• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
ANGE :slight_smile:))) :dizzy_face: já se taky budu kochat...

PROSTEJ krásný!!!! já to málem taky při tom minulým telefonátu nevydržela...šak jsem to tu popisovala a to se naši ještě tak ptali... no těším se těším.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za chvíli razíme ven a za kamarádek na řeckou večeři... tak se mějte hoooolkýýý :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jdem akorát tak do prdky.... klasika, než se drahý vykodrcá, tak leje jako blázen!!!!!!!!!! :(((((
26. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, zdravím z velkého výletu:slight_smile:
Nestačím dočítat, jen jsem chytla že carcul HCG 3000!!!juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůů gratulace nej nej největší:slight_smile:)

Prostějko chápu, žes nevydržela a mami to řekla:slight_smile:)))
A co jinak nového?
My dnes byli na té promoci, krása, pak jsme jeli do kojetína na hrob babi a dědovi, to mě rozbulelo:frowning2:(ale bylo to moc fajn:slight_smile:
Tak všem přeju krásný víkendíček a mooc se těším na novinky a pozitivní zprávičky:slight_smile:
26. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo, je tu někdo zvědavý na naše krásné fotečky s bříškem?? :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já já já :grinning:
26. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak esi chvilku počkáš tak se budeš moct kochat :grinning: :dizzy_face: Jdu založit nové album :grinning: Mám jich zatím málo :grinning:
26. čer 2009 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady:slight_smile: Trochu jsem si zdrimla a vyprovodila muze do prace....a taky uklizela:frowning2:
26. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac vám to spolu tak sluší :dizzy_face: :dizzy_face: opravdu krásný fotky.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
STRASNE STRASNE STRASNE moc gratuluju CAR!!!! Uzasny....testiky krasny....
A vlastne totez i PROSTEJ, ktera ma testiky vystavni (ani se nedivim, zes to rekla mamce, my jsme to nasim taky rekli hodne brzo, proste se to nedalo:slight_smile:)...no a jasneze HEHE, kterou konecne chyta poradna manie:slight_smile:) ...a ma krasne zachyceny ty nejkrasnejsi //:slight_smile:
26. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, SAC ty jsi kocka!!!!! Moc hezky fotecky!!!
26. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se Vám líbí :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....uz jsem tu ale vy zas pryc...

dekuju cat..uzijte si tu prahu :grinning: (doufam ze sem to nepopletla,jedete tam vid)

svoji dekuju :slight_smile:

sac...kraaaaaasnyyy fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda Sac, fotečky přenádherné, dojemné, no úžasné:slight_smile:)moooc vám to sluší:slight_smile:)))!!!!

Ano carcul, jedeme na víkend do Prahy, zítra vyrážíme. Já dneska musela jít už hajat, všichni ještě slaví, ale miminko už chtělo hajat:slight_smile:))jojo, už se nerozhoduju jen za sebe:slight_smile:))
Tak krásný víkendík a v pondělí přidám bříško, zdá se, že už se začínáme opravdu kulatit:slight_smile:)

Svojenko gratuluju k ukončení školního roku, teď už tu s námi budeš častěji?:slight_smile:))užívej volníčka:slight_smile:)
26. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda sacvi, to jsou kráááásnýýý fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCULKO moc gratuluju k těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně buď na sebe i na mimíska opatrná :wink:

Sacvi to je náááááááááááááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, hezkou sobotu:slight_smile:
Procitam diskuze o kocarkach a jsem rozhozena...chtela jsem Boldera, ale zas az tak uplne kladny ohlasy na nej nejsou...chjooo...vite nekdo neco o HOCO master L????
27. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já ti nepomůžu já už se po žádných kočárkách nedívám, už mám vybraný, zamluvený tak ať to nemusím měnit :grinning:
27. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu převlíkat peřinky , tak zatím :wink:
27. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko,dekuju....

svojenko,jdu se na ne juknout a reknu ti,ale jen jakej se mi libi vic....o poruchovosti a tak nic nevim
27. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten bolder je peknej(libi se mi tam vic ta korbicka) a i ten druhy(sportacek je pekny :wink:) a taky bych koukala na autosedacku,na ten druhy jde maxi cosi a kamoska rikala ze patri k nejbezpecnejsim(nevim ja to nezjistovala,nemuzu zarucit,ale oni podle toho vybiraj kocar)...jeste bych koukala na to jak se sklada-kdyz ho pak budes davat sama do auta
27. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem dnes usnula až v jednu ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v půl páté jsem zas byla vzhůru achjo..
Svoji a co tenhle?
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100578.html
27. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale má plastový kolečka..
27. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj všem... přeju krááásný sobotní dopoledne!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SAC ty fotky jsou krásný... hlavně teda ty tmavý.... a jak ti drahouš přemeřuje pupík - no tak je perfektní :slight_smile:)))) takový jakoby momentky - to je paráda.... vtipný fakt!!!! jinak vám to moc sluší a pupík výstavní!!!

SVOJI už vybíráš kočárek??? to je bře - myslím, že to je ten největší úkol.... já už jsem z toho osypaná dopředu... na něco jsem se dívala zhruba tak před rokem, tak mám přehled - ale ouplně ten miniaturní přehled...
no ale asi bych brala nějakej takovej typ jako je X Lander, ale teda chtěla bych ruční brzdu... i kamarádka říkala, že by jí dost ocenila.. tož nevím, co nakonec vyberu... jo a ještě jsem teď asi tady v nějakým albu viděla německej kočárek Leviroo... docela levnej a na první pohled pěknej...
27. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hehenko :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda nemělo tam bejt SVOJI, ale CARCUL :slight_smile:)))
ale jak jsem pořádně nedočetla tak až teď koukám, že dotaz vznesla SVOJa... šmarjá jsem teda dobře zmatená :slight_smile:))))) :grinning:
27. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ANGE a Vendulko... jak se máte? :slight_smile: co díra do ložnice??? :dizzy_face:
27. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,hehenko ahooj..japak se mate??
27. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek