• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no s te clenske karty ty vohdy vyuziju jak kdy a jak co a pak to vzdycky,co nevyuziju rozstrkam po rodine a kamaradkach :wink: hlavne tu slevu na 25% na jakykoliv vyrobek,to vzdycky bere na Bebu,on je rozdil platit 289 a 225 :grinning:
21. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee svoji tak to nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ve smeru je to dobry na strevni peristaltiku :grinning: je to proste druh masaze :grinning: to me zaskocilo ta otazka :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja vim, ze nejaky ty masaze a tak....ale ze se zduraznuje ten smer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jdu si lehnout...zatim...
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: díky moc za rady, jsem si to napsala na papírek a v týdnu dojdu ty věci koupit, ať užř jsme pomalu kompletní :wink: a u toho se zaregistruju, oni mi v krámě řeknou, co a jak vyplnit...........
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou svoji :grinning: :grinning: :grinning:

ami neni vubec zac,rada poradim,byla jsem pred porodem uplne bezradna :grinning: a uvidis,ze ty slevy vyuzijes,je tam toho hafo a taky doporucuju tampony do podprdy,po kojeni,tech neni nikdy moc,kdyz se memi po kazdem kojeni :grinning:
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/

tady to najdete, včetně vyplňovacího formuláře...)
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

holky,kdo jste tu dyl tak vite o koho jde,Ivasek uz porodila Ellinku,pry byla koncem panevnim a Ivi to zvladla skvele,2,55kg a 48 cm,pry tam po porodu behala jako camrda :grinning: :grinning:

21. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: tak hezké odpočívání..:slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
KP přirozeně??? Tak to je borec ta Ivaska :wink:

Blahu: už jsem si našla ten klub, thned se tam přihlásím, díky díky
21. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU fakt???? já jsem nedávno četla, že má ještě do porodu čas, ale že se otevírá....... a že doufám, že ještě vydrží.... a rodila teda normálně jo? :wink:
21. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tééééééééééééééééda, tady se toho dneska probralo!!
Co že???Oni fakt schválili to snížení porodnýho a mateřský!!Mě asi trefí, pitomci!!!!!ale co, stejně se ten schodek bude jen prohlubovat, mě už je to fakt jedno, co si našetříme si našetříme a bude, na někoho se spolíhat to už dneska holt nejde.
Jo a měřila jsem se v pase...rovných 100cm!!!!hihihihihihihi tak to je masakr!!!!!!
21. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neplašit, schválila to zatím jen vláda..... teď ve čtvrtek to budou schvalovat poslanci... a první zpráva je, že ODS balíček podpoří jednotně, i když prý se skřípěním zubů :grinning:
21. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat Ahojky:slight_smile:)))teda tak to je pěkné číslo..:slight_smile:))
21. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem mrkala Ivasce do alba a má tam napsáno, že na poslední kontrole jí doktorka prohmátala hlavičku.... :astonished: tak to se asi malá ještě otočila nebo co :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Ondrasek je vzhuru jdu se mu venovat :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: Ahojky, to je potřeba..:slight_smile:)
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jdu na gaučíček, pápá
21. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu učit...papa :slight_smile:))
21. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo, tak IVASCE i tatínkovi moc gratuluju, že to zmákli a ELINCE vše nejlepší do života!!! :slight_smile:

PROSTEJ IVASKA rodila ve 40tt - teda podle jejího pasu...
21. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda hromadný odchod jo? :grinning:

já se byla učit :grinning: vrchní ředitelka nám přišla ukázat svého dvouměsíčního synka, takže se tam samozřejmě automaticky všichni dozvěděli, že jsem v tom :grinning:
21. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE už jsem to přečetla :grinning: ale už dřív jsem četla, že se otevírala, hrozili jí taky předčasným porodema jak to zvládli v termínu :wink:
21. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala malymuz lehatko do nove polohy,tak lip vidi na hracky,tak tek kouka a prohlizi si kamose z jinyho pohledu a jinak psal manza,ze teda bude dyl v praci a prijde az na koupani,tak vyrazime po chirugach az bnarmime do mesta na nakup,myslela jsem,ze uklohnim neco ze zbytku k vece,ale kdyz tata dre zaslouzi si dodrou vecu :grinning:
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak dobře pořiďte.. a taťkovi něco dobrého uvařte :wink:
21. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já se pro dnešek taky loučím, letím ještě něco vyřídit a pak hurá domů... mějte se všechny mooooc krásně a zítra zase ahojda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky všem pá, užijte si zbytek dne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mě dneska práce vůbec nejde... asi to budu dělat až do noci... :(
21. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko: moc děkuju za zařazení do tabulky... a za ta 2 kuřátka :dizzy_face:

Jinak to tady asi nějak zapadlo.... pozdravuje vás všechny LENIČKA ze Samosu, posílá sluníčkový pozdrav, je tam prý moc krásně :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo je Lenička???
21. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka bohousek. Už tady přes léto nebyla, má toho hodně v práci, hlavní sezona. Měly jsme těhulit spolu. Je ještě v tabulce snažilek :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivasce moc k Ellince moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JINAK FAKT TĚHULKY MÁTE KRÁSNÉ BŘÍŠENKA :dizzy_face: :dizzy_face:

Vítek má dneska 2 měsíce :wink: :dizzy_face: megarychlost
21. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
tak jsem trochu dočítala a přidám svůj názor ke klystýru a masáži hráze, vitamínů a tak :sunglasses: Já jsem pro klystýr, určitě je lepší, když pod sebou budete mít čisto a navíc budete mít volněji i v pánvi, já hráz nemasírovala, nástřih jsem měla a po týdnu vše v pohodě :slight_smile: Vitamíny jsem občas brala, Venďa měla 3,6, ale vitamíny to asi nebylo. A nejhorší z porodu pro mě byly kontrakce těsně před tlačením, u šití už jsem byl ráda, že je to za mnou a tak nějak jsem to nevnímala, i když jsem pokaždé cítila, když do mě píchla jehla......
Nevíte, jak to pokračuje s tím protikrizovým balíčkem?? Ještě to musí někdo schválit že...
Mě už dorazila mateřská i porodné, rodičovský příspěvek by se nám v roce 2010 taky snížil.. :confounded:

AMAL moje rada na zadeček - Teď dojíždím vlhčené ubrousky, počurané peru s plínkama, mám uzavíratelný boxík, koupila jsem v lékárně slunečnicový olej pro Vendulku a budu jí utírat tím... :wink: Zadeček mažu občas - Hipp, Bepanthen, Rybilka...Po koupání mažu olejíčkem od Hippu, do vaničky jen trošíčku takové pěny od Johnsonu ( měli to v porodnici) na tělo i vlásky. Je fakt, že je Bepanthen drahej, ale dobrej...Mám ještě klasické mýdlo od Nivey, ale ještě jsem ho nepoužila. A když je Vendulka pokakaná, tak je fakt lepší vzít jí rovnou do umyvadla..
V klubu DM jsem taky, kupuju tam totiž i žlučové mýdlo na látkové plínky a sůl na skrvny na jejich vybělení
21. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek