• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
presne...ty veci se daji prodat...ja sama uz jsem jich par prodala, kdyz me nesedely...a nebo naopak koupit pak treba noseny...bud v sekaci nebo v bazaci...kdyz si vyberes slusny, jsou za dobry prachy, ktery me nemrzej...
21. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:to se mi líbí.........ale nechci dávat peníze....
21. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami kosmetika pro tebe

zadecek mazu rybylkou,bepanten je drahej,ale skvelej,takze jestli jsou fin,kupuj to

aviril olejicek na telicko

nejakou masticku pro tebe na bradavky po kojeni,to muzes mit i ten bepanten prej

urcite ve vybave mej kalciovku je setrna a hodi se na vsechno

meju v mydle babylove z DM,ted uz tam koupim i sampon stejne znacky

ubrousky mam na zadecek taky babylove

-ja hodne nakupuju v DM jsem tam v DM baby klubu,pioradila mi to tenkrat Petulka mam teda spoustu slev

a lih na pupicek + tamponky

:grinning: tak to je cca vsechno :wink:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na infadolan si pamatuju, tím mě mazali, když jsem byla malá :wink:

a mejdlo teda ne, jo? Takže jen vodou?
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kdyz to mimi bude posr*** az za usima, tak asi obyc voda stacit nebude ze....ja myslim, ze koupim nejaky to detsky "mejdlo" a OBCAS ho pouziju taky...
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: díky díky!!!!!!!!!! Nevím ale, co je rybylka a kalciovka :confounded:

jak se dostanu do baby klubu DM???
21. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten bepanthem mi doporučila kamarádka... tak jak píše BLAHU, tak je i na popraskaný bradavky... :wink:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU dm veci pry jsou dobry....nekde jsem slysela, ze det.lekari nesnasi kosmetiku johnson´s...tak nevim, co je na tom pravdy...

A ty vlhceny ubrousky jsou asi jedno jaka znacka ne? Tech bude podle me takova spotreba, ze pak uz budu koukat i po tech levnejsich :grinning: :grinning:
AMAL do toho babyklubu stačí vypsat přihlášku, kterou mají v obchodech a odevzdat ji tam :wink:
jesteze tady ty zkuseny maminky mame :wink:
o tom bepanthenu na ty bradavky jsem slyšela taky.... :wink:

a SVOJI dm kosmetika prý dobrá a taky jsem slyšela, že Johnson´s ani omylem prý..... tak na tom asi bude něco pravdy...... no a ty ubrousky...... já myslím, že spotřebu omezím hodně tím, že když budu přebalovat doma, tak šup s mimi pod vodu :wink: prej je to taky lepší než furt ten zadeček třít těma kapesníčkama :wink:
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:skoro??já už je nezapnu, nebo zapnu ale jak to vypadá:slight_smile:))

svoja:místo mejdla
http://www.drmax-lekarna.cz/sebamed-syndet-detsky-100g.html
21. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: aha a pak ti pošlou nějakou kartu, jo?

svoji: to věřím, ona většinou takle kosmetika za nic moc nestojí, prej jsou nejlepší ty obyč věci bez parfemace a různejch extra přísad
21. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky na tom bepanthenu je to i napsaný....že na bradavky
21. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL mě ještě nic neposlali.... ale myslím, že ti pošlou nějaký slevový kuponky :wink: a kartu na slevy si tam můžeš vyřídit taky.... :wink: ale ta platí na všechno :wink:
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se v DM zapsala do klubu a prisla me slevova karta, na kterou se ti pricitaji body a ty slevovy knizecky si muzes poridit prave za ty body...bud ty knizecky nebo jiny veci, zalezi kolik bodu tam mas.
21. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ne slevova karta, ale nejaka clenska karta nebo co
21. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI ale to je ta klasická fialová DM karta ne? tu mám taky... ale zvlášť jsem přihlášená do toho babyklubu..... a tam měli napsaný, že ti pošlou nějaký slevový kuponky... víc o tom asi bude vědět blahu :wink:
21. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak tu DM vyřídím :wink:
rybylka je mast na zadecek,stojicca kolem 50,- a ja tepve ted nacala druhou tubu a kalciopvka,je kalciova mast,je takova vseobecna na vsechno a pro miminka setrna

svoji nezlob se,ale teda nedokazu si predstavit malyho nemyt mydlem :confounded: i nepokadenyho,poti se jako kazdej

nechce to to moc pouzivat v sestinedeli parfemovane mydla a olejicek radsi po sestinedeli

AMI v drogeriich DM si reknes o registraci do pampers klubu,vyplnis par udaju a dostane sekovou knizku se spoustou slev na veci pro tebe a malou,po porodu tam pak zaneses rodnej list,teda kopii a pak ti prijde jeste dalsi knizka na slevy

ja mam jeste takovou fialovou kartu na slevy,tu predkladam u kazdeho nakupu a za kazdou dvacetikorunu mam jeden bod,body se ti scitaji a pak je oplatnujes na vyhody,treba knizky,sekovy knizky,nebo pak hodne bodu mas myslim,nejaky celodenni vstup do aquaparku v praze

ja nakupuju vsechnu kosmetiku tam,takze body se mi jen a jen toci,a sekovy knizky maji 25 a 50% slevy takze se to vyplati
taky si myslím, že miminku mýdlo neuškodí.... však ho BLAHU nematleš tím mýdlem od hlavy až k patě každej den, aby nebyl vidět ne? :grinning: prostě ho trošku namydlíš a opláchneš a pak natřeš olejíčkem a je to......
21. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela na bradavky mast babylove,vlastne pouzivam v 80% kosmetiku z DM babylove

a kdyz uz tam budes kup si cajik pro kojici a fenyklovy pro malou,kdyz prijdou prdiky at jsi pripravena,ten caj je od dvou tydnu,ale nejlepsi je mit doma holky SAB SIMPLEX,na prdiky uzasny
21. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jj, to je ona...takze ten babyklub je jeste neco novyho? to budu muset pozjistovat jeste...

blahu vsak ja jen rikam co jsem slysela..."mydlo" taky nejaky zakoupim...ale spis neco z lekarny ne moc parfemovany, protoze ty detsky rady me prijdou jen komercni...
21. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je dobře, že se máme od koho spoustu věcí dovědět..:slight_smile:))
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu oblečení holky, tak počítám s tím, že do práce budu chodit do konce roku a pak asi vylezu tak akorát na prochajdu, na nákup a k doktorovi...... a kabát teda pořizovat nebudu, páč na další zimu po porodu si chci koupit novej, budu potřebovat... takže se mi prachy do toho vrážet nechtějí ....... a co jsem viděla, tak hodně maminek v zimě chodí tak, že jsou prostě pod kabátem nabalený a ty knoflíky přes bříško mají rozepnutý...... tohle fakt neřeším... radši dám víc spodních vrstev :wink:
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:já tu knížku se slevama už mam a zas to neni nic závratnýho:slight_smile:ale asi se hodí....já si jeden ten sebamed koupila
21. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, ještě mimo tu kartu, tak mají ten babyklub, kam přihlásíš miminko případně se tam můžeš přihlásit ty jako těhulka :wink:
21. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
porstejko ony se teda miminka nemaji myt kazdy den v sestinedeli,jejich pokozka si zvyka na nove okoli,ale myli jsme obden a posestinedeli normalne kazdy den a je fakt olejicek jsem zacala pouzivat koncem sestinedeli :wink: ,ale jak pises namydlis a oplachnes,ted Ondraskovi dopravame kazdej den masaz olejickem,milujete,navic mu ve smeru hod.rucicek jezdim kolek pupiku - to je dobry na strevni peristaltiku a koliky,vzdycky se na me culi a kreni,jakoby rikal-me je dobre maminko :grinning:
21. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co by se stalo, kdybys to delala proti smeru hodinovych rucicek?? :astonished:
21. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jasně, nekoupeš miminko hodinu v mýdlové vodě že... mě hodně komerční přijdou takové ty sady jako že máš šampon a mýdlo a jednu mast na tohle a jednu mast na tamto.... myslím, že nějaké obyč dětské mýdlo šetrné a ten olejíček a pak šampon bohatě stačí.... :wink:
21. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek