• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
AMAL...a jsi v pořádku? :astonished:
21. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL :grinning: :grinning: :grinning: Jako zadna prdel takhle nekde spadnout, ale uz te vidim, jak se valis v rajcatech a mas pod zadkem rozsednutou cuketu :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak....hlavne, ze jsi OK!
Zuzi: no jo budeme se snažit, tento měsíc si ještě ne, tak snad příště..:slight_smile:
autor
ježiši AMALLI... ty si tele... teda zní do děsivě a zároveň se směju, žes zasedla cuketu... ses ale musela leknout... :confused:
SVOJI já zase slyšela, že je dobrý miminko po každý koupání namazat, protože se mu vysušuje pokožka tak jako dospělím.... a roste, tudíž se ta kůže natahuje víc než u tebe...... a reklamní tah je to zase u těch značkovejch firem.... když koupíš obyč olejíček od Avirilu za 15,- tak to miminku stačí :wink:
21. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: to je ale dobrý protikrizový opatření. Budeš doma a ten chvilkovej úklid bude rychlovka. Ne jako u nás,když po 3týdnech uklízíme jenom my, tak to je hegešárna! :angry:
21. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ve čtvrtek poslanci a je to víte kde........ utahujte opasky ženy :grinning:
amal:ale to zas snad jo, ale i tak jako........co holky co nemaj šanci, na co ty kreténi ...a co se ti stalo?? :confounded: ..ono neni z čeho šetřit hahaaaaa:slight_smile:

holky tak už to je schválený!!!
je tam snížení porodného ze 14000 na 10000 kč
a snížení mateřské o 10 procent, což ze současných 7600 kč /3roky dělá 7000 kč
Amall: zní to hrozně, ale i srandovně...hlavně at se Ti opravdu nic nestalo...:slight_smile:
Rikam, co jsem slysela od mamin a dr v okoli....maximalne ten olejicek.
21. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem ok, více se vyděsil manžel, než já :grinning: Já se teda bála zašívání kebule, ale sousedka je mudra a říkala, že to zmáknu i bez toho, tak jsem v klidu :wink:

A mimís nic, ten je uloženej v mým špíčku jako v bavlnce :wink:

Jako ale dva keře rajčat zlomené, na vyhození a cuketa už je vyhozená taky, taková škoda :frowning2:

Já mám prostě s tím pupkem nějakou blbou stabilitu, či co, furt zakopávám
21. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je teda něco..:((( a musíme šetřit, dokud to jde..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Aviril vezmu a co na zadek? Dřív býval takovej jako pudr, teď je reklama na nějakej bepanthen, to je místo toho? A na mytí? Mejou se miminka mejdlem? A šamponem?

Holky, těch pár stovek méně ustojíme, hlavně, ať máme zdravé prcky a taky, ať můžeme kojit, ne?

Hehe: já bych místo kabátu volila a budu volit několik svetrů a spíše nelézt ven :wink: Za kabát je škoda prachů si myslím..................
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj SVOJI..... s olejíčkem si vystačíš :wink:

ZUZI jo asi to vezmeme.... lidi jsou u nás pořádný, takže pohoda...... :wink: a myslím, že budu ráda, že vypadnu na hoďku z bytu od prcka :grinning:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten zadek je ten bepanthen prej dobrej....jinak ten aviril sezenes v lekarne urcite...a ten bepanthen taky
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj AMAL budeme to muset ustát...... :wink: a nejdůležitější je zdraví :wink:
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kabát kupovat nebudu holky.... koupím 2-3 svetry a kabát budu nosit přes bříšo rozepnutej :wink:
21. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, se už k tomu nechci a nebudu vracet, ale na jejich obranu musím říct, že klobouk dolů, jak stáhli ten schodek

neb 230mld., to byla sebevražda na budoucí roky
21. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: správná volba, neb škoda peněz za kabát :wink:

Jinak nevím ten úklid, ti bude muset manža pomoct, nezahrnuje to i úklid sněhu????? U nás v baráku totiž jo a do toho bych nešla
21. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: dobře, že aspoň tatínek přispěje! A k výchově se hlásí?
21. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL tak manža říkal, že když bude mimi maličký tak bude uklízet on a pak se nějak poperem o to :grinning: úklid sněhu a sekání trávy je u nás zvlášť... a manža říkal, že by to klído vzal, páč jde o jeden chodík, ale muselo by se všechno koupit... a je to placený zvlášť :wink:
21. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak bepanthen je pěkně drahej, stejnou službu prej udělá infadolan a ten je za 35kč....já za bepanthen platila 120, a mejdlem se mimina nemejou taky v lékárně maj sebamed.syndeth a to stojí kolem 100kč....

amal:já o tom nechci mluvit :wink:
21. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych teda brala nějakej ten kabát.... celej prosinec, leden a únor nevylýzat, když nebude oplně dobrý počasí.. to se mi zdá moc... takže snad seženu něco třeba jen většího v sekáči, nebo nějakej těhulenskej z druhý ruky...

tak to snížení není až tak dramatický... ale to jsem čekala, že nebude..
21. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI no vida... parádní.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíte, já mám dojem, že tu těhulky utratí víc za věci, který vůbec nejsou potřeba, takže dát 800.- za kabát, kterej i pak můžu ještě prodat, mi nepříde taková hrůza... jen 500.- dáte za jeden svetr, tak 800.- není tak moc no ne?
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si teď koupila svetr za 600.- a pončo za 450.- no.... ten svetr se dá samozřejmě nosit i pak, stejně jako to pončo, takže mi to škoda peněz nepřišla... rifle unosím i v druhým těhu (nebo je prodám) ty trička a tuniky taky.... já nevím no. já bych se chtěla zvlášť v těhu cítit prostě dobře no... ale dokud to půjde, budu to řešit jako PROSTEJKA... ale už se vidím, jak se klepu i tak jako ratl, bo jsem teplomil...
21. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ja si budu muset asi neco takoveho poridit si myslim...protoze kabaty co jsem nosila minulou zimu uz skoro nedopnu ted :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek