliv chce politické přesvědčení. Ale nenávidím lži. A tohle lži jsou 😠 😠 😠

blahovka.cz
21. zář 2009

ahojky zuzi nase 3v1 😀 tzo vis,asi te to ted bude zlobit,a nesnedla jsi neco spatnyho ohledne toho kajdeni??

nuki
21. zář 2009

Zuzi: Ahojkyyy..🙂 tak je vidět, že si to užíváš...bude líp..🙂))

amallie
21. zář 2009

zuzi: a pozná se, jestli jsou jednovaječný, nebo dvouvaječný???

zuzka.o
21. zář 2009

Chichi....3v1.... 😀 😀 😀

No.... jsou to prý s největší pravděpodobnost dvojvaječný, ale může se stát i vzácná vrianta, že to jsou jednovaj. Prý se to pozná podle tý přepážky mezi nima, že je dost silná. Kdyby byla slavší, tak to jsou jednovaj.

Manža je z jednovaječných. Jinak dvojčata v rodině nemáme.

blahovka.cz
21. zář 2009

no holky samozrejme duchodci maji malo,ne?a maminy se v tech penmezich asi koupou ci co???

eeefffaaa
21. zář 2009

no s duchodcema se nema cenu ani zabyvat a rozcilovat...

tak Davidek dojedl a ted jdu jist ja...tak zase ahoj doucata 😵

zuzka.o
21. zář 2009

Je možný, že jsem něco snědla, ale teda takovej průjem....jsem už na záchod chodila s knížkou.... a skoro jsem jí tam teda přečetla 😀

Užívám.....manža je naprosto úžasnej! Strašně se těší, řeší už miliony věcí jako kočárek a teho vytunění, jména jako kolik jich sakra budeme muset vybrat), mateřskou, byt,..... a chtěnechtě jsme to museli vyklopit na oslavě budoucí prababičky.... to bylo haló!!!

svoja
21. zář 2009

AMAL no to koukam...ani po te tve navsteve se nic nerozebehlo....nojo, proc by se taky zabyvali normalnim clovekem, zejo....jooo, to kdybys mela nekdo 100Kc nedoplatek...to by te nahaneli...ale takhle....

svoja
21. zář 2009

ZUZI moc ti to preju...uzivej si to....teda, ted nemyslim ten prujem... 😅

blahovka.cz
21. zář 2009

me priveze snad z kazdou chvili manza obed,uz mam hlad,to je parada,kdyz mi je denne vozi,clovek nemusi varita je to skoro zadarmo 🙂

zuzi teda preju vam tu holku a kluka,to by byla parada . . . a nemas strach jak zkloubis praci a dvojcata???nebo mate nejaky reseni??

zuzka.o
21. zář 2009

No, bude to oříšek, ale bude to muset jít! Takže manža na mateřskou (já bych nic nedostala) a bude mi sem míma vozit...haha....to bude prča 😀 Ale je to ještě daleko.