Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
21. zář 2009

holky je to děsný co se děje v našem státě...pojďme se bavit radši o něčem veselejším...)

prosteja
21. zář 2009

HEHE no nezvýší to už..... prostě ty půjdeš na rodičák 2010 a půjdeš za podmínek 2010, takže zvyšovat už se ti to nebude 😖

amallie
21. zář 2009

Svojo: bude, s tím jsem smířená, tady v tom našem velkoměstě to prostě tak funguje 😠 Byla o tom i reportáž, mateřské zpožděné o půl roku.................

Šetřit nejde moc v žádným resortu, neb pravidla jsou už teď nastavená. Ale kdyby se více investovalo, tak by to šlo časem 😉 Jako proč chce idiot Paroub rozdávat zisk ČEZ??????????? proč za to radši nepostaví domovy pro seniory, nebo nenakoupí dětem učebnice???? My si ve škole přeci knihy půjčovali a vystudovali jsme. Než to rozdávat???????????

Jako včera říkala nějaká maminka v tv, že musela synovi nakoupit do školy (třetí třída, myslím), věci za 10.400 kč...........Jako za co?????????????? Proč radši nesjednotěj učebnice a nepůjčujou je? Aby rodiče nemuseli každý rok kupovat nové knihy na anglinu atd za tisíce? Proč je nevydává státní nakladatelství? To by byl způsob podpory rodin a ne jim rozdávat "pastelkovné" na hovno 😠

prosteja
21. zář 2009

jo souhlas... omlouvám se, že jsem to sem nablila 😖

hehena
autor
21. zář 2009

jo tak nesprávná strana - to je přesný... tak nějak podobně jako v zemědělství, k těm malým družstvům se toho moc nedostane... a ještě nařízení a předpisy EU, který ovšem zase neplatí pro čr... no pecka no...

a radši fakt něco jinýho... bo tady s tím seknu 🙂)))

prosteja
21. zář 2009

AMAL to taky nechápu s těma učebnicema..... my jsme vždycky ve škole vrátili knížky z jedné třídy a vyfasovali tu vyšší třídu a bylo 😔

hehena
autor
21. zář 2009

ty vole... nemám slov....

amallie
21. zář 2009

No holky, v Evropě rodičák neexistuje, tak nakonec buďme rádi i za to málo, co nám dají 😉

Postýlka dorazila, je zabalená, i s matrací, kojícím polštářem, peřinkama a povlečením 😵 😵 😵 Jupíííí

Tak ještě mám na cestě někde vaničku a musím koupit přebalovací podožku a kosmetiku a budu mít pro mimi snad všechno

Kosmetika stačí nějakej Aviril a co ještě???? V tom se nevyznám....................

Jsem s sebou včera sekla se skleníku a mám rozseklou hlavu, naštěstí mudra od vedle říkala, že to přežiju bez šití, ještě, že tak 😉

verled
21. zář 2009

holky oni to schválili??nebo co jako??

ty vole, co mam já jako sama dělat??!!

amallie
21. zář 2009

verled: je nějaká šance, že dostaneš peníze od tatínka???

svoja
21. zář 2009

co to bylo za skolu jako??? co ja vim, tak u nas se ucebnice pujcuji a rodice plati jen pracovni sesity....u nas to bylo nejakych 450kc...a to z toho jeste zbyly prachy na jiny veci...

amallie
21. zář 2009

A verled: doporučuju teď šetřit co nejvíc to jde, dokud makáš, kdybyse ti pak stalo to, co mě 😨

prosteja
21. zář 2009

HEHE no jo no, nesprávná strana jako všude 😖

AMAL ty jsi sebou sekla? 😲 ježiš, dávej na sebe pozor...

VER ještě to neschválili, ale vypadá to, že to projde.....

a já se omlouvám všem, že jsem to sem vůbec napsala, jsme tu všechny těhule a musíme být v klidu 😔

prosteja
21. zář 2009

no VER přijdou krušný časy... asi na nás na všechny 😔

hehena
autor
21. zář 2009

šmarjá ženy... mě odvčera nějak divně popíchává na levý straně... teda jakoby blíž do středu... :(

nuki
21. zář 2009

přesně tak holky myslete na ty maičké...chtějí být v klidu a pohodě..🙂)) tak a ted jiné téma...kryštůfek je moc krásný, kdy se přesně narodil už v pátek? 🙂))

prosteja
21. zář 2009

HEHE to mi taky dělá, ale zase na druhý straně 😀 říkala jsem to i doktorovi, prý je to normální, jak se roztahuje děloha 😉

hehena
autor
21. zář 2009

AMALLI sím tě jak to? ti klesl tlak nebo co?...... nebo jsi zakopla?

jo já jsem šťastná za tenhle rodičák i ten sníženej.... to je pravda, ale nechápu, proč nám ho pak zas nezvýší... nebo ať už to tak prostě nechají... beztak se z těch potíží jen tak nedostaneme...

prosteja
21. zář 2009

no HEHE i teď se ti vypočítává mateřská a rodičák podle toho, kdy na něj nastupuješ...... pokud nastoupili ženský v roce 2008 tak byl myslím rodičák menší než když nastupují teď... ale jak píšeš, ty prachy se utratí jinde.... obyčejnej lidem seberou a dají to někam jinam, takže schodek rozpočtu bude ve výsledku stejně vysokej 🙄

NUKI malej se narodil hned v pátek snad ve 4 ráno 😉

hehena
autor
21. zář 2009

NUKI jj v pátek 🙂 jsem věděla, že BAE nakonec nestihne toho Hamiltona 🙂)))) 😀 😀 😀 se toho možná tak bála, až se z toho rozrodila 🙂))) 😉 😵 😵 😵

PROSTEJ tak UF... mě se to začlo dít až včéra po cestě, tak jsem se bála, jestli jsem toho prcíka moc nenatřásala...

amallie
21. zář 2009

mi poradíte s tím mazáním na mimíse????

to píchání jsou prý taky vazy nějaké, co drží to vevnitř...........

Mě spíš děsí, že bude za chvíli horší počasí, neb chodím stále v jedné sukni a žabkách a jiné boty neobuju, jsem se nemohla dostat ani do pantoflí 😅 jako včera jsem měla na sobě žabky a fusekle, ale prostě mám ty nohy nějaké větší a i kecky mě tlačej

nuki
21. zář 2009

amall: co jsi prováděla? 🙂

hehena
autor
21. zář 2009

no je fakt, že co teprva VER???

mě by třeba naši hodně pomohli, asi by jim to nevadilo... já si hlavně nedovedu představit, že bych se musela přestěhovat zpátky k nim na vysočinu a měla bych s prckem bydlet v jednom pokoji... :((( uf to by byl masakr...

amallie
21. zář 2009

holky, jsem zakopla o konev a pak už nevím, jsem se sbírala ze země a děsně mě bolela hlava, samá krev ve vlasech, br...... a zbořila jsem dva keříky rajčat a zasedla cuketu, to mi vadí ještě víc 😀

ale už jsem dobrá, jen ta škleble bolí, jak se to hojí 😉

nuki
21. zář 2009

holky díky za info...malej nechtěl mamku trápit, tak už radši prišel na svět...)

prosteja
21. zář 2009

AMAL to ti snad poradí maminky 😉 a počasí má být prý nadprůměrné až do poloviny října

😀 HEHE jo, doktor říkal, že pokud to není přímo tvrdnutí břicha nebo nějaká vystřelovací bolest, tak nějaký píchnutí sem tam je normální.... mě pomáhá když to trošku rozchodím.... mě tam většinou začne píchat, když dlouho sedím 😉 anebo pak když jsem třeba v sobotu uklízela...a to mi pak hodně pomohlo odpočinout si na tom kojícím polštáři, to je fakt úžasná věc 😉

zuzka.o
21. zář 2009

Už jsem zase tu .....já jsem se blbě vyjádřila...jasně že ne na mateřskou. 6týdnů po porodu, máme známou na sociálce, tak jsme se už před půl rokem ptali, jak to je.

Jo....HEHE..moc děkuju za přešoupnutí do tabuličky těhulí....teda, jsem pěkně na chvostě, to by chtělo, aby NUKI mákla a brzo se za mě připojila.

Jinak vás všechny moooc pozdravuje LENIČKA, je na Samosu a posílá sluníčkový pozdrav. Že je tam nádherně 😵

svoja
21. zář 2009

AMAL to mazani...ja jsem slysela, ze miminko, pokud ma pokozku v poradku, tak nepotrebuje ZADNOU kosmetiku, ani zadny mazani...vsechno to je opet jen masaz kosmetickych firem. pokud ma suchou pokozku, staci detsky olejicek...jinak nic...

HEHE kliiid, to jsou ty vazy!!!!

hehena
autor
21. zář 2009

AMALLI tak nějaký kecky asi nebudou problém tak, jako ten zbytek...

já to právě řešila teď v pátek... a koupila jsem si konečně rifle, několik trik (v sekáči a pak v NY všechno kolem 150.-), svetřík, kterej se zaobluje dozadu od prsou (je teda až po zasek a krásně teplej) a taky pončo...

a pak mě děsí ta větší zima a nějakej kabát... 🙂))) to bude prča 🙂)) 😀

s kosmetikou ti moc neporadím, sama bych potřebovala...

prosteja
21. zář 2009

ježiš AMAL to zní strašně fakt 😲 opravdu jsi v pořádku?

HEHE no u nás na schůzi v baráku už se mluvilo, že by bylo dobrý, aby se nám necourali cizí lidi po baráku a jestli třeba náhodou někdo nemá zájem o úklid ve společných prostorách..... tak jsme s manžou říkali, že bychom to možná po dobu mé rodičovské vzali, byli by za to asi až 4000,- měsíčně a těch prostor není tolik...... lidi to prostě chtějí, protože se nikomu nelíbí, že mají cizí lidi klíče a courají nám po baráku..... tak my už si chystáme takhle v rodině náš protikrizový balíček 😀